İçeriğe Yönlendir

Yine Yeniden Land

Servet Aydın

Recommended Posts

Fatih Keskin

Teşekkürler Tamer.

Daha da iflah olmaz bu araç....

24ae261a080785f609deaafe6cafb339.jpg

Cam dugmesine bastigim arac iflah olmaz dönüş yolundacki yogun duman atma problemine bugun mutlaka baktir
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
3 saat önce, Fatih Keskin yazdı:

Cam dugmesine bastigim arac iflah olmaz dönüş yolundacki yogun duman atma problemine bugun mutlaka baktir

abi biz uygulamalı olarak görmedik rica etsem tekrar düğmeye basıp videoya cekermisiniz :crazy: hazır deney için land varken

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Cam düğmesine basınca Duman mı atıyor ?

Duman atma en iyi durum 20 bin masraf üst limit hangisini isyerseniz
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Duman atma en iyi durum 20 bin masraf üst limit hangisini isyerseniz

Gudubetlik sende o zaman
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Araba bu sabah itibariyle bostancı land servisinde yerini aldı. Dedim daha iflah olmaz diye

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Daha iyi yürüsün diye depo ya benzin koyduğunu yazilim arti box yaptirdigini soyleme sakın farsa yoksa baskan cami açtı actim iste bak foto lu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Hadi buyur... Gene ne oldu. Bostancı sanayiye gelip, (19.30dan sonra) beni aramazsan arabanı bi daha göremezsin. Gerçi normalde de göremiyorsun ama olsun :D 

Bostancı sanayi evime 1 km. Her akşam metrodan inip sanayinin önünden geçiyorum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
(düzenlendi)

Alacan zaman ara da saat 2 ye kadar  sana sanayi de Abdullah da yemek ısmarliim.(daha sonra kalmıyorda saat ondan) Hem şu cipini, bir okuyup, üfüreyim.

tarihinde Haşmet Güngör tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bundan sonraki buluşmaları bostancı land servisinde mi yapacaz?

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Daha iyi yürüsün diye depo ya benzin koyduğunu yazilim arti box yaptirdigini soyleme sakın farsa yoksa baskan cami açtı actim iste bak foto lu

Hani aramızda kalacaktı
Hadi buyur... Gene ne oldu. Bostancı sanayiye gelip, (19.30dan sonra) beni aramazsan arabanı bi daha göremezsin. Gerçi normalde de göremiyorsun ama olsun [emoji3] 
Bostancı sanayi evime 1 km. Her akşam metrodan inip sanayinin önünden geçiyorum.

Bostancı'da oturmak zenginlere göre bişey.. . C5 zengin arabası... Dur bakim buradan bişeyler çıkacak gibi
Alacan zaman ara da saat 2 ye kadar  sana sanayi de Abdullah da yemek ısmarliim.(daha sonra kalmıyorda saat ondan) Hem şu cipini, bir okuyup, üfüreyim.

Beni okuyup üfle abi
Bundan sonraki buluşmaları bostancı land servisinde mi yapacaz?

Land servisi ağaoğlundan rezidans alacakmış, benle ne alakası var çözemedim hâlâ
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
1 dakika önce, Doğuş Bağ yazdı:

güzel bir esnaf lokantası bulursak neden olmasın 

Sanayide Abdullah'ı bilmiyorum deme Doğuş. Bilmiyorsan, gurmelik den istifa et.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

Hadi buyur... Gene ne oldu. Bostancı sanayiye gelip, (19.30dan sonra) beni aramazsan arabanı bi daha göremezsin. Gerçi normalde de göremiyorsun ama olsun :D 

Ben de bostancıda otursam ve cebeşim olsa ben de metro kullanıp eve 1 km yürürdüm :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şimdi, Haşmet Güngör yazdı:

Sanayide Abdullah'ı bilmiyorum deme Doğuş. Bilmiyorsan, gurmelik den istifa et.

kartal sanayi çocuğuyum ben abi :hohoho:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
45 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Ben de bostancıda otursam ve cebeşim olsa ben de metro kullanıp eve 1 km yürürdüm :D

Allahım, sen sabır ver ya rabbim  :biggrin: bu araba satıldığında (sebepsiz bi gülme geldi bana ya :D ) bu forum ne konuşacak acaba.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Allahım, sen sabır ver ya rabbim  [emoji3] bu araba satıldığında (sebepsiz bi gülme geldi bana ya [emoji3] ) bu forum ne konuşacak acaba.

Aslında forumdan alan çıkacak da tepkiden çekiniyor :D
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
15 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Allahım, sen sabır ver ya rabbim  :biggrin: bu araba satıldığında (sebepsiz bi gülme geldi bana ya :D ) bu forum ne konuşacak acaba.

Muhtemelen kapatıp gideriz abi :sandalye:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Neresini bozdun yine

Valla ben bozmadım bu sefer

Ben de bostancıda otursam ve cebeşim olsa ben de metro kullanıp eve 1 km yürürdüm [emoji3]

Kavgada söylenmez
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Kavgada söylenmez

Protein eksikliği var bende bu aralar, ne diyeceğimi şaşırıyorum bazen. Çabi den sucuk olmazsa land tamirden çıkınca keyfi mangal yapalım, durum çok ciddi [emoji4]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Protein eksikliği var bende bu aralar, ne diyeceğimi şaşırıyorum bazen. Çabi den sucuk olmazsa land tamirden çıkınca keyfi mangal yapalım, durum çok ciddi [emoji4]

Sucukla, mangalla aciklanacak gibi degil senin durumun. Sanki yurek yemis gibi bir eda var sende [emoji23]
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Sucukla, mangalla aciklanacak gibi degil senin durumun. Sanki yurek yemis gibi bir eda var sende [emoji23]

Abi yemekhanede ne veriyorlarsa artık, ithal midir nedir çarpıntı yaptı demek :D
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Acilmiş
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...