İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Bagaj Dağınıklığı İçin Ağ ve Ağ Tutucu Tavsiyesi

Ümit Yapıcı

Recommended Posts

Ümit Yapıcı
(düzenlendi)

İyi güler, malumunuz C-Max 1 in bagaj duvarları plastik ve herhangi bir kanca takacak yer yok. Zemine de bagaj havuzu alınca bagajdaki eşyalar sağa sola savrulmaya başlıyor. Hem bagajı düzenli tutmak hemde eşyaları sabitlemek istiyorum. Şu linkteki benzeri ürünlerden daha önce alan, takan, kullanan var mı? veya uyguladığı güzel çözümü bizimle paylaşmak isteyen varsa nasıl yaptığını yazarsa sevinirim. Teşekkürler.

Bagaj ağı ve tutucu -aliaxpress

Bagaj ağ tutucusu - aliexpress

tarihinde Ümit Yapıcı tarafından düzenlendi
linkler uzundu.
Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

Arka koltuk sırtlıklarının bağlantı halkaları kullanılabilir ama farklı bir çözüm aklıma gelmiyor.

Konuyu takipteyim bende.

Yorum bağlantısı
Osman Ünal2

Bunun yerine aynı sitede bagaj duzenleyici diye aratın katlanabilir gözlü aksesuarlar çıkıyor.Ben aldım 13 dolara gelince buradan paylaşırım

Yorum bağlantısı
Ümit Yapıcı
On 12.02.2017 at 18:37, Osman Ünal2 yazdı:

Bunun yerine aynı sitede bagaj duzenleyici diye aratın katlanabilir gözlü aksesuarlar çıkıyor.Ben aldım 13 dolara gelince buradan paylaşırım

Linki paylaşsanız :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Göksu

Bagaj ağı ben kendi bagajımda kullanıyorum fakat hiç kullanışlı olmadığını söyleyebilirim, çünkü ağı çok sağlam yerlere tutturmanız gerekiyor, ağın arka tarafından bişey almanız gerektiğinde zorluk çekiyorsunuz, bendeki ağın üzerinde kancalar var, kancalarıdan tutturuyorum, tabi bişey çıkartırken bu kancalara takılmayı da sık sık yaşıyorsunuz.

sadece bagajı açtığınızda görüntü olarak güzel duruyor, bagaj kargo uçağı gibi :)

Bunun yerine osman bey'in önerdiği gibi cepli bir çanta çok daha kullanışlı olur, benim buna benzer bir çantam var, yangın tüpü, lastik şişirme pompası, oyu buyu hepsi onun içinde iyi oluyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...