İçeriğe Yönlendir

X5 Almak İstiyorum

Erkut Uysal

Recommended Posts

Erkut Uysal

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-bmw-sahibinden-temiz-x5-378824270/detay

Degerli forum arkadaslarim, dostlarim, buyuklerim... ilanını paylastigim X5 i almak istiyorum aracı kullandim, traktor gibi calismasindan baska hic bir sorunu yok... Yasina gorede masallah icinde herhangi bir deforme problem yoksadece sag on citada kabarmalar mevcut biraz... Ben aracin niyetine girdim 1 veya 1.5 sene kullanir hevesimi alir satarim diye dusunuyorum... Fakat birde sizlerin goruslerini almak isterim... Aracin gecmisi belli suanki sahibide cok titiz bir kisi kendisini yakinen taniyorum... Tramerinde 5 adet kazasi mevcut 3 u bedelsiz 1 tanesi 400 kusur TL birtaneside 13 bin kusur TL lik rakam... Km si orjinal calismayan herhangi bir aksami yok... Km yuksek olmasindan oturu sorun yasarmiyim ?

Olasi problemler bildikleriniz duyduklariniz nelerdir ?

Bu arada 4 adet yeni alinmis kis lastigi 4 adet te 2 yil once alinmis yaz lastigi mevcut... Ocak bandrolu yatirilmis bana olan fiyati ise 60 bin TL...

Degerli yorumlariniz icin simdiden tesekkurler... 

Saygilar... :)

Yorum bağlantısı
Volkan İşli

250 bin km dizel motor için az değil ancak böyle güçlü ve sağlam bir araç için çok ta değil. Heves ayrı mesele mantık ayrı mesele zevk için almayı düşünürseniz olabilir ama baş ağrıtmasın istiyorsanız ben olsam 60 bin TL yi bu yaşta ve bu km de bir araca yatırmazdım. Bu rakamlara 2014 2015 tertemiz bir araç bulabilirsiniz tabi aynı tadı verir mi vermez o başka.. [emoji4] Son karar sizin hayırlısı olsun hakkınızda [emoji1424]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zeki Dinç

Alabiliyorsanız 2007 sonrası olanlar güzel. Bence bu araç miyadını doldurmuş. Haricinde bu modellerin 4*4 sistemleri başarılı değil hafif karda bile yürümekte zorlanıyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Semerci
(düzenlendi)

2 yıl önce 2003 model benzinli 3.0 cc x5 im vardı. çok keyifli araç. benimki çok temiz bir araçtı. şöyle söyleyim BMW  her zaman yüksek masraf. sorun çıkarmasa bile en ufak sorunu için yüksek fiyat çıkarıyorlar. samimi iyi bir ustan yoksa. bende satamam diye  binerken ilan verdim 3 günde satıldı ama benim araç çooook temizdi. keyfi bir başka. lastikler pahalı. satarken zorlanırsam üzülmem derseniz keyfini yaşayın derim.

tarihinde Hasan Semerci tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Hayatta herşeyi erteleyebilir fakat hayatı erteleyemeyiz. Heveslenmişsiniz, niyetlenmişsiniz, geçmişi belli sahibi titiz biri demişsiniz. Ben olsam alırım. 250 bin km de daha. Düzgün de bakıldığına göre. Alın alın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Plakası bi bana özel . İlk sahibi ise iyi baktığına da inanıyorsanız alın bence .

Aynı şartlarda olsam ben alırdım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Taksi olarak kullanılan Albea nın 700 bin km yaptığı ülkemizde 250 bin km deki X5 bence sorunsuz binilir.Ancak dediğiniz gibi orjinal km de ve bakımlı ise.3.0 dizel motor bildiğim kadarı ile pek sorunlu bir motor değil ve yıllardır kullanılıyordu.Tabi 2013 yılına kadar baya bir güncellendi.Yakıt sorun değilse alınır keyifle binilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Aracı "temiz kullanılmış ve bakımlı" olarak beğenmiş isem alırdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Eğer araç alımı için 65bin lira ayırmış olsaydım; bu parayı 14 yaşında 242k km.de bir arabaya harcamazdım. Markası ne oluırsa nolsun.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Araç diri gibi duruyor ama ben bu yaştaki bir aracı düşünmezdim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Geçmişi biliniyor plaka da yakışmış. Rakam alınacak keyfe göre bedava.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Doğan

Avrupa'daki milyon km deki araçlar bakımı sayesinde bu kilometreleri yapıyorsa, geçmişi bilinen bir x5 niye yapmasın:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Zevkler ve renklerin çatıştığı bir konuda daha... :D

Aracın 3. sahibi ben alırsam 4 olacak... İlk sahibine kadar bilinen bir araç... 

Bakım konusunda sorun yaşamam Borusandan ayrılan kendi iş yerini açan bir arkadaşım mevcut...

Aracın sahibi ile muhabbet ederken arayanlar oldu... 63.500 den aşağı kimseye fiyat vermedi...

Endişelerim şanzıman ikinci el piyasası... Malum siteyi incelediğimde ilanlar 1 ay lık civarı....

Konuyu takibe devam ediyorum... Kendisiyle dün beraberdik aracı kullandım... 

- Sen kaçıracaksın bak arabayı dedi... :D 

-Banada öyle geliyor dedim... :D

Konuyu takip ediyorum... Önümüzdeki haftaya karara bağlanacak... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Bir saat önce, Uğur Çınar yazdı:

düşünürseniz arkadaş da satıyor 

x5 düşük kilometreli

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-bmw-sahibinden-hatasiz-spor-paket-bmw-x5-144bin-km-382552683/detay

fiyat konusurum istersneiz

Malesef bahsedilen fiyata şuan için ulaşmam mümkün değil... :) Yine de çok teşekkür ederim... :) 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Kendi felsefem; Ölmek için gizliden gizliye gün saydığımız bir dünya, bir dakika sonrasını bile bilmiyoruz, ertelemeler nereye kadar? Gönlünüz kaydıysa bir kere, düşünmeden notere gidin ve bu gece sevinçten uykunuz kaçsın, sabah uyku dolu gözler, tavan yapmış nabızla erkenden direksiyona kurulun. Şimdiden kararınız hayırlı olsun :) 

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Misafir

Hevesler güzel, genelde alırım, hevesimi alır satarım. Dünyaya bir kez geliyorum deniyor da..... Ya alır da hevesimi alamazsam, ya çıkardığı masraflar nedeniyle kapıda yatırırsam, ya sorun çıkarır da satamazsam düşünceleri şimdiden hevesinizi kaçırıyor gibi. İyi düşünmek lazım.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Bir saat önce, Mükremin Kocataşkın yazdı:

Hevesler güzel, genelde alırım, hevesimi alır satarım. Dünyaya bir kez geliyorum deniyor da..... Ya alır da hevesimi alamazsam, ya çıkardığı masraflar nedeniyle kapıda yatırırsam, ya sorun çıkarır da satamazsam düşünceleri şimdiden hevesinizi kaçırıyor gibi. İyi düşünmek lazım.

Tecrübe konuşmuş işte burada... İçimden geçenleri anlatmışsınız... :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
51 dakika önce, Erkut Uysal yazdı:

Zevkler ve renklerin çatıştığı bir konuda daha... :D

Aracın 3. sahibi ben alırsam 4 olacak... İlk sahibine kadar bilinen bir araç... 

Bakım konusunda sorun yaşamam Borusandan ayrılan kendi iş yerini açan bir arkadaşım mevcut...

Aracın sahibi ile muhabbet ederken arayanlar oldu... 63.500 den aşağı kimseye fiyat vermedi...

Endişelerim şanzıman ikinci el piyasası... Malum siteyi incelediğimde ilanlar 1 ay lık civarı....

Konuyu takibe devam ediyorum... Kendisiyle dün beraberdik aracı kullandım... 

- Sen kaçıracaksın bak arabayı dedi... :D 

-Banada öyle geliyor dedim... :D

Konuyu takip ediyorum... Önümüzdeki haftaya karara bağlanacak... :)

Ben kaçırdım böyle bi tane, hala aklımda, kaçırmayın derim, anlattıklarınıza bakılırsa olumlu yönü bol.

@Erol Eser buyara buyrun efem :)

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Bu araç alınır mı bilemem ama hevesiniz varsa alın geçin.

Ben mesela jatcodan sonra biraz artıya geçince bir jeep almayı düşünüyorum, hayırlısı :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben uzun uzun araştırmalar sonunda bakım geçmişi biline çok temiz 225000 de 2006 modelini almıştım. Benim araç çipliydi ve akıllara zarar bir hızlanması vardı. Çok keyifli çok zevk aldığım bir Cip ti. İlk sorunum siyah dumanla başladı. Turbo Hortumu nu değiştirdim düzeldi. Daha sonra şanzıman arızası yaşadım tam 4000 TL harcadım. Direksiyon pompası bunlarda kronik. Ses yapmaya başladım onu yaptırdım. Bakımlı ve diri bir araç olmasına rağmen her ay bir icat çıkardı. Sonra komşumun 3 kasa BMw yle takas etmiştim. Bir çok Amerikan kullandım inanın daha sorunsuzdu.Ben daha keyifli araçlar tavsiye ederim fakat x5 le yorulma nızı istemem. Daha keyifli araçlar bakın nazlı olmayan...

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Bir saat önce, Erol Eser yazdı:

Ben uzun uzun araştırmalar sonunda bakım geçmişi biline çok temiz 225000 de 2006 modelini almıştım. Benim araç çipliydi ve akıllara zarar bir hızlanması vardı. Çok keyifli çok zevk aldığım bir Cip ti. İlk sorunum siyah dumanla başladı. Turbo Hortumu nu değiştirdim düzeldi. Daha sonra şanzıman arızası yaşadım tam 4000 TL harcadım. Direksiyon pompası bunlarda kronik. Ses yapmaya başladım onu yaptırdım. Bakımlı ve diri bir araç olmasına rağmen her ay bir icat çıkardı. Sonra komşumun 3 kasa BMw yle takas etmiştim. Bir çok Amerikan kullandım inanın daha sorunsuzdu.Ben daha keyifli araçlar tavsiye ederim fakat x5 le yorulma nızı istemem. Daha keyifli araçlar bakın nazlı olmayan...

Erol bey çok teşekkür ederim... Turbo hortumu bununda değişmiş ve dediğiniz gibi direksiyon pompası kronik arızasıda giderilmiş... Korktuğum konu şanzımandı böyle bir durum söz konusu olacaksa bilgili kişilerin yorumuda böyle ise baş göz üzerine... :) Heves adına cebimizi üzmenin mantığı yok...

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya
Bir saat önce, Erol Eser yazdı:

Tecrübe konuştu be :biggrin: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...