İçeriğe Yönlendir

eagle eye led tavsiye ?

Misafir

Recommended Posts

MErhaba arkadaşlar ;

Yeni sitemiz hayırlı olsun öncelikle. İyisi ile kötüsü ile hayırlı olur inşallah.

Önceki forumda konular daha keskindi bu nedenle hangi konuyu nere açacağımı daha net kestiriyordum. Yeni sistemde sadece markalara ayrılmış bende de volvo olunca konuyu buraya açayım dedim...

şu aşağıdaki linkte örneğini vereceğim lambalardan lazım lakin iyisi güçlüsü lazım. Daha önce alıp montajını yapan var ise aldığı yeri ile birlikte bilgi verirse sevinirim.

malum aliexpreste 1 dolardan 10o dolara kadar var.  f/p oranı yüksek olanı aramaktayım.  (not araç için kullanılmayacak)

örnek link

https://www.aliexpress.com/item/New-2x-Custom-Aluminum-6500K-Xenon-White-4-5W-SMD-LED-Eagle-Eye-Lamps-Back-Up/32700068815.html?spm=2114.01010208.8.18.BnVcAR

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Veli bey ne amaçla kullanılacak led'ler? Hem doğru konuya taşırız böylelikle hem de daha doğru öneriler alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Veli bey ne amaçla kullanılacak led'ler? Hem doğru konuya taşırız böylelikle hem de daha doğru öneriler alabilirsiniz.

üniversite kapsamında özel bir projede kullanılacak.

ayrıntısı kafa bulandırır o nedenle girmedim.

Bunlar işimizi gören tipler bunlardan alacağız lakin bize güçlüsü lazım. hani vardır belki forumda alıp takan diye sormak istedim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1 yılı geçti kullanıyorum 2 farklı satıcıdan aldım ali expressten. çok güçlüller. su almadılar. 2 ayrı tipi var birisi biraz daha irice. ikisi de iyidir. Lokman da 5 li set halinde gündüz farı yaptı. şidettle tavsiye olunur

Yorum bağlantısı
12 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

1 yılı geçti kullanıyorum 2 farklı satıcıdan aldım ali expressten. çok güçlüller. su almadılar. 2 ayrı tipi var birisi biraz daha irice. ikisi de iyidir. Lokman da 5 li set halinde gündüz farı yaptı. şidettle tavsiye olunur

link veya satıcı ismi alabilir miyim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...