İçeriğe Yönlendir

Korku Evi mi Erkek Giyim mi ?

Hüseyin Kuvvet

Recommended Posts

Haluk Şentürk

Öğrencilerin gezi yaptığı yerlerde korku evleri acayip iş yapıyor. Kişi başı 20 lira . İyi para valla. Yeri iyi seçilmeli. Playstation ve internet kafe hiç ölmez. Ama iyi sermaye ister.

Yorum bağlantısı
Mesut Aybek

Bence öyle bir sektör olmalı ki,insanların ilk ve en genel ihtiyaçlarını sıralayıp ona göre bir iş kurma düşüncesine girmek gerek. 

Bana göre ilk öncelik beslenme ilk akla gelen restaurant sektörü hiçbir zaman bitmeyecek. İnsanlar keyfi olarak gelip bir pantolon alabilir mi diye beklemeyeceksin, acıktığını zaman gözü restaurant arar.bununda günde 3 öğün olduğunu düşünürsek,bana daha mantıklı geliyor..

Kısacası ben kendim için konuşuyorum.Yeme içme olmadan olmaz abi.  Ben giyim mağazasından çok restaurant ararım. ?

Ama tabiki paşa gönlünüz bilir,hakkınızda hayırlısı olsun. Allah kolaylık versin. Şimdiden bol. Kazançlar..

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Gastronomi hiç eskimeyecek bir sektör. Ama seçenek iki tane diyorsan bayan iç giyim derim.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

korku evleri iyi tasarlanırsa dehşet getirisi var ama tasarım ve konusu önemli .ve ve şunu sakın unutmayın korku evi açtığınız yerdeki izinleri tam alın şikayet edildi anda izinler yoksa kilit yersin ve batarsın.ki şüpen olmasın ikinci günü şikayet edilirsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Erhan Doruk

Konu sahibi bir sektöre girdi mi acaba 😀 korku evi açtıysa pandemide batmıştır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...