İçeriğe Yönlendir

Wakgas Vol.2

Ertan Çabuk

Recommended Posts

Ertan Çabuk
Hayırlı olsun Ertan abi. yazın tozda toprakta, kışın ise memleketin her tarafında senin için parkurlar hazır nasıl olsa.

Araç doğal yaşam ortamına kavuştu Mahmut [emoji4]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

hayırlı uğurlu olsun.:nazar:  cheroke modelleri kızılderili kabile isimlerimiydi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
hayırlı uğurlu olsun.:nazar:  cheroke modelleri kızılderili kabile isimlerimiydi ?

Cherokee kızılderililerinden esinlenmişler herhalde :)
Yorum bağlantısı
Başar Mert

Maşallah Ertan abi hayırlı olsun allah kaza bela vermesin bende hala konu açacam kısmet olursa :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ertan Çabuk

Azcık gezelim dedik dağ tepe.

Doğal ortamına kavuştuğu için o da mutlu..6cd4a23c833c97a540ff40a8c6231044.jpg21b1ba7d36b7e230edd78f9335bb3d17.jpg8bb5e4381c74c77110ac3ec7334b4054.jpg926ff5371761b6f8ceca1a2c822d7601.jpg

Bu arada takıları da yapılmaya devam ediliyor...

087406355894b97c7115b5f151a37fe5.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Video isterik. Doğaya tek başına çıkarsan anca böyle resimler çekersin. Aracın neler yapabildiğini görelim. Daha önce sahipleri aracın hakkını veremiyordu malum.

Opss, ne dedim ben? :fiuw:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Video isterik. Doğaya tek başına çıkarsan anca böyle resimler çekersin. Aracın neler yapabildiğini görelim. Daha önce sahipleri aracın hakkını veremiyordu malum.

C5 burada neler yapar acaba
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
47 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

C5 burada neler yapar acaba

C5 mütevazı araba. Onun işi güvenli ve konforlu bir şekilde yolcularını gideceği yere ulaştırmak.  :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Video çekecek asistant lazım [emoji6]
Kamerayı neden yamuk tutup çektin ki

Daha güzel çıkıyor böyle. Tepeler düz gibi görünüyor. Siz metropol lüler çekinmesin diye...
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Yan basamağın bir tanesi puntalandı ve şekli ortaya çıktı. Kısmet olursa yarın da diğer tarafı halledeceğiz. Ön taraf zaten bitmişti.
Sırada kaynakların sağlamlaştırılması, macun zımpara boya ve montaj kaldı. Azı gitti çoğu kaldı...7261412f63b774b4fd4d7ca147dc997c.jpg132343085805327257bdac85ef4b1a16.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Olmamış. Krom dan yapsaydın

Ne o öyle parlak parlak...
Kaşkay veya land olsa anlarım da. Jeep bu. Cipcik değil ki...
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
4 saat önce, Ertan Çabuk yazdı:

Ne o öyle parlak parlak...
Kaşkay veya land olsa anlarım da. Jeep bu. Cipcik değil ki...

Fakirler anlayamaz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Fakirler anlayamaz..

Altın kaplatacak mış [emoji106]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...