İçeriğe Yönlendir

Kredi Kartı Puanları Silinecek

Fatih Aldemir

Recommended Posts

Fatih Aldemir

Arkadaşlar dun akşam izlediğim habere göre 1 Ocak itibariyle kredi kartlarınızdaki puanlar sıfırlanacakmış.

Belki unutan olur diye yazmak istedim.

Puanınız var ise kullanın :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Turhan Onat

Ben bugün Yapı Kredi Adios kart içim MH ile görüştüm. En azından Adios için puan silinmesi söz konusu değil.Diğer kartları bilemem.

Yorum bağlantısı
Deniz Sayın
(düzenlendi)

garanti ve yapı kredi de silineceğini öğrendim anında kullandım gerçi çok da bir şey yokmuş içinde ama olsun :)

tarihinde Deniz Sayın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Maximum kart için bana uyarı geldi ne olur ne olmaz hemen kullandım bende.

Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Miller de siliniyor mu ki? Avans mil kullanmıştık Mayısta, ne olacak şimdi?

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Miller de siliniyor mu ki? Avans mil kullanmıştık Mayısta, ne olacak şimdi?

İş bankasının Maximilles kartı için ana sayfasında şu bilgi var ama Maxipuanlar nasıl oluyor bilemedim.

MaxiMillerin kazanıldıkları takvim yılının bitimini takip eden 2. yılın sonuna kadar kullanılmaları gerekmektedir. Bu süre zarfında kullanılmayan MaxiMiller, süre bitimini takip eden ay silinir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

20-25 tl maxi puan olması lazım kartta yarın mazot aliyim eniyisi, birazdaha biriksin diye bekliyordum.

Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak

Memleket oyun hamuru gibi oldu. Taksit kalkacak dendi elektronik eşya satışında patlama oldu, yeni yılda yeni ehliyetler zamlı alınacak dendi millet anında değiştirdi, yakıta zam gelecek deniyor o akşam herkes depo fullüyor, ÖTV zammı gelliyor galeriler halk ekmak satış büfesi kuyruğuna dönüyor, konut faizleri yükselecek deniyor millet kefen parasıyla ev kredisine giriyor (şahitlerim var). E o kadar yapmışken kart puanlarını da okuturuveririz artık saniye beklemeden. :)  Umarım biri çıkıp da ölmek paralı olacakmış demez...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

axess, kampanya bonusları harici chip paralar silinmez, istediğin kadar bekle, tırt kart alırsanız silinir tabe  :D

Yorum bağlantısı

axess, kampanya bonusları harici chip paralar silinmez, istediğin kadar bekle, tırt kart alırsanız silinir tabe  :D

Axess tırtlığın nirvanası Ali abi :D :d 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Aynı haberi seyrettim, memleket yanarken yapılan tipik abuk subuk yurdum haberciliği işte, haberde bahsedilen marketlerin, mağazaların kendi kartlarındaki puanlardır ve zaten eskiden de hep silinirdi, deişen bişey yok bank kartlarının puanları öyle silinmiez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Kampanya ile verilenler zaten belli bir süre sonra siliniyor ancak asıl kazanılan puanlar bence silinmemeli. Silinirse çok saçma olur.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Axess tırtlığın nirvanası Ali abi :D :d 

Yatırım hesaplarını kontrol et.Yeni yılla onları da silmesinler 

Yorum bağlantısı

Yatırım hesaplarını kontrol et.Yeni yılla onları da silmesinler 

Onları keşke silseler. Hep eksilerdeyim :D :d 

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Aynı haberi seyrettim, memleket yanarken yapılan tipik abuk subuk yurdum haberciliği işte, haberde bahsedilen marketlerin, mağazaların kendi kartlarındaki puanlardır ve zaten eskiden de hep silinirdi, deişen bişey yok bank kartlarının puanları öyle silinmiez.

Mağaza kart puanları şekilde dinledim ben de haberi... kredi kartı denmedi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...