İçeriğe Yönlendir

50 Bin Civarı Otomatik Araç

Emre Şimşek

Recommended Posts

Engin Deniz
Mazda almak hakikaten cesaret işi çünki parçası yok 2.eli zayıf vs birçok laf dolaşmakta.

Şehir efsanesi :)
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
(düzenlendi)
5 dakika önce, Engin Deniz yazdı:

Çok. Ben bi ara niyetlendim ama şimdi askıya aldım. Yoksa benimkini önerirdim.

Kaç lira etmeli mesela bu araç?

4 dakika önce, Volkan Doğrular yazdı:

Araba sadece eşime olsa süper olurdu ama malesef o araba bize yetmez. Hem otomatik lazım.

tarihinde Emre Şimşek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

50-52 bandı normaldir. Lpg li bakma, takacaksan kendin taktır. Düzgün montaj yapılmadıysa süpabları yakmış olabilir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

50-52 ise tam bana göre. Yani daha fazla param olmayacak. 48'e Focus'u okutsam 3 bin de bir yerden bulsam tamam. 

Sübaplar kaç bin km gider lpg'de?

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
50-52 ise tam bana göre. Yani daha fazla param olmayacak. 48'e Focus'u okutsam 3 bin de bir yerden bulsam tamam. 
Sübaplar kaç bin km gider lpg'de?

30 bin oldu benim. Henüz problem yok.
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Mazda almadan önce içine otur. Benim ilk yorumum bahsi geçen kasa için dar olmuştu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci
3 saat önce, Engin Deniz yazdı:

Şehir efsanesi :)

Engin bey bende bu aralar BK kasa 2004-2006 arası Mazda3 otomatik vites bakıyorum 30-35bin tl bandında ama çevremde piyasası yok diye vazgeçirmek isteyenler var.Kendi segmentinde şu an gördüğüm belki en iyisi ama şehir efsaneleride bir yandan aklımı çeliyor herşeyden öte ilanlarda çok nadir satışlar oluyor gerçi satmak değil binmek maksadım ama satmak istediğimde de elden çıkarmakta zorlanırmıyım düşünmeden edemiyorum karar vermek zorlaşıyor.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Engin bey bende bu aralar BK kasa 2004-2006 arası Mazda3 otomatik vites bakıyorum 30-35bin tl bandında ama çevremde piyasası yok diye vazgeçirmek isteyenler var.Kendi segmentinde şu an gördüğüm belki en iyisi ama şehir efsaneleride bir yandan aklımı çeliyor herşeyden öte ilanlarda çok nadir satışlar oluyor gerçi satmak değil binmek maksadım ama satmak istediğimde de elden çıkarmakta zorlanırmıyım düşünmeden edemiyorum karar vermek zorlaşıyor.

Amaç binmekse hiç düşünmeyin. Civic ve corolla ya binmiş biri olarak her türlü mazdayı seçerim. Sadece arka koltuk dar diğerlerine göre. Yol tutuş, izolasyon malzeme kalitesi daha önde bence. He satılmayacak araba yoktur. (c5 hariç :)) Benim mazda ilana bile düşmeden aldım ben. Cuma bayiye geldi cumartesi ben aldım.
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
3 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Opel Astra nasıl olur 1.4 turbo otomatik

Bir arkadaşımda manueli var, tüpten sonra araç bakmaya başladı, çocukla sığamıyorlar.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

tüplü araba alacağına dci al bak keyfine 

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Boga

Aslında ilk ona baktım. Beğendiğim bir model. Ama bagajı kucukmus. Tüple ne hale gelir bilmiyorum..

Focus tan fd6 ya "sakın geçme"
Bagaj oldukça küçük
Arka koltuk fazlasıyla rahatsız.
En ufak kasis&çukurda arka taraftan pat küt sesler.
Vs. Vs.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

hanım faktörü+oto vites= sen yanmışsın arkadaş, benim gibi :D

hayırlısı olsun kardeş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
7 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Bir de Flüoresanlara bakacağım

E

2013 dci edc touch plus aldık arkadaşa 48 e 20 gün önce.  hız sabitleme anahtarsız çalıştırma arabaya giriş vs var. 

50 civarına 2013 bulunur düzgünü tocuh pakette icon istenirse biraz daha çıkılmalı ( çelik jant , digital klima , deri döşeme , anahtarsuz çalıştırma bazılarında bixenon vs vs ) 

%90 ı yetkili servis bakımlıdır. ( hemen hemen hepsi flolardan çıkma )  sorunlu olanı pek yok makyajlı kasalarda  yüksek ihtimal garantisi devam eden araç alırsın zaten

bütçe 55 60 arasında gezer ise zaten 2015 bakarsın direk 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
9 saat önce, Ali Gök yazdı:

2013 dci edc touch plus aldık arkadaşa 48 e 20 gün önce.  hız sabitleme anahtarsız çalıştırma arabaya giriş vs var. 

50 civarına 2013 bulunur düzgünü tocuh pakette icon istenirse biraz daha çıkılmalı ( çelik jant , digital klima , deri döşeme , anahtarsuz çalıştırma bazılarında bixenon vs vs ) 

%90 ı yetkili servis bakımlıdır. ( hemen hemen hepsi flolardan çıkma )  sorunlu olanı pek yok makyajlı kasalarda  yüksek ihtimal garantisi devam eden araç alırsın zaten

bütçe 55 60 arasında gezer ise zaten 2015 bakarsın direk 

Hayırlı olsun. Hanım fluence'i direkt eledi. Touch bana göre çok boş, icon da bütçeyi aşıyor. Kaldı yani.

2 saat önce, Engin Ünal yazdı:

seat altea xl dizel otomatik

Altea tipsiz olsa da hanımın da hoşuna gitti. Baktım biraz mantıklı araç. Bunlarda aile paketi diye bir şey var sanırım.  Çok hoş bir şeye benziyor.  Nelere dikkat etmeliyim? Dsg sıkıntı çıkartır mı?

@Servet Aydın Mazda hakkında bilgi verecekti

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-bankacidan-hatasiz-boyasiz-2012-mazda3-touring-63.000-km-lpgli-441799038/detay

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Dsg nin sıkıntı çıkarma ihtimali her dsg kadar alteada extra bir durum yok yani ;)
Manuel tsi altea xl bacanakta vardı pek hoşuma gitmişti, dsg ye yüreğim dayanmadığı için uzak durdum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Boga
E Hdi C4 çok hoşuma gitmeye başladı. Fikri olan var mı?

E

Yarı otomatik değil mi onlar?
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
2 saat önce, Onur Boga yazdı:

Yarı otomatik değil mi onlar?

Evet. Debriyajsız manuel de diyebiliriz..

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Tam otomatik tork konvertörlü bak, süpriz arızalardan uzak durmaya bak. Boşver macera aramayı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...