İçeriğe Yönlendir

Focus Uzun Far Problemi

Macit Aliyev
Çözüme git Macit Aliyev tarafından,

Recommended Posts

Macit Aliyev

Arkadaşlar kusura bakmayın.sormaya utanıyorum ama işin içinden çıkamadım. Sonunda direksiyonun kolunu kıracağım diye korkuyorum.

Focus 2012 titanium var bende. Ama uzun farlar hep açık nasıl yapılıyor bulamıyorum. Sinyal kolunu kaputa doğru itekledim olmadı.çekiyorum yanıyo bırakınca kapanıyo.

Yorum bağlantısı

Arkadaşlar kusura bakmayın.sormaya utanıyorum ama işin içinden çıkamadım. Sonunda direksiyonun kolunu kıracağım diye korkuyorum.

Focus 2012 titanium var bende. Ama uzun farlar hep açık nasıl yapılıyor bulamıyorum. Sinyal kolunu kaputa doğru itekledim olmadı.çekiyorum yanıyo bırakınca kapanıyo.

Sinyal kolunu sellektör yapar gibi, biraz daha sert kendinize doğru çekiyorsunuz.

Yorum bağlantısı

ELİMDE KALMAZ DEMİ:)

Önce kısa farlarınızı yakacaksınız tabi ki. Elinizde kalmaz. Gösterge panelinden mavi ışığı takip edebilirsiniz.

Bu arada mesajlarımızın tümünü büyük harf ile yazmıyoruz.  ;)

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Japon grubunda yanlış hatırlamıyorsam ileri itme ile çalışıyordu,geri kalan araçların çoğu kendinize doğru biraz fazla çekme ile sürekli uzunda kalır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Eyvallah. 

Önce kısa farlarınızı yakacaksınız tabi ki. Elinizde kalmaz. Gösterge panelinden mavi ışığı takip edebilirsiniz.

Bu arada mesajlarımızın tümünü büyük harf ile yazmıyoruz.  ;)

Eyvallah. Caps Lock açık kalmış.Can havliyle saldırmışım foruma.:)

Japon grubunda yanlış hatırlamıyorsam ileri itme ile çalışıyordu,geri kalan araçların çoğu kendinize doğru biraz fazla çekme ile sürekli uzunda kalır. 

Bende bir önceki araç fabiaydı o da ileriye itmeyle çalışıyordu. O yüzden sorayım dedim. Emin olabilmek adına

Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek

mercedeslerde de ileri doğru itildiği takdirde sürekli yanıyor uzunlar

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Vw de de ileri itince yanıyor uzunlar 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...