İçeriğe Yönlendir

Fm Transmitter Önerisi

İbrahim Halil Geloğlu

Recommended Posts

İbrahim Halil Geloğlu

Havalar soğuduğu için teyp cd seçme sıkıntısı basladı. Usb,aux,sd çıkışı malesef yoktur. Kaliteli sesi boğuk çıkarmayacak transmitter önerisi bekliyorum. Transmitter dışında usb bağlanılabilir mi. 

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Transmitter hep parazitli olur (en azından benim deneyimlerim bu şekilde oldu hep). Onun yerine usb dönüştürücü bir aparat alıp taksanız daha kaliteli ses alırsınız.

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

Transmitter hep parazitli olur (en azından benim deneyimlerim bu şekilde oldu hep). Onun yerine usb dönüştürücü bir aparat alıp taksanız daha kaliteli ses alırsınız.

Örnek bi resim verebilirmisiniz? Belki kaliteli bir transmitter çıkmıştır çinliler her şey yapıyor.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Trasnsmitteri tavsiye etmiyorum. Sesin canına okuyor-boğuyor.

Yaşadığınız yerdeki durumu bilemem ama, İstanbulda zaten boş fm frekansı yok,cihazı şehiriçi çalıştıramazsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Aslan

En iyisi en ucuzu. 6 adet değiştirdim en ucuzundan en pahalısına hepsi aynı. İlla kullanacaksaniz en ucuzunu alın derim. Saygılar

mondeo mk3 tdci jatco

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

Trasnsmitteri tavsiye etmiyorum. Sesin canına okuyor-boğuyor.

Yaşadığınız yerdeki durumu bilemem ama, İstanbulda zaten boş fm frekansı yok,cihazı şehiriçi çalıştıramazsınız.

Tarnsmitter pek randımanlı çalışacagını tahmin etmemekle beraber, cd çıkar tak okumadı derken gidecegim yere varıyorum.Bu sebeple idareten bi dönüştürücü almalıyım.

Linkteki ürünü kullanıyorum, memnunum.

https://www.bimeks.com.tr/urun/s-link-fm-78-fm-transmitter-146469

Öneriniz için tesekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Efe Özer

Bu cihazı kullanıyorum.Ama duzgun calısması ıcın arac antenının yada teybın arkasındakı anten soketının sokulmesı gerekır.Yoksa hıcbır fm transmıtter cıhazını parazıtsız kullanamzsınız.Cunku butun frekanslar dolu.

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-roidmi-bluetooth-arac-sarj-cihazi-beyaz-fm-transmitter-p-TELSARJMIROIDMI?magaza=Just%20Original&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CLzL9OKt5NACFQmdGwodbk4G_Q

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

Bu cihazı kullanıyorum.Ama duzgun calısması ıcın arac antenının yada teybın arkasındakı anten soketının sokulmesı gerekır.Yoksa hıcbır fm transmıtter cıhazını parazıtsız kullanamzsınız.Cunku butun frekanslar dolu.

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-roidmi-bluetooth-arac-sarj-cihazi-beyaz-fm-transmitter-p-TELSARJMIROIDMI?magaza=Just%20Original&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CLzL9OKt5NACFQmdGwodbk4G_Q

Radyom hiç çekmiyo kablo soketini teyibe hiç takmamıştım zaten. İyiki öyle yapmışım bakalım faydasını görecekmiyiz.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Hele İstanbul'da kullanmak mümkün değil. Antep'te belki olur.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Sahin

Posta olarak ne seçtiniz ? ben Aliexpreste birşey aldığıma Chinapost registered seçmiştim 60 günde geldi ! Türkiyeden takip edilebilen kodlu bir Chinapost postaydı. Bekle bekle işkence gibi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İbrahim Halil Geloğlu

Posta olarak ne seçtiniz ? ben Aliexpreste birşey aldığıma Chinapost registered seçmiştim 60 günde geldi ! Türkiyeden takip edilebilen kodlu bir Chinapost postaydı. Bekle bekle işkence gibi.

Takipsiz kargo sadece rakamlardan oluşan takip no verdi satıcı. 

Türkiyede satılacagını düşünmeyerek aldım. Mecbur bekleyeceğim. Teyp Pıoner ses çıkışından memnun oldugum için,çin malı teyp düşünmüyorum. Yoksa boşta usb li teyp var ama ses kalitesi yok. Aslında yüksek sesli dinlemem kısık ama tok ses tatmin ediyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Sahin

Takipsiz kargo sadece rakamlardan oluşan takip no verdi satıcı. 

Türkiyede satılacagını düşünmeyerek aldım. Mecbur bekleyeceğim. Teyp Pıoner ses çıkışından memnun oldugum için,çin malı teyp düşünmüyorum. Yoksa boşta usb li teyp var ama ses kalitesi yok. Aslında yüksek sesli dinlemem kısık ama tok ses tatmin ediyor.

Moralinizi bozmak istemem ama, sadece rakamlardan oluşan posta takipsiz ve kaybolduğu zaman hiçbir hak iddia edemediğin posta. Ben Aliexpresten 7 tane birden ürün almıştım, hepsi de aynı böyle takipsizdi. 6 tanesi kayboldu, 1 tanesi geldi. 

Ondan sonraki siparişlerimde satıcıya chinapost registered gönder ücreti neyse veriyim yoksa dispute açarım diyorum , ptt den takip edebileceğim takip kodlu gönderiyor.

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

Moralinizi bozmak istemem ama, sadece rakamlardan oluşan posta takipsiz ve kaybolduğu zaman hiçbir hak iddia edemediğin posta. Ben Aliexpresten 7 tane birden ürün almıştım, hepsi de aynı böyle takipsizdi. 6 tanesi kayboldu, 1 tanesi geldi. 

Ondan sonraki siparişlerimde satıcıya chinapost registered gönder ücreti neyse veriyim yoksa dispute açarım diyorum , ptt den takip edebileceğim takip kodlu gönderiyor.

Daha önce takipsiz gönderilerimin kimisi 25 gün kimisi 50 günde geldi. Gelmezse dispute açıp maceraya gireriz. Ama dediğiniz gibi en sağlamı takipli imza karşılıgında size teslim ediyorlar. Takipsiz öyle rastgele veriyorlar. Hatta bir keresinde baska birinin ürününü bana vermişti ptt kuryesi aramızda biraz samimiyetten dolayı kendisine geri iade edip sahibine vermesini sağladım.Takipli olsa böle sorumsuzca davranılmazdı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...