İçeriğe Yönlendir

2006 Citroen C4 1.6 SX Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Emrah Altun

Recommended Posts

Emrah Altun

Arkadaşlar merhaba;

Şu linkteki araç ile ilgileniyoruz. Kronik sorunu, bilmediğimiz cinslikleri veya püf noktası var mıdır? Ek olarak 30 bin bütçe ile HB bir araç bakıyoruz. Benzin dizel lpg farketmez. C Sınıfı olması gerekli. Kayınçonun 2 metre boyu var sığması lazım içine.

Cevaplar için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Fransiz arabalarin elektrik-elektronik problemleri olabiliyor..bence focus 1 iyi bi alternatif olabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ergin Keçeci

1.5 yıla yakın bir süre sx pk modelini kullandım. 28-30 bin arası alabileceğiniz en iyi araç bence. çok çok memnun kaldım. çok keyifli bir araç. kulaktan dolma bilgilerle yapılan olumsuz yorumlara bence çok fazla aldırış etmemek gerek. sx pk donanımlısını almaya bakın. tabi araç işi şansa kalmış bişey.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Arkadaşımda 2006 model tek kapısı vardı arkası şekil birşeydi. elektiriksel, beyinsel bir şeylerle uğraştı biraz masraf çıkardı kronik mi şans mı bilmem. Satarken de tek kapı olmasına rağmen çabuk sattı baya bakımlı idi onun ki ama. 

Yorum bağlantısı
Batuhan Kılıç

bu kasalar elektronik olarak sıkıntısıyla ünlü araçlar, ben de uzun bir süre kullandım ancak ben de bir sorun yaşamadım, hem bu durum hem de citroen in piyasasının düşük olmasından düşük fiyatlara satılıyor, yoksa donanım özellik olarak eş değer araçlar çok daha yüksek fiyatlarda

elektronik konusu da aslında çok korkulacak bir durum değil, birçok yeri ortak üretim bir araç, bir de direksiyon sıkıntı çıkarabiliyor bazı insanlarda, ortası sabit direksiyon, özellikle benim gibi dönüşlerde direksiyonu içten kavrayıp çevirenler birçok tuşa basıyor aynanda

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Elektronik sıkıntısı olup olmadığını nasıl anlayabiliriz. Aracı görmeye gitsek?

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
Bir saat önce, Emrah Altun yazdı:

Elektronik sıkıntısı olup olmadığını nasıl anlayabiliriz. Aracı görmeye gitsek?

Anlayamazsınız.

Yorum bağlantısı
Ergin Keçeci
2 saat önce, İsmail Avcı yazdı:

Gereksiz hareketler bunlar Ergin Bey

Pardon? Anlayamadım İsmail Bey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kamil Dede

fiyatı yüksek gibi iş yerınden arkadaşımda var 2009 model ilk sahibi dizel manuel orjinal 80.000 km de 31.000 e alıcı yok 

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
3 saat önce, Kamil Dede yazdı:

fiyatı yüksek gibi iş yerınden arkadaşımda var 2009 model ilk sahibi dizel manuel orjinal 80.000 km de 31.000 e alıcı yok 

İlan var mı?

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
9 dakika önce, Kamil Dede yazdı:

https://www.hurriyetoto.com/ikinci-el-otomobil/ilan-detay/408020/sahibinden-citroen-c4-16-hdi-sx-ankara-cankaya-gaziosmanpasagop-100yil-mah

hürriyet seri ilanlarda var linki ekledım araba zaten ilk sahibinden yurt dısına yerleştiği için satıyor daha doğrusu benden rica etti ben ilana koydum  

Araç çok güzelmiş. Yalnız kışlık jantlar olduğu için mi kara jant var yoksa kendi jantları bu mudur?

Yorum bağlantısı
Kamil Dede

araçtaki lastıkler yazlık lastik jant kapağı vardı plastik onları çıkarttık

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Bu c4 ün 2008 dizel otomatiği şirketten ıt ci arkadaşımda var.  bakım vs hak getire yağ eksilince üzerine ekliyor 8 10 bin km de flan o derece bakımsız filtre bile değişmiyor 250 bine geldi hala bi sıkıntı yok taş gibi . 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
45 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Bu c4 ün 2008 dizel otomatiği şirketten ıt ci arkadaşımda var.  bakım vs hak getire yağ eksilince üzerine ekliyor 8 10 bin km de flan o derece bakımsız filtre bile değişmiyor 250 bine geldi hala bi sıkıntı yok taş gibi . 

Güzel bir bakıma girse bozulur o araba :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Pejo dizel motorlari iyidir. Diger parcalar tartisilir. elektronik ise, ayni dönemden bir bmw alin da görün sorun neymis :) diger arabalardaise  elekronik sorun yok. cünkü dogru düzgün elektronik yok :) 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İçinde Ford'un da kullandığı PSA motoru mevcut dizellerinde. Arkadaşım senelerce kullandı. Çok memnundu. Kaskosu çok pahalıydı, orası ayrı tabi.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

2009 dizelim vardı. Ben abs beyin hatası yaşadım. Bulunduğum yerdekiler tamir olmuyor dedi. Servis 5000 lira kadar masraf çıkardı. Aynı araçtan abimde vardı ve o 3 sene kullandı. Bakım harici 1 kuruş harcamadı. Fransızlarda elektronik sorun var diyorlar. Bu yüzden de ucuzlar. Ancak bu biraz şans işi.

C4 ler de konfor aramayın. Ancak araç doludur. Yakıtı makuldür. Viraj kabiliyeti mükemmeldir. En sevdiğim özelliği [emoji4]cam suyu fıskıyeleridir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...