İçeriğe Yönlendir

İphone 7 Hangi Hafıza Seçeneği Alınmalı?

Mahmut Sayar

Recommended Posts

Fatih Ada

İphone'dan önce 6-8 ayda bir telefon değiştirirdim. 4S ilk çıktığında karşı olmama rağmen eşimin amerika'dan hediye olarak alması ile iphone kullanmaya başladım. Tam 4 sene boyunda 0 hata ile kullandım. Sonrasında da vazgeçemedim :) 6, 6 plus derken devam etti macera :) Benim için tartışmasız en iyi telefon..

Yukarıdakileri Ali abi için yazdım. Bana biraz android övsün :)

İphone alınacaksa minimum 64GB alınmalı. Uygulama bolluğu, oyunlar ve fotoğraflar nedeni ile daha altı yeterli olmayacaktır. (Olur ama benim 2011'de çektiğim fotolardan bile telefonumda duranlar var :) )

Ek olarak yoğun kullanmama rağmen pili tam gün yetiyor bana. (Plus)

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

iphone 7 ile günü çok rahat çıkarıyorum hemde baya bi aktif kullanıyorum kafa topu oynuyorum mesela .. Sosyal medya, whtsapp , tarayıcı , kafa topu vs normal standart bir kullanıcı için ertesi gün bile pil kalabilir.  Düşük güç modu ile kullanımda daha iyi sonuçlar verir.  Priz yanında yaşama olayı eskide kaldı malesef  

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

İphone'dan önce 6-8 ayda bir telefon değiştirirdim. 4S ilk çıktığında karşı olmama rağmen eşimin amerika'dan hediye olarak alması ile iphone kullanmaya başladım. Tam 4 sene boyunda 0 hata ile kullandım. Sonrasında da vazgeçemedim :) 6, 6 plus derken devam etti macera :) Benim için tartışmasız en iyi telefon..

Yukarıdakileri Ali abi için yazdım. Bana biraz android övsün :)

İphone alınacaksa%2

Kardeş hiç tartışmaya gerek yok, andro 4-5 sene  önceki andro değil, telefonlarda öyle, 6-8 ayda telefon değiştiğine göre sen herhalde zamzung galaxy ace falan alıp durdun :)

bitti geçti o zamanlar, senin o 4 sene sıfır hata olayını ben senelerdir yaşıyorum :)

bana ayponu andro kullanan üst seviye cihazlara tercih etmemi sağlayacak tek sebeb söyle? hadi, nesi daha iyi?

ben andro kullanan üst seviye cihaz tercih ederim, daha evrensel, daha kapsamlı işletim sistemli, neyleyim androlaşma yolunda geriden gelen İandrOS u, pardon ios u  :D

şirket telefonum bile canavar gibi, sony e4g, hatasız, pili senin 2-3 katın gidiyor, senin gibi kullanırsam 3 gün, hiç internet yok normal sadece konuşursam 7-10 gün arası, diyecek sözün olmamalı  :D  üstelik bu alet 600 tl.  :tongue:

Yorum bağlantısı

Bu sebeple Sony'ye geçmiştim, 2 gün pil ömrü vaat ediyordu, şimdi iphone kullananlarla pek farklı değil durum. Mobil dünyayı çok sık takip etmiyorum fakat şu marka ile 2 gün çıkarılır derseniz mutlaka değerlendiririm.

Günlük 1 saat görüşme, 4 saat civarı internet, uygulama, WhatsApp vs. kullanıyorum, mobil veri ev dışında hep açık. Bir ara akşam eve gelince şarj ediyordum, şimdi gün içinde değişen bir şey olmadı.

ios ve andoid farklılıklarını konuşmak çok uzun sürer kısa kesmek gerekirse biz günlük kullanıcılar için apple gereksiz ben o yüzden size  lenovo vibe p1 pro modelini öneririm (1.323tl) 5bin mah bataryası ile şarj sorunu kesinlikle yaşamazsınız. 5.5 inc full hd ekran kalitesi de çok tatmin edici tam bir f/p ürünüdür. ben 2yıldır lg g3 kullanıyorum çok memnunum yeni bir telefon alacak olsam kesinlikle bu telefonu alırım.   

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Üstad iphone sever över Çağlar Üstad görüşlerinden bizi mahrum etmemiş.  :) Elbet bir gün doğru yolu o da bulacak. Audi laf edip şimdi övdüğü gibi. Mehmet Abi ve Servet Abi den sonra Çağlar abi de Alacak :D

Audiye laf eden taş olur... Ayfon zaten başlı başına prestij ve kalite... Bir defa kullanan vazgeçemiyor... Demekki var bi güzelliği.. Benim ortaklarda personelde hepsinde var.. Hakan düşürdü kırdı, bir haftalık Emanet ayfon arıyor, samsungu kullanamadı...  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Audiye laf eden taş olur... Ayfon zaten başlı başına prestij ve kalite... Bir defa kullanan vazgeçemiyor... Demekki var bi güzelliği.. Benim ortaklarda personelde hepsinde var.. Hakan düşürdü kırdı, bir haftalık Emanet ayfon arıyor, samsungu kullanamadı...

Hele bir de mac alış ki offfff.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

zuahaha, emmi sizin marka seçimi hatalı, andro ne yapsın  :D  prestij ve kalitemi, bari sen deme be emmi  :p

ha MAC dersen tamam, işin için kullanacaksan ne ala...

audi de A4 ten başlar der kaçarım  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Oyun konsolda oynanır. Hele ihtiyarların gözlükle göremediği 7" Telefon da oyun ne zevk verir.

Tapaya laf eden kim di [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ohoo kapa ört emekliler kavehanesine mi geldik. word açmaya pentium kafi

tapa: 175 lastikli ferrari

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Oyun konsolda oynanır. Hele ihtiyarların gözlükle göremediği 7" Telefon da oyun ne zevk verir.

Tapaya laf eden kim di [emoji23][emoji23][emoji23]

yine yanlışsın, Oyun üst düzey donanımlı bir PC de konsolları eze eze yedire yedire oynanır, basite kaçıyorsan konsol al,   konsol aypon PC androdur  :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yine yanlışsın, Oyun üst düzey donanımlı bir PC de konsolları eze eze yedire yedire oynanır, basite kaçıyorsan konsol al,   konsol aypon PC androdur  :p

oyun deyince pacman pikseli görenden ne beklicen.. 122fps dicem susacam

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

yine yanlışsın, Oyun üst düzey donanımlı bir PC de konsolları eze eze yedire yedire oynanır, basite kaçıyorsan konsol al, konsol aypon PC androdur :p

He he [emoji6]
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

ohoo kapa ört emekliler kavehanesine mi geldik. word açmaya pentium kafi

tapa: 175 lastikli ferrari

Telefonda Oyun ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Garip ama gerçek evet yüksek hızlı lar oyun açabiliyor. 8gb bir oyun ama uzak kavram...

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Garip ama gerçek evet yüksek hızlı lar oyun açabiliyor. 8gb bir oyun ama uzak kavram...

küçük ekran da oyun=! Tapa ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Düşün sd kart teknolojisi felan da var artık.. Yakında uzaya bile gider insanlık

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Düşün sd kart teknolojisi felan da var artık.. Yakında uzaya bile gider insanlık

Çabi Gözlüğünü takmayı unutma okurken :D 

Ben ne diyorum sen ne diyorsun. İphone 256 gb Hafıza var. Git onu al.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Tek böbrek le çıkmayalım

Fakirlik kötü işte :D Öğretmen olsan 10 bin maaşla bunun hesabını yapmazdın :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Stopaj nedir bilir misin.. Bir simide suyu katık yapmayı..

Bizim Marabayla işimiz olmaz. Ekmek bulamıyorsanız gidin Kek pasta Su böreği yiyin [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

Garajdaki araba sayısını bir bilsem. Hangisinin bakımı geldi. Şükür Kasko sigorta şirketi yıllık bilgi veriyorda :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Acenta bugünler için.. Parasını ödüyoruz ama hizmet 0.. İlla çarp gel dio

O bile adam seçiyor ne yaparsın [emoji23][emoji23]

Neyse şarjım bitmeden eve varsaydım [emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...