İçeriğe Yönlendir

2015 Civic Sağ Far Arıyorum...

Serhan Gürbüzol

Recommended Posts

Serhan Gürbüzol

Arkadaşlar, iş yerimden bir arkadaşımın 2015 model Civic arabasının sağ farı kırılmış aslında sadece cam yeterli ama bulunamayacağını bildiğimiz için komple far arıyoruz, bilen duyan olursa haberleşelim lütfen. İlgilerinize şimdiden teşekkürler...

43c5ef9bd49f006f332826c4060d308b.jpg

63a8942de4759a332ee318d3f6426354.jpg

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Geçmiş olsun abi, Ankara Ostim 'de gırla gidiyordur. Benim aracın da en dış plastiği kırılmıştı, içine darbe bile almamış, ayakları da sağlamdı ama yine de komple far değişimi verdiler. 2500 tl gibi bir fiyatı vardı sene 2015 Şubat ayı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol Güven
2 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Geçmiş olsun abi, Ankara Ostim 'de gırla gidiyordur. Benim aracın da en dış plastiği kırılmıştı, içine darbe bile almamış, ayakları da sağlamdı ama yine de komple far değişimi verdiler. 2500 tl gibi bir fiyatı vardı sene 2015 Şubat ayı. 

Boşuna dememişler honda hayat onda :)

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Aranan kan bulunmuştur arkadaşlar, teşekkür ediyorum.

Yönetimden ricam konu kapatılabilir...

2 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Aynen Gökhan arkadaşta servise sormuş 2000 TL fiyat verilmiş, Allah esirgesin diyelim :good1:

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...