İçeriğe Yönlendir

S Max - Klima Resetleme İşlemi

Mustafa Yanar

Recommended Posts

Mustafa Yanar
(düzenlendi)

Abi bu self test nedir açıklayabilir misin.Kendin pişir kendin ye gibi bir şey mi? Bir de şu benim s max de sol farın altında soket vardı.Senin s max den farı söküp kontrol etme şansın var mı.Bu konuda usta olduğun için senden istedim.İsteyenin bir yüzü kara vermeyenin iki yüzü kara demişler.:blush:

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Konu otomatik klimadan açılmışken kontağı açıp kapatırken tıkır tıkır ses yapıyor otomatik konum değiştirince. Teybi söksem ulaşabilir miyim acaba, tozunu alıp silikon sprey uygulardım

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
35 dakika önce, Mustafa Yanar yazdı:

Senin s max den

3 ay oldu benim s max yogh gitti.. olsa motoru bile sökerdik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Abi ben de niye yazmıyor diyordum.Sağlık olsun o zaman s max çoğalıyor forumda nasıl olsa.Arkadaşlardan rica ederim.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
Emir Emre Demir

Merhaba arkadaslar pek anlamadim bu islemi neden yapiyoruz ve faydasi nedir ? Bir de sorum olacak klima petekleri orta on uclu pektekten uflemeyi gayet iyi yapiyor yalniz sol ve sag peteklerle arkadaki peteklerin digerlerine gore daha az ufledigini soyleyebilirim. Bunun sebebi normalmidir ? Klima gazi vé polen degisimi yapilsa farklilik olurmu sizce ? Tesekkurler. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
32 dakika önce, Emir Emre Demir yazdı:

Merhaba arkadaslar pek anlamadim bu islemi neden yapiyoruz ve faydasi nedir ? Bir de sorum olacak klima petekleri orta on uclu pektekten uflemeyi gayet iyi yapiyor yalniz sol ve sag peteklerle arkadaki peteklerin digerlerine gore daha az ufledigini soyleyebilirim. Bunun sebebi normalmidir ? Klima gazi vé polen degisimi yapilsa farklilik olurmu sizce ? Tesekkurler. 

Ortadan kuvvetli yanlardan ve arkadan nispeten düşük hava akışı olması normaldir. Ön taraftaki havalandırma ızgaralarını manuel olarak kapatırsanız yanlardan daha güçlü hava çıkışı olduğunu görürsünüz. Bir deneyin, yanlardan gelen hava artmazsa o zaman bir sıkıntı var denebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
On 16.07.2017 at 01:09, Emir Emre Demir yazdı:

Arka kanallara ayağa alınca verir havayı, öne göre bir miktar az olması normaldir, yolu uzun, ön sağ-sol da Önder abinin dediği gibi bir miktar az olur, zira havalandırma fanı teybin arkasında, en güçlü hava direkt ortadan geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...