İçeriğe Yönlendir

Transit - Cruise Control (Hız Sabitleyici) Takabilir miyim?

Bilal Köroğlu

Recommended Posts

Bilal Köroğlu

Herkese merhaba. Ben denizliden Bilal. Forumu uzun zamandır takip ediyorum ama hiç sorum olmamıştı onun için sessizce okuyordum. 

Geçenlerde yeni bir transit 350e aldım. 2016 model. Araçta hız sabitleyici yok. Opsiyonel almak istedim ama süre verdikleri için alamadım. Araç çok güçlü olduğu için boşken düz yolda sabit hızla gitmek çok zor. Bunun için cc takmak istiyorum. Forumu okudum. Sadece düğme ve yazılım modifiyesi ile çözenler olmuş. Benim için de aynı durum geçerli mi bilen var mı? İnternette hem komple direksiyon hem de sadece düğmeyi buldum. Ama körükörüne başlamadan fikirlerinize ve bilgilerinize ihtiyacım var. 

Şimdiden teşekkürler iyi pazarlar 

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

2016 aldıysan aracın garantisi devam ediyordur. İleri de bir sorunla karşılaşıp garanti dışı kalmaması için servis taşıyorsa,servise taktırın derim

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
14 saat önce, Fevzi Göktaş yazdı:

2016 aldıysan aracın garantisi devam ediyordur. İleri de bir sorunla karşılaşıp garanti dışı kalmaması için servis taşıyorsa,servise taktırın derim

Aynen nerdeyse  2 yıl garantin var. Olası birşey de direk garanti devre dışı kalır. Serviste yaptırma daha sağlıklı olacaktır .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...