İçeriğe Yönlendir

Seat Leon FR 1.4 TSI 150 HP DSG (Yavru Kurt)

Misafir

Recommended Posts

Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Böyle arabam olacak salona koyarım içinde uyurum :D

valide hanım izin verse bişi denicem ama işte vize vermedi :fiuw:

Bir saat önce, Cihat Küçükay yazdı:

Bende bu aracı niye profil resmi yapmış diyorum, araç senden yakışıklıymış hocam :D

Hayırlısı olsun, maşallahı var, canavar gibi görünüyor. Tam modlama havasında :fiuw::nazar:

FR benden yakışıklı şimdi yalan yok :seytan:

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Doğuş, ellerine sağlık, harika ve sürükleyici bir anlatım olmuş, tam kararında ve sıkmadan bütün herşeye değinmişsin. Öncelikle tekrar hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin Yavru Kurdumuza :)

Nazik teşekkür için ben de sana teşekkür ederim, doğru yöntemle ilerleyince dediğimizi yaptırma ihtimalimiz her zaman artıyor nam-ı diğer firma ile:)

Modları karşılaştırdığımda benimki maşallah sürekli Eco Modda:D Ekonomi yapacağım diye beni delirtiyor bazen ama senin bu süreçte çok yüklenmemen iyi olmuş, yoksa S moda olunca herkes camlara falan çıkabilir neme lazım:)

Ambiyans aydınlatması fotoğrafını atmıştın zaten, bilhassa S mod için doğru match edilmiş renk ben bayılmıştım.

Lastiklerine üzüldüm, en kısa zamanda güzel bir lastik gelmeli o halde, yol tutuşta da arabayı kilosu vs ile güzel tanıyıp algılamışsın, hep söylerim kullanıcı arabasının tepkimeleri çk iyi anlamalı ve buna göre davranmalı. ESP çok devreye giriyor mu? Kalkışlarda devreye giriyor mu?

Seramik kaplamanı çok kıskanıyorum, Bora'yı Ankara'ya transfer edelim:) Çok iyi yaptın ben yaptırmamakla hata ettim bir de Black Swan yani.

Gizli özellikleri de açtırırken dikkat etmek lazım, olur ya stoplar falan yanmaz :D Onları da çok iyi yaptın orada en sevdiğim Kadran Selamlama ama asıl daha fonksiyonel olan yağmurda sunroof kapaması ve tek tuşla cam kapaması harika olmuş, güle güle kullan. Geri parkta görüntü getirmesi simule değil mi?

Tekrar eline sağlık, doğru yolu bulduğun için çok şanslısın :p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
1 saat önce, Ozlem Kaya yazdı:

Doğuş, ellerine sağlık, harika ve sürükleyici bir anlatım olmuş, tam kararında ve sıkmadan bütün herşeye değinmişsin. Öncelikle tekrar hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin Yavru Kurdumuza :)

Nazik teşekkür için ben de sana teşekkür ederim, doğru yöntemle ilerleyince dediğimizi yaptırma ihtimalimiz her zaman artıyor nam-ı diğer firma ile:)

Modları karşılaştırdığımda benimki maşallah sürekli Eco Modda:D Ekonomi yapacağım diye beni delirtiyor bazen ama senin bu süreçte çok yüklenmemen iyi olmuş, yoksa S moda olunca herkes camlara falan çıkabilir neme lazım:)

Ambiyans aydınlatması fotoğrafını atmıştın zaten, bilhassa S mod için doğru match edilmiş renk ben bayılmıştım.

Lastiklerine üzüldüm, en kısa zamanda güzel bir lastik gelmeli o halde, yol tutuşta da arabayı kilosu vs ile güzel tanıyıp algılamışsın, hep söylerim kullanıcı arabasının tepkimeleri çk iyi anlamalı ve buna göre davranmalı. ESP çok devreye giriyor mu? Kalkışlarda devreye giriyor mu?

Seramik kaplamanı çok kıskanıyorum, Bora'yı Ankara'ya transfer edelim:) Çok iyi yaptın ben yaptırmamakla hata ettim bir de Black Swan yani.

Gizli özellikleri de açtırırken dikkat etmek lazım, olur ya stoplar falan yanmaz :D Onları da çok iyi yaptın orada en sevdiğim Kadran Selamlama ama asıl daha fonksiyonel olan yağmurda sunroof kapaması ve tek tuşla cam kapaması harika olmuş, güle güle kullan. Geri parkta görüntü getirmesi simule değil mi?

Tekrar eline sağlık, doğru yolu bulduğun için çok şanslısın :p

Tamam sen Black Swan'ı  "Yurtiçi kargo" ile yolla ben burada Boraya teslim ederim :fiuw: Bu arada Doğuş otoyla yeni bir kavgaya hazırlan ptesi haber vericem çok pis dalıcaz bu sefer :seytan: Mail sayfan açık kalsın :D 

Esp çok devreye giriyormu sorusuna Servet abi cevap versin @Servet Aydın :crazy:

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bir saat önce, Ozan Altundal yazdı:

buğulu farlar ne oldu abi ? gelişmeler yazıldı mı konuda onu takip edemedim?

o akşamdan sonra bir daha buğu yapmadı Ozan gözlemiyorum tekrar yaparsa servise gidecem

Yorum bağlantısı
6 dakika önce, Doğuş Bağ yazdı:

o akşamdan sonra bir daha buğu yapmadı Ozan gözlemiyorum tekrar yaparsa servise gidecem

arkadaş sıfır Astra aldı normal halojen mercekli, onda da buğu problemi var ama garanti kabul etmedi onu

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
5 saat önce, Doğuş Bağ yazdı:

Teşekkür ederim abi, Servet abi FR ı test ettikten sonra bide Emmi test etsin virajda o benden daha iyidir demişti doğrumu acaba? :) 

Yok ben anlamam.. Servet piirimizdir... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yok ben anlamam.. Servet piirimizdir... [emoji4]

Seninde ahlaksız hallerini biliyor trabzon Sivas yolları. Koltuğu kırdın be

Tamam sen Black Swan'ı  "Yurtiçi kargo" ile yolla ben burada Boraya teslim ederim :fiuw: Bu arada Doğuş otoyla yeni bir kavgaya hazırlan ptesi haber vericem çok pis dalıcaz bu sefer :seytan: Mail sayfan açık kalsın [emoji3] 

Esp çok devreye giriyormu sorusuna Servet abi cevap versin [mention=13526]Servet Aydın[/mention] :crazy:

Esp denmiş kimin aracı deniyom
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yok ben anlamam.. Servet piirimizdir... :)

FR ı da zaten sport modda kullandım sanıyo Servet abi :fiuw: buzdağının sadece gözüken kısmını gördü haberi yok :seytan:

56 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Esp denmiş kimin aracı deniyom

Ankara'da aracı sürekli eco moda mahkum olan bir arkadaşın arabası varmışta abi onu bi denersen sana zahmet

@Ozlem Kaya

2 saat önce, Ozan Altundal yazdı:

arkadaş sıfır Astra aldı normal halojen mercekli, onda da buğu problemi var ama garanti kabul etmedi onu

valla Ozan garanti kabul etmez falan anlamam ben o farlar sürekli buğu yapsın o zaman noluyo :seytan:

Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren
1 saat önce, Doğuş Bağ yazdı:

FR ı da zaten sport modda kullandım sanıyo Servet abi :fiuw: buzdağının sadece gözüken kısmını gördü haberi yok :seytan:

Ankara'da aracı sürekli eco moda mahkum olan bir arkadaşın arabası varmışta abi onu bi denersen sana zahmet

@Ozlem Kaya

valla Ozan garanti kabul etmez falan anlamam ben o farlar sürekli buğu yapsın o zaman noluyo :seytan:

ney audi a3 stronik hemide dizel eco modda yok artık abi bende olsa sürekli sport mod önlere coil arkalara spor yay amerikan park park sis dolaşırım bide ecufast yazılım tadından yenmez valla :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Thats the key of the FR

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamam anladık aypon kullanıyon illaki belli edecen dimi
Yorum bağlantısı

Tamam anladık aypon kullanıyon illaki belli edecen dimi

Tamam imzamda sadece FR gözüküyo düzelttim [emoji41]
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Maaşallah :nazar:, nefis ötesi bir makine, keşke benim olsa :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
2 saat önce, Okan Tansel yazdı:

Doğuşum o anahtarıda seramik kaplataydınya 

seramik var diye başka yerde yıkatamıyorum zaten arabayı abi habire benzinci de su tutup duruyorum

anahtar ile ilgili başka planlarım var abi

qb1A95.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...