İçeriğe Yönlendir

Osram Night Breaker Laser %130

Selçuk Keleş

Recommended Posts

Selçuk Keleş

Osram'ın yeni ürünü Night Breaker Laser özel karışımı sayesinde standart halojen ampule göre %130'a kadar fazla parlaklık, 40 metreye kadar fazla menzil ve %20'ye kadar fazla beyazlık sunuyor. NBL, H4 ve H7 tipinde üretiliyor.

• Beğen 9
Yorum bağlantısı

Mekanik ömür bilgisi varmı bakalım bi

Abi 11 aydır ortağımdaki h7 ler sorunsuz. 5 yada 6 sefer gece uzun yolu var.

%100 olanından almıştık

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Abi 11 aydır ortağımdaki h7 ler sorunsuz. 5 yada 6 sefer gece uzun yolu var.

%100 olanından almıştık

Bunlar yeni seri. Öncekiler 200 saat ömürlü.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

11 ayda 200 saati geçmiştir diye düşünüyorum... İstisna olmuyormu bu işte.

Eğer araç benzinli ise, yollar iyi ise ve süspansiyon yumuşak ise nadiren geçiyor.

300-500 saat

300 saat en az bir yıl demek. İyi süre
Yorum bağlantısı
Emre Usta

Osram aldim night breaker %110 aydinlatmasi guzeldi ancak kullanim omru cok kisa geldi.tekrar philips x treme visiona donmek zorunda kaldim.

Yorum bağlantısı
İsa Acar

Aydınlatması iyi olsun da ben 3-5 ayda bir değiştirmeye razıyım, gözümüz onlar bizim..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ömer Çayırtepe
(düzenlendi)

Ben de aracı yeni aldığında osram night breaker takmıştım, çok memnundum fakat 1 seneyi zor doldurdu. Bu sefer philips xtreme vision deneyeceğim.

tarihinde Ömer Çayırtepe tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Takdir ettim. Bu yönden bakmayalı aydınlatmaya uzun zaman oldu

Teşekkür ederim Çağlar abi, sizlerden takdir almak onur verir [emoji4]
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Valla bende 3, 5 ayda ampul değiştireceksem hayatta almam. Bari 1 sene gitsin. 

Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

aracımın sislerde de farlarda da nb 110 takılı 2 seneyi geçti halen sağlam ve sislerde sürekli açık gezerim.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Titreşim ve voltaj dalgalanması ömre en çok etki eden iki faktör. Farın tasarımındaki kalite de belirleyici yani. Bundan dolayı farklı geri bildirimler alıyoruz, kimisi iki ay kullanamıyo kimi iki yıl kullanıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

aracımın sislerde de farlarda da nb 110 takılı 2 seneyi geçti halen sağlam ve sislerde sürekli açık gezerim.

sisler açık gezerim kısmını sil :D  :D yoksa zararlı çıkarsın 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

sisler açık gezerim kısmını sil :D   :D yoksa zararlı çıkarsın 

cahillik zor zanaat vesselam :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

Titreşim ve voltaj dalgalanması ömre en çok etki eden iki faktör. Farın tasarımındaki kalite de belirleyici yani. Bundan dolayı farklı geri bildirimler alıyoruz, kimisi iki ay kullanamıyo kimi iki yıl kullanıyor.

Türkiyede henüz yok sanırım. hiçbiryerde yok nette. night breaker kullanmıştım zamanında o kadar beyaz değildi. bunlar daha beyazsa denenebilir. ampulün ömrü takan ustaya da bağlı. Lap diye camına yapışırsan ampulün 2 ayda bile gider.kullandığım en iyi ampul hyper white idi. uzun sürede gitmişti. şu an orjinn sarı kullanıyorum. en kısa zamanda bu lazeri denerim. satılan yer varsa paylaşalım lütfen

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Vallaha kardeşim senin dedin gibi sisler açık gezene baya bir duamız olur yolda gördümmü çok inat edersede uzunları çakarım yada önüne geçer geri sislerini açar gözlerine efekt veririm dahada inat ederse birde durursa oh ne ala spor yaparık .Sisler kullanım koşullarına uyulmalı yoksa zararlı özelikle diğer sürücüler için.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Vallaha kardeşim senin dedin gibi sisler açık gezene baya bir duamız olur yolda gördümmü çok inat edersede uzunları çakarım yada önüne geçer geri sislerini açar gözlerine efekt veririm dahada inat ederse birde durursa oh ne ala spor yaparık .Sisler kullanım koşullarına uyulmalı yoksa zararlı özelikle diğer sürücüler için.

Okan Abi sonuna kadar arkandayım.  

Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

abi ben sadece ömrünü söylemek için yazdım. Şuanda istesemde gezemiyorum polisler Ankara'da çok fazla oldu. Bu aralar gündüz farından bile ceza yazmak isteyeni bile gördüm.

Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

Osram'ın yeni ürünü Night Breaker Laser özel karışımı sayesinde standart halojen ampule göre %130'a kadar fazla parlaklık, 40 metreye kadar fazla menzil ve %20'ye kadar fazla beyazlık sunuyor. NBL, H4 ve H7 tipinde üretiliyor.

Selçuk abi nereden alabiliriz bu ürünü. hiçbir yerde yok

Yorum bağlantısı
Burak Güler2
(düzenlendi)

Fiyatini merak edenler icin kiyaslama yapayim. Unlimited serisi burda yaklaşık 60 tl suanda. Laser serisi ise 80 lira civari.

tarihinde Burak Güler2 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...