İçeriğe Yönlendir

Lastik Şişirme Kompresörü

Hasan Hüseyin Şen

Recommended Posts

Hasan Hüseyin Şen

Herkese iyi akşamlar lastik şişirme kompresörü marka ve modellerinde kullanıcı arkadaşların tavsiyesini bekliyorum. Kaliteli bir kompresör alırken nelere dikkat etmeliyiz. İyi forumlar .

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

http://www.hepsiburada.com/4x4-jumbo-celik-hava-kompresoru-cantali-model-1004652-p-OTCTN1004652

Şunu öneririm. Fiyatına göre bayağı kaliteli ürün. Güçlü motorundan dolayı 10-14a arası akım çekiyor. Bu sebeple çakmak sigortanız 15a ve altında ise kullanamazsınız.

Ben de aynısını kullanıyorum. 3-4 yıldır hiç sıkıntı çıkarmadı.

Yorum bağlantısı

A101 den 35 liraya almıştım. Biraz yavaş şişiriyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Lastik çok kötü durumda değilse en yakın lastikçiye kadar idare ediyor. eda8118e5569ac98696d6101d7e2e4f9.jpg

Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik

A101 den 35 liraya almıştım. Biraz yavaş şişiriyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Lastik çok kötü durumda değilse en yakın lastikçiye kadar idare ediyor. eda8118e5569ac98696d6101d7e2e4f9.jpg

Bunun aynısından BİM den aldım 3-4 yıldır 10-15 kere lazım oldu. Gerçekten işe yarıyor. Metal gövdeli olan ürünler kaliteli. Plastik gövdeli olan ürünler işe yaramıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

a101 ve bimi takip edin arada sırada gelir. kalitelidir, metal gövdeli olanı alın. lamba fonksiyonu ve çeşitli uçları var. ben de bundan kullanıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasen Kara

Bim den aldım 10 yada 15 liraydı sanırım. Plastik gövdeli. Yalnız çakmak girişine takınca direk çalışıyordu ben araya anahtar koydum. Janta kadar inmiş lastiği bile tamamen şişirdi. Lastikçiye kadar en büyük destekçim. Taş gibi. Hiç sorun çıkarmadı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Eray Çalışkan

http://www.hepsiburada.com/4x4-jumbo-celik-hava-kompresoru-cantali-model-1004652-p-OTCTN1004652

Şunu öneririm. Fiyatına göre bayağı kaliteli ürün. Güçlü motorundan dolayı 10-14a arası akım çekiyor. Bu sebeple çakmak sigortanız 15a ve altında ise kullanamazsınız.

Çakmak sigortamızın 15a ve altı olduğunu elektrikçide ölçtürmek dışında anlama yolumuz var mı? Alacaktım bu kompresörden ama şimdi siz böyle deyince durdum bi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bende de var bundan.. 

Bir kaç defa kullandım. Kesinlikle iş görür bir ürün... 

12 volt 150 Watt Yani 150/12=12,5 amper.. Bu hesapla 14 voltta 14,5 amper çeker. Çakmaklıklar genelde en az 20 amperdir.. Sorunsuz kullanırsınız.. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çakmak sigortamızın 15a ve altı olduğunu elektrikçide ölçtürmek dışında anlama yolumuz var mı? Alacaktım bu kompresörden ama şimdi siz böyle deyince durdum bi

Sigorta semanizda yazar.

Bende de var bundan..

12 volt 150 Watt Yani 150/12=12,5 amper.. Bu hesapla 14 voltta 14,5 amper çeker. Çakmaklıklar genelde en az 20 amperdir.. Sorunsuz kullanırsınız..

Yanlışın olmali emmi. Benim araba mesela 15a. Bazi araclar 10a.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ne yani bu pompayı çalıştırmayacak mı arabalar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ne yani bu pompayı çalıştırmayacak mı arabalar.

15a altinda sigorta atiyor iste. Dogal olarak çalıştırmayacak.

Alet kaliteli, guclu motoru var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

[emoji849]

Jetta 20 Amper... Sıkıntı yok. Seninki de en az o kadardır.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Jetta 20 Amper... Sıkıntı yok. Seninki de en az o kadardır.. 

O jetta, bu a3. Güçsüz, tipsiz, şapşik bi araba bu :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

O jetta, bu a3. Güçsüz, tipsiz, şapşik bi araba bu :p

I ıh... Sanmam.. Audi bu.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Sigorta semanizda yazar.

Torpidoyu soktum arkasında şema vardı çakmaklık 15 diyor. Yeter mi yetmez mi simdi :D

Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

Bende de var bundan..

Akü yeni olsa dahi bunu çalıştırınca araç çalışır vaziyette olması mı lazım.?
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Akü yeni olsa dahi bunu çalıştırınca araç çalışır vaziyette olması mı lazım.?

10 dakka farları açık bırakmakla eşit abi.

Bişey olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

10 dakka farları açık bırakmakla eşit abi.

Bişey olmaz.

alayım bi tane bagajda kalsın, dağ başında, deniz kenarında olur da lazım olursa hazır bulunsun.

daha olmadı kaskoyu arayabiliriz değil mi. [emoji4]

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

alayım bi tane bagajda kalsın, dağ başında, deniz kenarında olur da lazım olursa hazır bulunsun.

daha olmadı kaskoyu arayabiliriz değil mi. [emoji4]

Ararsın abi. sıkıntı yok ama.. Bu daha hızlı çözer :)

Al bulunsun.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...