İçeriğe Yönlendir

Yeni Lastikler Tüm Sorunu Çözdü

Murat Öngür

Recommended Posts

Sadık Taşyürek
On 01.07.2017 at 11:24, Murat Öngür yazdı:

bu pirelli ye soğuk durulmasının nedeni eski pirellilerin kötü olmasından kaynaklanıyor. Yeniler çok daha iyi, testlere bakarsanız cont p contact 5 4. 5. oluyor.

https://www.pirelli.com/tyres/tr-tr/car/find-your-tyres/test-results/summer/cinturato_p7_blue_autobild_2014_06

Birde artık yumuşak lastik almam aşırı sıcak havada tüm özelliklerini kaybediyorlar. Tabi conti daha hiç kullanmadım. Ama asla bundan sonra goodyear kullanmam , satın aldığım araçta var ise bile değiştiririm.

(önceki arçlarımdan birinde) dönel kavşak içinde istikametimin geldiğim yöne döndüğü ve arkadan gelenlerle biribirlerimize baka kaldığımız o an benim için pirelli bitmişti. :)

Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan

pirelli çarşamba günü geliyor, takılınca izlenimlerini yazarım

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
On 03.07.2017 at 11:49, Ahmed Talha Karaarslan yazdı:

pirelli çarşamba günü geliyor, takılınca izlenimlerini yazarım

hangi model ? 

On 02.07.2017 at 22:05, Sadık Taşyürek yazdı:

(önceki arçlarımdan birinde) dönel kavşak içinde istikametimin geldiğim yöne döndüğü ve arkadan gelenlerle biribirlerimize baka kaldığımız o an benim için pirelli bitmişti. :)

sizin kullandığınız pirelli hangi model ? 

p3000 p4 falan ise onların yol tutuşu kötüydü

Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan
17 saat önce, Murat Öngür yazdı:

hangi model ? 

sizin kullandığınız pirelli hangi model ? 

p3000 p4 falan ise onların yol tutuşu kötüydü

cinturato p7 yarına kaldı gelişi :)

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
On 05.07.2017 at 10:24, Ahmed Talha Karaarslan yazdı:

cinturato p7 yarına kaldı gelişi :)

geldimi lastikler ?

yorumlara bakma sen cinturato yu eski aracımda tam 40 bin kullandım hiç bir şart ve yolda sıkıntı çıkarmadı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan
2 saat önce, Murat Öngür yazdı:

geldimi lastikler ?

yorumlara bakma sen cinturato yu eski aracımda tam 40 bin kullandım hiç bir şart ve yolda sıkıntı çıkarmadı 

geldi dünden beri her şartta zorluyorum lastikleri. dün sıcak vardı bugün yağmur.. yüksek hız, viraj performansı yol tutuşu ıslak zemin performansı harika. kasislerde yumuşak direksiyon kendine geldi. bridgestone dan sonra çok konforlu :) conti 5 ile kafa kafaya gibi belki dayanınıklıkta döver onu da zamanla göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
On 07.07.2017 at 11:34, Ahmed Talha Karaarslan yazdı:

geldi dünden beri her şartta zorluyorum lastikleri. dün sıcak vardı bugün yağmur.. yüksek hız, viraj performansı yol tutuşu ıslak zemin performansı harika. kasislerde yumuşak direksiyon kendine geldi. bridgestone dan sonra çok konforlu :) conti 5 ile kafa kafaya gibi belki dayanınıklıkta döver onu da zamanla göreceğiz.

demiştim demeği sevmem ama ben demiştim.

Güle güle kullan Allah kaza bela vermesin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan
On 09.07.2017 at 17:15, Murat Öngür yazdı:

demiştim demeği sevmem ama ben demiştim.

Güle güle kullan Allah kaza bela vermesin

teşekkür ederim. gerçekten kaliteli lastikler. 1.33 ile çıkabilidğim en yüksek hız 170 ama o hızda bile direksiyon sapasağlam :) virajlarda yada düz yolda oynama yok arabada. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...