İçeriğe Yönlendir

Önder'in Yeni Aracı - Focus 3

Önder Özcan

Recommended Posts

Evren Erakçora
31 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

En sessiz lastik kormoran, arabayı aldığımda üstünde kışlık set vardı. Yazlık alamadım eski goodyear lastikleri taktım, diğerleri halı üstünde gibi gidiyormuş.. Goodyear set 2012 yalnız onu belirteyim f16 nın lastikleri.. 

Greenways ıslakta çok iyi geldi bana ABS zor devreye girecek. Kuru zeminde  normal ,öyle yola yapışıyor diyemem. Spor bir sürüş yok.  Gürültü fena değil. Tüketime kesinlikle olumlu etkisi var. Etiket değerleri ayni ebattaki Birinci marka biridgestone  dan bile iyi,ilginç. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Bir saat önce, Serkan Toker yazdı:

En sessiz lastik kormoran, arabayı aldığımda üstünde kışlık set vardı. Yazlık alamadım eski goodyear lastikleri taktım, diğerleri halı üstünde gibi gidiyormuş.. Goodyear set 2012 yalnız onu belirteyim f16 nın lastikleri.. 

Goodyear lastik işini bozdu eskisi gibi yapmıyor/yapamıyor gelecek sezon iyi bir lansman olmazsa kışlık lastik listemden elemek durumunda kalacağım. Kormoran kışlıklar ise beğeni kazanıyor gerek yol tutuş gerekse de yakıt tüketimi bakımından kullanan arkadaşlarım gayet memnunlar Michelinle aynı fabrikadan çıkıyormuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
1 saat önce, Koray Demir yazdı:

Goodyear lastik işini bozdu eskisi gibi yapmıyor/yapamıyor gelecek sezon iyi bir lansman olmazsa kışlık lastik listemden elemek durumunda kalacağım. Kormoran kışlıklar ise beğeni kazanıyor gerek yol tutuş gerekse de yakıt tüketimi bakımından kullanan arkadaşlarım gayet memnunlar Michelinle aynı fabrikadan çıkıyormuş.

Arabanın üstünde gelmeseydi haberim olmayacaktı. Sessizliğine çok şaşırdım, yakın bir arkadasimda benim arabanın aynısı var. O yazlık aldı ve güzel lastik diyor. Seneye alırım bir set ben de artık..

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Günaydın :)

Hatırlayanlar beğendi bile :p 

122osk7.jpg

• Beğen 4
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
19 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

122osk7.jpg

Ateş ediyor ateşşşş 💪

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Bir saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Gözlerim kanadı

Benim gibi yap, ben hereve nin fotolarına bakarken kaynakçı gözlüğü kullanıyorum :D

22 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Kambur balina mobidik değil mi bu? 

Değil ama onun kadar ihtişamlı :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Şimdi, Önder Özcan yazdı:

Benim gibi yap, ben hereve nin fotolarına bakarken kaynakçı gözlüğü kullanıyorum :D

Değil ama onun kadar ihtişamlı :)

tirend fokuz satılık galiba eski anılar depreşmiş

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

122osk7.jpg

"Evlenilecek" arabaydı vesselam...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
9 saat önce, Önder Özcan yazdı:

122osk7.jpg

unutmak istediğim anlar da oldu benim

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Forumu nasıl siliyoruz. Yine bozuk exe bulaştı 

Senden bulaşmıştır bozuk exe, foruma besmelesiz giriyosunuz suçu ceğbeşe buluyosunuz :p

1 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

unutmak istediğim anlar da oldu benim

Ama bu onlardan biri değil di mi :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
22 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

foruma besmelesiz giriyosunuz

Girdik işte 

images (6).jpeg

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Cebeş alırken notere mi gidiyorsun ilçe Nüfus Müdürlüğüne mi? Aklıma takıldı. Nereydi ya? 

Abi sen arabanın satışını nerde verdin? :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
13 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Cebeş alırken notere mi gidiyorsun ilçe Nüfus Müdürlüğüne mi? Aklıma takıldı. Nereydi ya? 

Alırken, önce tam teşekküllü devlet ya da üniversite hastanesinden heyet raporu alıyorsun :D sağlam çıkarsa rapor noter aldırmıyor. :D

Önder abi kıznayacağını düşünerek yazdım :) kızarsan canın sağolsun silebilirim :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
2 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Noter sözleşmeye yazıyor zaten : Son sahibinden yeni son sahibine teslim edilmiştir. :p

2 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Alırken, önce tam teşekküllü devlet ya da üniversite hastanesinden heyet raporu alıyorsun :D sağlam çıkarsa rapor noter aldırmıyor. :D

Önder abi kıznayacağını düşünerek yazdım :) kızarsan canın sağolsun silebilirim :)

Ben C5 i alırken eşimi ve çocuklarımı da çağırmıştı noter. Bu adam bu arabayı almaya çalışıyor, haberiniz ve onayınız var mı, ailecek mi delirdiniz diye sormuştu :p

• Beğen 2
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
4 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Ben C5 i alırken eşimi ve çocuklarımı da çağırmıştı noter. Bu adam bu arabayı almaya çalışıyor, haberiniz ve onayınız var mı,

Yahu şuraya kadar ciddi ciddi okudum, "ulen notere bak be, neler değiştir sistemde" diye. Sonra bastım kahkahayı :hahahoho:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hatta arkadaş çevresine dahi sormuşlar. Biz tanımıyoruz dedik 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
3 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Noter ne dedi o lafın üzerine, Servet Bey çabanızı anlıyorum ama arkadaşınız bu arabadan vazgeçmedikçe arabayı siz satın alamazsınız.:seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3 saat önce, Servet Aydın yazdı:

kimi?

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
20 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Noter ne dedi o lafın üzerine, Servet Bey çabanızı anlıyorum ama arkadaşınız bu arabadan vazgeçmedikçe arabayı siz satın alamazsınız.:seytan:

Yukarıda mesaj yazan kim? 

6 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

kimi?

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
12 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Yukarıda mesaj yazan kim? 

tanıyamadım?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...