İçeriğe Yönlendir

Ka ile Uzun Yol Yapılırmı ? Evet yapılır :)

Yunusemre ARI

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Ben daha önce söylemiştim ama gebze-ODTÜ(ankara)-gebze yaptımdı. 100-110 ile giderek 780 km felan olmalı belki 800

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğukan Çoktay

en az 8 kez erzurum adana arası gittim geldim.ölçümlerim de 1litre ile 19 km yol gittim.ortalama 90-120 km hızlarla bu değerlere ulaştım. bir kez bile yolda kalmadım.😊

Yorum bağlantısı
Timuçin Duru
1 saat önce, Doğukan Çoktay yazdı:

en az 8 kez erzurum adana arası gittim geldim.ölçümlerim de 1litre ile 19 km yol gittim.ortalama 90-120 km hızlarla bu değerlere ulaştım. bir kez bile yolda kalmadım.😊

Maşallah diyelim, Allah yolda bırakmasın kimseyi.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Selim Ateşler

Mayıs 2018 de aldım. Alırken de bi usta ya gösteremedim. Acemiyim söze güvenip aldım. İki gün sonra acil bi durum oldu. Su ekleyip 800 km ye yola cıktım. (Niğde-Balıkesir) Bir süre süratli gidildiği zaman vites düştüğünde önden katır kutur kaynama diye tabir edeceğim, arabayı da sarsan farklı sesler geliyordu. Ona rağmen devam etmek zorundaydım. Balıkesir e vardım. Geri de döndüm.

Sonra bir kaç kez Niğde'den Adana ya ve Mersin e gittim. Aynı uzun süre 5 de gidip sonrasında vites düştüğü zaman kaynama sesleri ve sarsıntı devam etti. Herhangi bir bakım yaptırmadım yine.

Temmuz da Marmaris e gitmem gerekti. Yağ azalmış motora ekletiyim dedim yine bi 800 km yola çıkmadan ve bir daha bir problemle karşılaşmadım.

Benim beklentim düşüktü. Aldığım zaman uzun yollarda rezil olmayı göze almıştım. Ama beni utandırmadı. O sıcaklarda Marmaris Dalaman Akyaka vs 2 ay boyunca eşşek gibi bindim Muğlanın dağlarına tırmandım.  Ne bi hararet farkettim, ne gaz kesme, ne başka bişey.

Yaz sıcağında 800 km yolu 9 saatte 3 kez gaz için durarak geldim Niğde'ye. 

Hülasa arabamdan memnunum

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Timuçin Duru

İnatçi ve güzel bir motoru var ama yinede dikkatli olun sonuç itibariyle can taşıyorsunuz. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...