İçeriğe Yönlendir

Anadol 50 Yaşında

Serhat ipeksoy

Recommended Posts

Ozlem Kaya

Bence Özlem hanım'ın benzetmesi yanlış anlaşıldı. Orada sanki şunu demek istemiş.

Tata uyduruk bir araba. Ama uyduruk muyduruk, Hindistan gibi az gelişmiş bir ülkenin bile yerli otomobili sonuçta. Bizim öyle uyduruk bir yerli otomobilimiz dahi yok.

Yanlış mıyım?

Aynen Sanicim cok tesekkurler.

Onu bilemem. Ben sadece mesaja açıklık getirdiğimi düşünüyorum :)

Anlayisi duzgun olan belli, tekrar saol.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

O dönem arac özellikleri; "Yekpare ön kanepesi ile 6 kişi sıkışmadan oturur, tavanı yüksek, ayak uzatma yerler derindir."

Bu dönem araç özellikleri; "Abs, esp, acs, bva, gta, khl, asd, nbr, asl, u, kim, bye"

Eşek ve keçilerden uzak durduğu sürece mükemmeldir.

Onlar şehir efsanesi canım. Hiç bir canlı fiberglass ile beslenmez.  ;)

Yorum bağlantısı

Onlar şehir efsanesi canım. Hiç bir canlı fiberglass ile beslenmez.  ;)

Hah bu kadar mesaj içinde bula bula beni mi buldun?

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
(düzenlendi)

tek kapı yuvarlak farlı olanlar çok güzel

a1-1.jpg

tarihinde Evren Erakçora tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Akdeniz burun ve yuvarlak eski tip farlılar ın yeri ayrıdır. Direksiyon sistemi 68de n beri orjinal olanı var günlük kullanımda.. Boyası bile orjinal çatlak patlak ama :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Erden
(düzenlendi)

aslında millet olarak uyutulduk. devrim macerasından sonra kendi üretimimizi yapmamak adına ülkemizi montaj sanayine döndürdüler. bizede yerli malınız diye pazarladılar. herşeyi ile avrupa patentlidir. parça kalıpları yurt dışından gelip burada yapıldı. tıpkı kuş serisi tofaşlar gibi. kuşlarda italyan araçlarıdır.

tarihinde Serkan Erden tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Cortina modeli saç pres ile getirme aşamasında fiber kalıba dönülmüştür. Kibrit fabrikası kurulumu sonrası dahi içine konacak vasati sayısının bürokrasi ile belirlenen zamanlar şartlarında mucize bir patent alım hikayesi vardır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Her zaman derim broadwayin saplamlığı ile doğanın konforunu birleştiren bir araç yapabilseydik bugün farklı yerde olabilirdik

1,3mjet doğan'ı bugün üretseler, deli gibi satar. Ama Tofaş açıklama yapmıştı, "güvenli sürüş için" üretimini yapamayacaklarını kesin bi dille belirtmişti.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Hah bu kadar mesaj içinde bula bula beni mi buldun?

Haha :) Piyango bu sefer beni teget gecti siz de sasirdiniz di mi :) Ne tesaduf ben de :)

tek kapı yuvarlak farlı olanlar çok güzel

a1-1.jpg

Kesinlikle harika...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Yılmaz

Zamanının aracı için neden bu kadar argo kelimeler kullanılıp dalga geçiliyor anlamadım...ifşa etmek istemiyorum ama o arkadaşları kınıyorum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Zamanının aracı için neden bu kadar argo kelimeler kullanılıp dalga geçiliyor anlamadım...ifşa etmek istemiyorum ama o arkadaşları kınıyorum

+1.6 ben de siddetle kiniyorum, ulkemin ilk aracina her tur laf edenleri kiniyorum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bizde station kasası vardı,beyaz kasa,uçuk mavi tavan.. Çok severdim..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Stc 16'da efsanedir.

Arayan bulur :nargile:

Seviyorsunuz klasikleri siz:) Sizin Ford da cok cok iyiydi gercekten.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Stc ye bayılmamana şaşırdım...  :unsure2:

Ba yıl dım...  :bye:

Seviyorsunuz klasikleri siz:) Sizin Ford da cok cok iyiydi gercekten.

Daha iyileri sizlerin olsun.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Anadola kimse'nin uyduruk dediği yok, ufak bir yanlış anlaşılma olmuş sadece.. Anadol'a uyduruk da denmez zaten, diyeni anadol tamponuyla kovalarım bizzat..

:flowers:  :flowers:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Akdeniz burun ve yuvarlak eski tip farlılar ın yeri ayrıdır. Direksiyon sistemi 68de n beri orjinal olanı var günlük kullanımda.. Boyası bile orjinal çatlak patlak ama :)

Bu direksiyon sistemi üretimi/tasarımı İngiliz mi Otosan mı bilginiz var mı?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Anadola kimse'nin uyduruk dediği yok, ufak bir yanlış anlaşılma olmuş sadece.. Anadol'a uyduruk da denmez zaten, diyeni anadol tamponuyla kovalarım bizzat..

:flowers::flowers:

Ben de geliyorum kovalamaya :) Tesekkurler Cem :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu direksiyon sistemi üretimi/tasarımı İngiliz mi Otosan mı bilginiz var mı?

Sorayım merak ettim şimdi bunu
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Köyde bir amcamızda var. Kırmızı sw sıfır almıştı. Hala kullanıyor. Satmıyorda. ALlah razı olsun köyde hastalananları hastaneye taşırdı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Köyde bir amcamızda var. Kırmızı sw sıfır almıştı. Hala kullanıyor. Satmıyorda. ALlah razı olsun köyde hastalananları hastaneye taşırdı.

yanlardaki siyahlar duruyor mu çift renk mi :blush:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...