İçeriğe Yönlendir

2017 Zoe 400 Km Menzil

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı

Pardon reno1 sarj cihazınız var mı acaba ? Maalesef bizimki reno2, geniş uçlu olandan. Gelecekteki muhabbetler böyle olmasa da standart bir şarj yapsalar bari.. :)

Valla olabilir. Burada baştan anlaşılan bir standart yoksa sıkıntı. Herkes şarj cihazını bagajda taşımalı...[emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bunda H2 de var galiba, proje aşamasında anladığım kadarıyla, amerikan jet fadılı olmasın bu? :)

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Ayırt edemiyorum ben onu ya :) Ama Zoe. Büyük ihtimalle ilk versiyonudur.

Birisini sürekli AOSB de görüyorum. Diğerini de sabah 8 akşam 6 aralığında bostanlı atakent arasında denk geliyoruz.

İlk versiyon mu?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Fluence değil mi stop ampulleri falan halojen olan araba ? Bence baştan hatalı başladılar ve kasa olarak uygun değildi..

Kangoo ze ler de halojen. Stoplardan iç aydinlatmaya kadar her sey halojen...
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Ayırt edemiyorum ben onu ya :) Ama Zoe. Büyük ihtimalle ilk versiyonudur.

Birisini sürekli AOSB de görüyorum. Diğerini de sabah 8 akşam 6 aralığında bostanlı atakent arasında denk geliyoruz.

Şundan galiba...

d407476e244b3b58891350480ba4b4ee.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Valla olabilir. Burada baştan anlaşılan bir standart yoksa sıkıntı. Herkes şarj cihazını bagajda taşımalı...[emoji4]

şarj cihazı yok. kablosu var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Araçta içerde şarj devresi mevcut. Ona bakmaz Servet Hocam.  hızlı şarj 3x62 amper.  Sağlam kablo ve fiş demektir. Bu 13 amperdi galiba.

buyrun burdan yakın:

http://pushevs.com/2016/08/03/43-kwh-battery-for-the-renault-zoe/

yerliymiş:  http://www.imecar.com/?page_id=5374

batarya detayları:

https://cleantechnica.com/2016/10/11/details-renault-zoe-ze-40-battery-packs/

400volt diyor.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Zoe yi incelemiştim çok hoşuma gitmişti 400 km menzilde büyük olay bence. Zoe kategorisi için tabi. Tesla ayrı bi dünya.

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Yok yok bundan değil :)  İkinci versiyonundan...

Bi ara bu birinci versiyonundan Yaşar renault'ta vardı. Test etmeyi çok istemiştim ama bir türlü fırsat bulup gidemedim.

Şundan galiba...
d407476e244b3b58891350480ba4b4ee.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

twizy ayrı dünya. gokart gibi ve 40bin tl sıfırı. ufak kentlerde anlamlı olabilir ancak adam yerine konmama sorunu var türkiyede.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

twizy ayrı dünya. gokart gibi ve 40bin tl sıfırı. ufak kentlerde anlamlı olabilir ancak adam yerine konmama sorunu var türkiyede.

Hocam kütük gibi süspansiyon. Lastikleri jantı değişirse daha konforlu olur, ısıtma sistemide yoktu yanlış hatırlamıyor isem
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yüz yıl önce de elektrikli araçlar vardı. O zaman da aynı sorunlar varmış, kısa menzil ve yüksek fiyat.

Bayanlar elle marş yapamıyor diye marş motorunu icat edeceklerine elektrikli aracı icat ettiler

Tesla bu işin piri 700 km yapiyor 0 100 hızlanması 3 sn hemde kocaman sedan araç demekki yapilabiliyormus

100k eu ya.

A6 luksu ile ayni, parasi da ayni.

200.bin avro tr satış fiyatı. Reno bedava
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...