İçeriğe Yönlendir

Tank-Lpg Kitini Değiştirmeme Gerek Var Mı ?

Ozer Oz

Recommended Posts

Süresi dolmuş lpg tankım mevcut 

bu tankı degıstırsem komple sıstemmı degısıyor yoksa sadece yenı tank alıp onu takmak yetıyor mu ? 

Ayrıca 10 yıl olduguna göre.. o zamanki teknoloji ile şuanki arasında fark var mı ?  yoksa sistem vb şeyler hala aynımı tank yerine komple  kiti değiştirsek yakıta avantajı olur mu ?

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Tank değişim süresi 15 yıl olması lazım.

Tank değişimi 250 300 tl neden komple kiti değiştirip 2500-3000 vereceksiniz ki.

Yorum bağlantısı
1 saat önce, Hami Erışık yazdı:

Tank degistirme suresi 15 yıla uzatıldı..;)

1 saat önce, Erdoğan Temur yazdı:

Tank değişim süresi 15 yıl olması lazım.

Tank değişimi 250 300 tl neden komple kiti değiştirip 2500-3000 vereceksiniz ki.

Haklısınız 15 yıl oldu ama sanıyorum tankın 2017den sonrakı uretımlerı dahıl olucakmış tankta 10 değil 15 yıl yazıcak  yanı benı kapsamıyor ben mecbur degıstırmek zorundayım ... tabi muayne tarıhı yaklasınca ogrenırız :)

ama demek istediğim yani kitin 10 yıllık olmasından dolayı eğer tutup yeni kit takarsam hani yeni teknoloji felan gibi  yakıt azalırmı fark edermı yoksa sistem aynı sistemmi sadece eskiyen parçalarımı değiştireyim enjektor regulator eskımıs hortum varsa hortum gibi... 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
(düzenlendi)

Shell benzinliğin arkasında, köşedeki 4a mühendisliğe gidebilirsin.

tarihinde Murat Atagenç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
2 saat önce, Murat Atagenç yazdı:

Shell benzinliğin arkasında, köşedeki 4a mühendisliğe gidebilirsin.

Gittim çalışanmıdır ustamıdır bir niye geldin demediği kaldı... böyle ilgisiz yer görmedim 

Lpg kiti tahmin ettiiğim gibi eski  çıktı oda beyın arızalanmış  okumuyo dıyıp gitti ne yapabiliriz felan değişelim demeye kalmadı çekti gitti başka yere götür dedi 

aynı bolgede 1-2 gazcıya daha gittim ama anlayan yok beyin arızalı dediler .. aracım şuanda gazın yanı sıra benzınde yakıyor .. gazada geçmiyormuş 200km de 90 lira benzın alıyorum lpg ye ek olarak.. beyıncıye gittim beyinde sorun yok dedi enjektorlerı kontrol ettı enjektorler calısıyor dedi. suan lpg de dedi oda anlamadı arada benzınde verıyor dedım valla bende anlamam dedi...

kısaca şehir dışında  yeni kit taktırmak hasıl oldu artık 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Daha önce numaramı gönderdim, sanayide işini hallettiririm dedim aramadın bile :)

Çalışandır o ya da sıkıntılı bir zamanda denk gelmiş olabilirsin bilemiyorum. İşinin ehli ustalardır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...