İçeriğe Yönlendir

2017 kuga fiyatları nasıl olur?

Semih Usluer

Recommended Posts

Semih Usluer

3 kuga versiyonunun yunanistan fiyatları şöyledir..

1.5 dizel 2WD manuel 18.457 €

1.5 dizel 2WD powershift 19.538 €

1.5 ecoboost 4WD AT 19.721 €

Şimdi otosan nasıl fiyat uygulayacak merak ediyorum..

Sanki dünyada ilk dizel çift kavrama otomatik suv u yapmış gibi fahiş fiyat politikası mı izler yoksa daha önce bu kombinasyonu yapıp piyasada güzel satışlar elde etmiş rakiplerine gerçekten rakip mi olur?

Yorum bağlantısı
Semih Usluer

Yukardaki listede dizel powershift ile ecoboost arasında fark yok umarım burada da en azından makası açmazlar..

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Türkiye'de tiguan ve kaskai en büyük rakipler, fiyatlar onların seviyesinde olur. Vw halk arabası olduğu için ondan biraz daha pahalı olabilir. :)

Yorum bağlantısı
Ali Gök

diğer markalarda  1. dizel otomatik  suvlar 150 civarında olduğunda göre  buda 180-200 bin tl  civarında olur yüksek ihtimal .  kafadan 2.0 litre  motor hacmi vergi farkı var 

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

yunanistan sitesini bilemem (girdim ama lisandan dolayı bir şey bulamadım) almanyada 1.5 ecoboost 4WD AT 26390 € dan başlıyor...1,5 tdci de 23190 €.Otomatik dizel listede yok.Titanyum dizel otomatiği 130,000 tl civarında olacak gibi görünüyor.İlave opsiyonları ile 150 bini görecektir..

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Bir saat önce, M.Fatih Yüce yazdı:

yunanistan sitesini bilemem (girdim ama lisandan dolayı bir şey bulamadım) almanyada 1.5 ecoboost 4WD AT 26390 € dan başlıyor...1,5 tdci de 23190 €.Otomatik dizel listede yok.Titanyum dizel otomatiği 130,000 tl civarında olacak gibi görünüyor.İlave opsiyonları ile 150 bini görecektir..

ben dizeli 2.0 litre sandım .  1.5 ise muhtemelen bu civarda olur fiyatlar

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Ben ford bayiye sordum 20 gün kadar önce 140-150bin başlangıç dedi.

Yorum bağlantısı
Semih Usluer

Abi birçok ülkenin listesine baktım sadece yunanistanda 1.5 dizel powershift çıkyor.. Onlarda bizim gibi gariban zaar
6faf1e134213b3c69189398da929cc1d.jpg
Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

19500€+ %70 gümrük +18 Kdv = hoşgeldin TR:)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Ülkemizdeki satış fiyatlarında otosanın (ve diğer firmaların) çok bir kabahati yok ki. Aradaki farkın çoğu vergi.

Yorum bağlantısı
Semih Usluer

Aslında ben yurtdışındaki fiyatı ile değil benzinli ve dizel arasındaki fiyata dikkat çekmek için açmıştım konuyu. Hiç fark yok şimdi tr de o makasın nasıl açıldığını göreceğiz işte burada otosan giriyor devreye :) :)

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy
Aslında ben yurtdışındaki fiyatı ile değil benzinli ve dizel arasındaki fiyata dikkat çekmek için açmıştım konuyu. Hiç fark yok şimdi tr de o makasın nasıl açıldığını göreceğiz işte burada otosan giriyor devreye [emoji4] :)

Artık o makas açılmıyor dizel tiguan ile benzinli tiguan fiyatlarına bakarsanız fikir verebilir. Hatta yalnış hatırlamıyorsam tiguan benzinli daha pahalı. Yada aklıma öyle kalmış ( bakıp teyit etmedim)

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...