İçeriğe Yönlendir

Astra F İçin Jant

İbrahim Karaduman

Recommended Posts

İbrahim Karaduman

Arabaya nazar deydi çalışmıyor. Benzin pompası arızalandı arabayı çalıştıramıyorum. :(  

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

"Kapı içinde yazan değerlerden biri olmalı, değilse etiketi sökün sıkıntı olmuyor" diye okumuştum bir konuda.

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Arabaya nazar deydi çalışmıyor. Benzin pompası arızalandı arabayı çalıştıramıyorum. [emoji20]  
170 tl verdim geçen hafta pompa + işçilik. Atiker ise direk lpg düğmesine basılı tut çalışır.
Yorum bağlantısı
İbrahim Karaduman

İnternetten araştırıyorum uygun denk gelirse sipariş vereceğim işçilik ödemeyeceğim okulda laboratuvarda hocam ile değiştireceğim. Moralimi çok bozdu ama yapacak birşey yok Allah beterinden saklasın. 

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
İnternetten araştırıyorum uygun denk gelirse sipariş vereceğim işçilik ödemeyeceğim okulda laboratuvarda hocam ile değiştireceğim. Moralimi çok bozdu ama yapacak birşey yok Allah beterinden saklasın. 
Benim aldığım yan sanayi. Baya ses yapıyor bilgin olsun.bosch ses yapmıyor diyorlar. Sonradan öğrendim[emoji4]
Yorum bağlantısı
İbrahim Karaduman
16 dakika önce, İnan Çınar yazdı:

Benim aldığım yan sanayi. Baya ses yapıyor bilgin olsun.bosch ses yapmıyor diyorlar. Sonradan öğrendimemoji4.png

Bende Bosch markalara bakıyorum da fiyatlar çok saçma 110 liradan 280 liraya kadar fiyat ile karşılaştım ucuzunda sahtekarlık varmı diye şüpheleniyorum. 

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
İbrahim Karaduman

Aradan çok zaman geçti fakat önceki taktığım jantlar bir süre sonra gözüme çok batmaya başladı ve hayalini kurduğum Astra H jantlarımı aldım. Burada paylaşmak istedim. Ben beğendim içime sindi umarım sizlerinde hoşuna gider :)

bbcINe.jpg

Yorum bağlantısı
İbrahim Karaduman
3 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Güle güle kullanın, artık yay istiyor gibi.

Teşekkürler, yay diye ağlıyor fakat öğrenci halimle anca bu kadar oluyor inşallah en yakın zamanda yaylanacak :)

Şimdi, Serkan Maden yazdı:

Benimde hoşuna gitti. Taş demesin. 

Teşekkürler:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
İbrahim Karaduman

Son paylaşımım üzerinden bir seneden fazla geçti ama ben hayallerimi gerçekleştirdiğimi buraya kayıt altına almak istedim :) Hayalimde olan jantları taktım spor yaylar ile leylekliğini yok ettim ön cam dahil komple film yapıldı ön lip takıldı fabrika çıkışında bulunmayan sis farlarımız orjinali ile birebir aynı şekilde montajlandı ayna kapaklarımız boyandı çift çıkışlı egsoz takıldı :) Aşağı yukarı hayalini kurduğum tüm eklentileri tamamlamış bulunmaktayım geriye kalan tek hayalim tavanı ve bagajındaki güneş yanıklarını boyatmak. Umarım bir gün yine buraya boyattım diye de fotoğraf atmış olurum. İlk fotoğrafınıda paylaşayım da nerden nereye geldiği belli olsun :) 
hiAshc.jpg

EKGBD1.jpg

EKGF8q.jpg

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

bu kasa astrayı beğeniyordum ama bu bambaşka birşey olmuş çok başarılı

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Karaduman
Süleyman Can Şahin yazdı:

bu kasa astrayı beğeniyordum ama bu bambaşka birşey olmuş çok başarılı

Çok teşekkürler beğenilmesi çok hoşuma gidiyor😊

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

😊 İlk defa baska bir aracta h kasa jant gordum. Basta bi garip geldi ama gayet hos durmus🙋

Orjinal kasadaki halini de koyalim buraya.

IMG-20171114-WA0009.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Karaduman
Alpay Sumer yazdı:

😊 İlk defa baska bir aracta h kasa jant gordum. Basta bi garip geldi ama gayet hos durmus🙋

Orjinal kasadaki halini de koyalim buraya.

IMG-20171114-WA0009.jpg

Astra H jantının yakışmadığı model yok bence çok güzel bir jant neye taksan cuk oturuyor :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...