İçeriğe Yönlendir

Focus 2 - Aracın İçine Su Alması

Z. Burak Çetinkaya

Recommended Posts

Z. Burak Çetinkaya

Arkadaşlar bugün arabanin icini supururken sofor tarafin arka yolcu ayak basma yerinin islak oldugunu farkettim haliyi bastirdikca dahada islandi bu su buraya nerden gelmis olabilir cam acik kalmadi ondan eminim birseyde dokulmedi daha once boyle birsey basina gelmis olan varmi aracim focus 2.5 titanium x

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Bagaj da ıslak mı kontrol edin, kronik olarak bagajdan su alıyor, geçmiş olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Necat Ertan

2.5 titanium x aracın sunroof tahliye kanallarını kontrol ettirin önce.  Buralar tıkanırsa araç içerisine su girer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Ünal2

Araç bagajdan su aliyordur.Tampon sokulup havalandırma portlarina kaliteli bir silikon sıkılıp geri takılacak. Aynı iş başıma geldi kendim yaptım.Ama taban halısı işi bayağı zahmetli.Tamir olduktan sonra kurtturun yoksa yazın koku yapar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Z. Burak Çetinkaya

Bagajimda hic su birikintisi yok islaklik sadece ayak basma bolgesinde sunruff tahliyesi sunrufun icimi oluyor tam olarak neresi

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Oğuzhan Altuner

Merhaba. Konuyu okuduktan sonra anladim ki sanirim ayni sorun aracimda var. Bagajda, özellikle stepnenin oldugu yerde bir islaklik ve nem var. Bagaji arada bir acik.birakip kurutuyoruz ama nekadar kurutsakta tekrar islaniyor.Anlatilmis ama tam olarak anlayamadim nereden geldigini. Bu sorunu bir tamirciye gidip ne dersem anlar ve yapar tam olarak ne oluyor yani :)

Yorum bağlantısı
Z. Burak Çetinkaya
(düzenlendi)

Bursada son 2 gündür yağış var aracın sadece arka bölüm islaniyordu bugun baktigimda arka yolcu ayak bolumu ve on sofor ayak bolumu su icinde servisden randevu aldim gidip baktiricam kendim cozum bulamadim bu soruna araba çürüyecek boyle giderse :(

5 saat önce, Oğuzhan Altuner yazdı:

Merhaba. Konuyu okuduktan sonra anladim ki sanirim ayni sorun aracimda var. Bagajda, özellikle stepnenin oldugu yerde bir islaklik ve nem var. Bagaji arada bir acik.birakip kurutuyoruz ama nekadar kurutsakta tekrar islaniyor.Anlatilmis ama tam olarak anlayamadim nereden geldigini. Bu sorunu bir tamirciye gidip ne dersem anlar ve yapar tam olarak ne oluyor yani :)

Benim bagajda hic islaklik yok 

tarihinde Z. Burak Çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 6 yıl sonra...
Engin Kırtay
Z. Burak Çetinkaya yazdı:

Bursada son 2 gündür yağış var aracın sadece arka bölüm islaniyordu bugun baktigimda arka yolcu ayak bolumu ve on sofor ayak bolumu su icinde servisden randevu aldim gidip baktiricam kendim cozum bulamadim bu soruna araba çürüyecek boyle giderse :(

Benim bagajda hic islaklik yok 

Merhaba, focus arkayolcu kısmından su alma sorununuz varmış nasıl hallettiniz? Bende de aynı şekilde sorun var çünkü. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...