İçeriğe Yönlendir

0-100

Tuncay Turpcu

Recommended Posts

Tuncay Turpcu

Bugun  bos yolda 

Yakit:lpg

Lastik:195 65 15 nokian kis lastigi

Vites:manuel

Km:170000

0-100:11.6 sn

Arac da hem 3 kisiydik hem de kalkis iyi degildi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuncay Turpcu

Ilk bos zamanda benzinle deniyecem malum aracta egr yok acaba fabrika verisi olan 9,9 un altina duser mi:)

Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar
Bir saat önce, Tuncay Turpcu yazdı:

Bugun  bos yolda 

Yakit:lpg

Lastik:195 65 15 nokian kis lastigi

Vites:manuel

Km:170000

0-100:11.6 sn

Arac da hem 3 kisiydik hem de kalkis iyi degildi 

km:285 bin

kış lastiği-lpg ile,otomatik vites;

0-100:12.5 sn

2 kişi araç

ilk gaza basışta gazı geç yeme az biraz bende de var,onu nasıl çözecez bu arada bilmiyorum..?

42 dakika önce, Tuncay Turpcu yazdı:

Ilk bos zamanda benzinle deniyecem malum aracta egr yok acaba fabrika verisi olan 9,9 un altina duser mi:)

bence o 9,9 lastikler asvalta basmadan :) 

Yorum bağlantısı
Tuncay Turpcu

Gazi gec yeme lpg den kaynakli olabilir diye dusunuyorum gerci ustadlar daha  iyisini bilir.Benzin de deniyelim bakalim ne kadar yaklasacaz:)

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
57 dakika önce, Ahmet Said Avşar yazdı:

ilk gaza basışta gazı geç yeme az biraz bende de var,onu nasıl çözecez bu arada bilmiyorum..?

Ahmet bey araba otomatik vites olduğu için ilk kalkış nazlı olduğundan olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar
17 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:

Ahmet bey araba otomatik vites olduğu için ilk kalkış nazlı olduğundan olabilir mi?

sanmıyorum,bariz bi gazı geç yeme var,acep ben mi pipirikleniyorum die arkadaşlarıma da denettim :) aynı fikirdeler.

yanılıyorda olabilirim ama kalkışta devir yükseliyor ama aracın hareket etmesi sanki 1 saniye falan arkadan geliyor ve sadece kalkarken oluyor bu :( 

kime göstersem bilemedim,bir şüphemde araç da ki gaz miktarı azalınca lpg den benzine geçiyor basınç yetersiz geldiği için,lpg basınç sensörünü değiştireceğim,bunla alakası olabilir mi ki acep?

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Sardırmadan benzinliyle kalkarsanız birz daha düşer bence kış lastiklenin etkisi ne kadar olut bilemiyorum

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Eğer hız göstergesinde 100 km yi gördüyseniz aslında 96 km ye gelmiştir. Hızı gps li bir cihaz ile ölçün.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Fabrika değeriyle arada çok bir fark görünmüyor. LPG ve Otomatik vites farkı olarak kabul edin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...