İçeriğe Yönlendir

Çekilen Araca Park Cezası?

Ali Ozan Yurtsever

Recommended Posts

Ali Ozan Yurtsever

Merhabalar bundan yaklaşık 1.5 ay önce sınav görevi için ege üniversitesi kampüsüne gitti eşim. Zaten orada çalışıyor her zaman koyduğu yol kenarına koymuş ama trafik bu sefer aksamış galiba birisi de şikayet etmiş ve çekici gelip aracı çekmişler. Camda tlf numaram yazdığı için şikayet eden adam aradı hatta beni.

Neyse araba şikayet üzerine çekildi. Benim sorum şu park cezası yazılmış olabilir mi. 1.5 ay oldu ceza gelmedi eve henüz. polis gelmeden şikayet üzerine çekici gelip çekip götürmüş. böyle durumda polis olmadığı için ceza yazılmadı mı acaba? yoksa çekilen her araca ceza yazılıyor mu? plakada sistemde görünen bir ceza yok. 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Merhabalar bundan yaklaşık 1.5 ay önce sınav görevi için ege üniversitesi kampüsüne gitti eşim. Zaten orada çalışıyor her zaman koyduğu yol kenarına koymuş ama trafik bu sefer aksamış galiba birisi de şikayet etmiş ve çekici gelip aracı çekmişler. Camda tlf numaram yazdığı için şikayet eden adam aradı hatta beni.

Neyse araba şikayet üzerine çekildi. Benim sorum şu park cezası yazılmış olabilir mi. 1.5 ay oldu ceza gelmedi eve henüz. polis gelmeden şikayet üzerine çekici gelip çekip götürmüş. böyle durumda polis olmadığı için ceza yazılmadı mı acaba? yoksa çekilen her araca ceza yazılıyor mu? plakada sistemde görünen bir ceza yok. 

Ali Ozan Bey,konu uygun bölüme taşınmıştır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Çayırtepe

e-devlet'ten baktınız mı ? Özel durumlar dışında araç çekildiyse park çezası yazılır diye biliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Çekici kafasına göre aracı çekemiyor. Önce polis geliyor cezayı yazıyor , sonra çekiyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

e-devlet'ten baktınız mı ? Özel durumlar dışında araç çekildiyse park çezası yazılır diye biliyorum.

Aaa ona bakmadım bakayım hemen. Mtv ödeme sayfasında ceza kısmında görünmüyor. 

E devlette de ceza görünmüyor şu anda. 

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Çekici kafasına göre aracı çekemiyor. Önce polis geliyor cezayı yazıyor , sonra çekiyorlar.

Nerede ki bu ceza 2 ay olacak neredeyse. Açıköğretim sınavı günü yazıldı. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tatlı

Aynı durumla bende karşılaşmıştım.Hem park cezası hem de çekici ücreti ödemek zorunda kalmıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

85 tl çekici + 7 tl otopark ödedim aracı alırken park cezasını bekleyeceğiz o zaman. . 

Yorum bağlantısı

85 tl çekici + 7 tl otopark ödedim aracı alırken park cezasını bekleyeceğiz o zaman. . 

Ceza gelmeyebilir Ozan. Her zaman gelmiyor. Babamın aracı çekmişlerdi 6-7 sene önce. Sadece çekici ve otopark parası verdik. Ceza gelmedi. Ama takipte ol.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bizim otelin önünde geçen hafta bir durum oldu. Cumartesi başbakan gelecek diye otelin önündeki müsait alana park edilen araçların ogün koyulmaması gerektiğine dair Insan Kaynakları mail gönderdi. 

Bir arkadaş otelde olmadığından alamamış arabayı ve geldiğinde aracı çekmişler. 

Ceza ve çekici ücreti olmayacak otopark'tan 7 tl ye arabanı alabilirsin demişler. 

Bazen böyle durumlar da olabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Benimde başıma aynısı geldi hiç çekilmeyecek yerde aracımı istanbul beylikdüzünde çekdiler okul önüydü kesin okuldan şikayet ettiler kaşla göz arası götürmüşler arabayı gittim otoparka çekici ücreti ve otopark ücreti 100 lira gibi bi para ödedim adama sordum cezam varmı onuda ödiyim diye hatta polisde vardı otoparkda yok dedi bende çıkdım geldim 2 aydan fazla geçdi ceza filanda gelmedi bakmadımda e-devlete filan  :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Benimde başıma aynısı geldi hiç çekilmeyecek yerde aracımı istanbul beylikdüzünde çekdiler okul önüydü kesin okuldan şikayet ettiler kaşla göz arası götürmüşler arabayı gittim otoparka çekici ücreti ve otopark ücreti 100 lira gibi bi para ödedim adama sordum cezam varmı onuda ödiyim diye hatta polisde vardı otoparkda yok dedi bende çıkdım geldim 2 aydan fazla geçdi ceza filanda gelmedi bakmadımda e-devlete filan  :angry:

bana 4 ay sonra geldi.ceza yanlış park cezası

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Benim aracım da güvenlik nedeniyle çekilmişti 7-8 sene önce. Sadece çekici ve park ücreti ödedim. Trafik cezası yok dediler.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Benimde necatibeyde çekmişlerdi. İlk başta çalındı sanmıştım :D sadece çekici ve otopark parası ödemiştim.

Bandırma da da Başbakan gelecek diye aramışlardı aracı çekin diye. Adam arabayı sorarken bende alacak sanmıştım, araba o ara ilandaydı [emoji23] [emoji23] [emoji23] ben polisim deyince emret amirim didim [emoji13]

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Park ettiği yer yasak değil ama yine de çekildiyse ceza gelmeyebilir. Benim de böyle çekildi 1 kere, cezası gelmedi. Park ettiğim yerde boru patlamış, almışlar arabamı arka sokağa koymuşlardı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Park ettiği yer yasak değil ama yine de çekildiyse ceza gelmeyebilir. Benim de böyle çekildi 1 kere, cezası gelmedi. Park ettiğim yerde boru patlamış, almışlar arabamı arka sokağa koymuşlardı :D

Ne kadar guzel bir hizmet. Istanbul'da otopark'a goturmek yerine demek uygun park yerine cekiyorlar:))) Sonra nasil buldunuz araci? Kime not birakmislar?

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ne kadar guzel bir hizmet. Istanbul'da otopark'a goturmek yerine demek uygun park yerine cekiyorlar:))) Sonra nasil buldunuz araci? Kime not birakmislar?

Saygilarimla.

Hic bir not vs yoktu. Elimde telefon sagi solu ararken sans eseri gordum arabayi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Bekleyeceğim o zaman şimdilik gelen ceza yok. Durum muğlak yani. Bilgilendirmeler için teşekkür ederim.  

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...