İçeriğe Yönlendir

Yeni Polom O Bir Allstar :)

Sertaç Karginer

Recommended Posts

Ozlem Kaya

doğuş abi yazıyım mı :D:unsure2::bravo::nargile:

Bizim (vwturk) forumda biz ayri ayri yapiyoruz, sitemizde kac tane Polo var, Golf var vs gibi... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ahahah di mi :) Butun dogru yollar bir arada :)

tam değil ama olsun (Andro hariç)  :p

VW=Ford  tam doğru değil ama baya iyi, olsun o kadar, haa yanlış olan eşitlik değil bu arada   :tongue:

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Hayırlı olsun :nazar:

doğru yolu bulmuşsun evet, VAG bile bulmuş, teyp bile Android :D

Sağolasın abi güzel denk geldi [emoji1]

hayırlı olsun abi :nazar:

Teşekkür ederim Furkan.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu Vag grubunu algılayamıyorum hatta Doğuş grubunu....

1.0 tsi 115hp

1.2 tsi 90 hp

Bu ne yaman çelişki yahu....

Sertaç bey kazasız belasız cezasız günlerde kullan İnş

4 silndir düşük turbo basıncı. bence bu en iyi  motor ama maliyet yüksek olduğundan 1.0 a geçildi. tek tip.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

Bizim (vwturk) forumda biz ayri ayri yapiyoruz, sitemizde kac tane Polo var, Golf var vs gibi... :)

neyse abla ilerde bi jettada ben alırsam bi vagcı oluruz artık :nargile:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

neyse abla ilerde bi jettada ben alırsam bi vagcı oluruz artık :nargile:

İnsallah cok cok isterim:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Bugün zatı şahanelerini teslim aldım. Allah iyilikle güzellikle binmeyi nasip eder inşallah. Teslimden eve kadar 30-40 km kullanma imkanım oldu arabanın verdiği konfor ve tokluk hissi gerçekten çok üst düzey motor sesi neredeyse hiç duyulmuyor. İç mekan çok sessiz. Müzik sistemi kaliteli, süspansiyonları tok ve çukurları hissettirmiyor. Yol tutuşu güzel direksiyonu harika açıkçası bu donanımda polo aldığım için çok memnun kaldım. İnşallah uzun süre kullanımda da bizi mutlu eder. Şimdilik araba yeni olduğu için yakıt konusuna girmiyeceğim kullandıkça deneyimlerimi paylaşmaya devam ederim. Şimdi güncel resimler gelsin :) Maşallahlarınızı eksik etmeyin :nazar: 

ZMZBkZ.jpg

bkrXdY.jpg

1VLWl1.jpg

JqaJgB.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Tekrar hayırlı olsun abi. Alırken kaza-takla-boya kontrolü yaptırdınız mı?

Teşekkürler Eren testleri yapıldı çok şükür temiz çıktı inşallah böyle devam ederiz. :)

Yorum bağlantısı

Teşekkürler Eren testleri yapıldı çok şükür temiz çıktı inşallah böyle devam ederiz. :)

:nazar: :nazar: :nazar:

İnşallah abi :)

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Abi masallah araç ateş ediyor , bide cam tavan olaydi uçak savar olurdu yeminle :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Abi masallah araç ateş ediyor , bide cam tavan olaydi uçak savar olurdu yeminle :D

Sen çok yaşa Tuna :D

hayırlı olsun, çok güzel bir renkmiş.  :good1:

Teşekkür ederim abi yoğun trafikte geldim yan arabalardan çok iyi işareti yapanlar vardı ilgiye şaşırdım doğrusu inşallah hakkını veririz ;)

Yorum bağlantısı
Alper Ergün

:nazar: Maşallah, hayırlı olsun. Allah kazasız, belasız, cezasız binmeyi nasip etsin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Hayırlı olsun , kazasız cezasız ağız tadıyla binin .

Teşekkür ederim Adnan abi.

:nazar: Maşallah, hayırlı olsun. Allah kazasız, belasız, cezasız binmeyi nasip etsin. 

Teşekkürler Alper Hocam.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bugün zatı şahanelerini teslim aldım. Allah iyilikle güzellikle binmeyi nasip eder inşallah. Teslimden eve kadar 30-40 km kullanma imkanım oldu arabanın verdiği konfor ve tokluk hissi gerçekten çok üst düzey motor sesi neredeyse hiç duyulmuyor. İç mekan çok sessiz. Müzik sistemi kaliteli, süspansiyonları tok ve çukurları hissettirmiyor. Yol tutuşu güzel direksiyonu harika açıkçası bu donanımda polo aldığım için çok memnun kaldım. İnşallah uzun süre kullanımda da bizi mutlu eder. Şimdilik araba yeni olduğu için yakıt konusuna girmiyeceğim kullandıkça deneyimlerimi paylaşmaya devam ederim. Şimdi güncel resimler gelsin :) Maşallahlarınızı eksik etmeyin :nazar: 

cillop :)

tekrar hayırlı olsun :)   :nazar:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın. Aynısından kardeşime de aldık. 8990af71cf8e9897dd898ae84d9a989d.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın. Aynısından kardeşime de aldık. [/img]

Teşekkürler abi kardeşinizede hayırlı olsun[emoji4]

Hayırlı olsun,güle güle kullanın.

Teşekkür ederim. tarihinde Sertaç Karginer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın. Aynısından kardeşime de aldık.

Cenk abi Cam tavan mı o gördüğüm :shok:  . Bu işte tam uçak savar olmuş  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Cenk abi Cam tavan mı o gördüğüm :shok: . Bu işte tam uçak savar olmuş :D

Evet cam tavan, xenon hariç herşey var...
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Tekrar hayırlı olsun abi güle güle kullan maşallah :nazar:

Sağolasın Doğuşum[emoji4]

tekrar maşallah, rengi de çok güzel. :nazar:

Sağolsın Serhatım[emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...