İçeriğe Yönlendir

Focus III - Sıfır Araçda Boya Akması Var ?

Can Oygur

Recommended Posts

Can Oygur

Mutlu son! Sizin adınıza sevindim. :bravo:  :bravo:  Uyarmaya gerek var mı bilemedim ama bu aracı da herhalde iyice kontrol eder öyle teslim alırsınız.

Daha şimdiden gittik depoda baktık araca bi sıkıntı gözükmüyordu asıl teslimatta daha dikkatlı bakacağım.Dakikalar sürsede lastik siboplarına kadar bakacağım inşallah abi teşekkür ederim yazdığın için.

Yorum bağlantısı

Mutlu son! Sizin adınıza sevindim. :bravo:  :bravo:  Uyarmaya gerek var mı bilemedim ama bu aracı da herhalde iyice kontrol eder öyle teslim alırsınız.

Mükremin abi ben bayinin yerine olsam 150 kere kontrol ederdim şu olayda ikinciyi verirken. Müşteriye bırakmazdım işi.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Mükremin abi ben bayinin yerine olsam 150 kere kontrol ederdim şu olayda ikinciyi verirken. Müşteriye bırakmazdım işi.

Mükremin abi, Mareyayı alırken sen de bakmadın sağına soluna, dost kazığı nasıl olurmuş gördün. Arabayı nerdeyse sıfırdan yaptınız. Bence sen daha çok madursun. :vroom:

Yorum bağlantısı
Can Oygur

Zaten porblem bu ya abi ? Bu adamlar bu arabayı kontrol ederek alsalardı bana da böyle bi araba satmayacaklardı .

Yorum bağlantısı

Zaten porblem bu ya abi ? Bu adamlar bu arabayı kontrol ederek alsalardı bana da böyle bi araba satmayacaklardı .

Ben tam tersini düşünüyorum, iade telefon, televizyon vb. gibi olmasın da.

Yorum bağlantısı

Mükremin abi, Mareyayı alırken sen de bakmadın sağına soluna, dost kazığı nasıl olurmuş gördün. Arabayı nerdeyse sıfırdan yaptınız. Bence sen daha çok madursun. :vroom:

:shok:

Yorum bağlantısı

Yok madur değiliz. :D  Sizin köy İlkayın köye yakın değil herhalde. ;)  :D

Yorum bağlantısı

Mükremin abinin verdiği paraların sahte çıkması haricinde sıkıntı yaşamadık o satışta  :angry:

Yorum bağlantısı

Mükremin abinin verdiği paraların sahte çıkması haricinde sıkıntı yaşamadık o satışta  :angry:

Hepsi değildi yahu. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Forum içi alış verişin güzel yanı da bu işte :crazy:

Yorum bağlantısı
Can Oygur

Valla güzel haber, gözünüz aydın. Ford'da bişeyler değişiyor demekki.

Teşekkür ederim sağolun.Demek ki :)

Yorum bağlantısı

Peki bu yaşanan olayda bayi mi zarar ediyor? Yoksa aracı tedarik eden otosan mı zarar ediyor? yada arabayı bu şekilde satan fabrika mı zarar ediyor? Bu arabanın sorumlusu kim? kafamda değişik sorular :D

Yorum bağlantısı

Peki bu yaşanan olayda bayi mi zarar ediyor? Yoksa aracı tedarik eden otosan mı zarar ediyor? yada arabayı bu şekilde satan fabrika mı zarar ediyor? Bu arabanın sorumlusu kim? kafamda değişik sorular :D

Bu arabada ne olduğunu bilen birileri mutlaka var. Onlar ortaya çıkıp "Olmadı, vatandaş yemedi" dediler ve onlara o işi yaptıranlar aracı geri almak zorunda kaldılar. [emoji17]
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Parası alınmış zaten.yeni sini verecek kayıp olmaz. Geri aldığını avis e yollarsa operasyon tamamdır.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Can Oygur

Bu arabada ne olduğunu bilen birileri mutlaka var. Onlar ortaya çıkıp "Olmadı, vatandaş yemedi" dediler ve onlara o işi yaptıranlar aracı geri almak zorunda kaldılar. [emoji17]

Kesinlikle katılıyorum abi bu hatayı birisi biliyordu.Ama bayi bilerek sattıysa büyük ayıp.

Aracın ikinci el olarak satılacağı gündeme gelmişti biz bayideyken.Ya bayi alacak ya da Otosan alacak bu aracı ki orada ki bayan arkadaş büyük ihtimal ile Otosan şu şu karla bize bırakır bu aracı dedi.Benim korkum inşallah bu hatayı göstererek satarlar da başka kimsenin canı yanmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Hayırlı olsun sevindirici bir haber şaşırdım açıkçası :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Can Oygur

Arkadaşlar abilerim yeni aracımızı bugün teslim aldık.

kGpXMm.jpg

Burdan sürecin başından sonunu kadar ilgisini esirgemeyen bize fazlasıyla yardımcı olan Fatma hanıma(Satış temsilcisi hanımefendi)çok teşekkür ediyorum.Kendisine başlığı açtım tek tek bütün girdiğiniz yazıları okudu , forumu da takip edeceğini söyledi :) 

Yine sürecin başından sonuna kadar Forumda bana yön veren fikirlerini sunan siz abilerime arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum.

Hepimize geçmiş olsun.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Can Oygur
9 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

HAyırlı olsun :nazar:

8 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

Gözünüz aydın :nazar:

Teşekkür ederim çok sağolun abi :) 

4 dakika önce, Safak Acar yazdı:

Aracın ön tampon boyalımı ?

Yok aynı ton farkı beyazda da vardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Can Oygur
9 dakika önce, Kerem Minaz yazdı:

Hayırlısı olsun. :nazar:

Teşekkür ederim :) 

Yorum bağlantısı
Safak Acar
14 dakika önce, Can Oygur yazdı:

Teşekkür ederim çok sağolun abi :) 

Yok aynı ton farkı beyazda da vardı.

Sıfır fabrikasyon çıkışlı bir araçta böyle ton farkı olmasıda ilginç :unsure2:

Aynı fark arka tamponda da belirginmi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...