İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta 16'' kışlık lastik

Erkan Tekin

Recommended Posts

Erkan Tekin

Merhaba arkadaşlar.. konuyu yanlış yere açtım ise özürdilerim..

2016 titanium fiestam için 195 50 16'' kışlık lastik ihtiyacım var..

sıfır lastik alacağım önereceginiz lastik varmıdır ??

Ankara da uygun fiyatlı lastikci tanıdığınız varmıdır ??

Acikcasi en kötü den en iyisine 300 ila 650 tl arasında değişiyor rakamlar..

Ayrıca 16'' lastik takmak yerine 15'' kara jant taksam nasıl olur ?

Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim.. keyifli forumlar :)

SM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
Connect'i sattınız mı çok şükür?
Ahhahaha [emoji1] [emoji1] yok abi connect duruyor onu da yavaş yavaş yapıp elden cikaricam. Şükür bi zararı yok çok yakmasi dışında.. fiesta yi 2017 Mart ayının sonuna doğru aldık 5 bin km de 1.6 otomatik benzinli.. ablam kullanıyor onun için kışlık lazım [emoji1] [emoji1]

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
14" takım alın daha az maliyetle
Biraz aciklarmisiniz rica etsem 14'' janta ne ebatlarda lastik takmam gerekir ?

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
25 dakika önce, Erkan Tekin yazdı:

Biraz aciklarmisiniz rica etsem 14'' janta ne ebatlarda lastik takmam gerekir ?

Ben daha yeni sipariş verdim gelmek üzere. Hepsiburada da geçen hafta Nokian lastik alana %15 indirimli bir de sepete ekleyince %10 indirim vardı 1 yıllık yol yardımı hediye vardı. 175/65R14 4 lastik Nokian wr4d 666 tl aldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
Ben daha yeni sipariş verdim gelmek üzere. Hepsiburada da geçen hafta Nokian lastik alana %15 indirimli bir de sepete ekleyince %10 indirim vardı 1 yıllık yol yardımı hediye vardı. 175/65R14 4 lastik Nokian wr4d 666 tl aldım.
Nasıl lastikler acaba kullanan var mı veya daha önce kullandınız mi ? güvenlik çok önemli bu araç için.. kendim kullanacak olsam sorun değil lastik markası..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Kışlık lastik soğuk iklimde iseniz yazlık en kaliteli den iyi olur. Nokian zaten bu işte iyi bir marka

Zaten Fiesta için 195 50 16 yanlış ebat

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
Kışlık lastik soğuk iklimde iseniz yazlık en kaliteli den iyi olur. Nokian zaten bu işte iyi bir marka
Zaten Fiesta için 195 50 16 yanlış ebat
Ankara da ikamet ediyoruz ve malumunuz buzlanmasi eksik olmuyor.. yol tutuşu iyi kış gereksinimleri karşılasın yeterli.. araç da fabrika çıkışı 195 50 16 spor jant var ekstra hiç bir işlem yapmadık

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
Kaç model ki 195 45 16 orjinal ebat
2016 model titanium 1.6
Fotoğraf da görünen jantlar 5ceb91783b9ce69175edbefcac84f3e3.jpg

Yada ben 50 diye hatırlıyor olabilirim abi kusura bakma [emoji4]

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Ben ilk defa kışlık lastik kullanacağım. Karabükteyim bende Ankara kadar sert geçmesede yine de sert son senelerde. Bende baya araştırdım kışlık lastikte goodyear vs sonrası en iyisi deniliyor. Zaten ilk kış lastiği üretici firma. Kışlık lastik bölümünde konusu var problem yaşayan çok kişi yok. WR-4D  son modeli zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Demir

Ben geçen sene fiestama WR-D3 almıştım.Milletin çıkmaz hiç uğraşma dediği yerden buzun üstünden rampa çıktı.Çok hoşuma gitti.Lastiği çok beğendim.Ama ilk kışıydı daha sonra nasıl tepki verir bilemem.Ayrıca babamın focusunada D4 versiyonu aldık.Mükemmel beğendim.Karda tek takıldığım yer greyderin kürüyüpde ben hemen peşine rampaya girdiğim yer oldu.Ordada heralde hangi lastik olursa olsun kalır diye düşünüyorum.(çok fazla kışlık lastik tecrübem olmadığını belirteyim.)Fakat şirket aracımda lassa vardı.Ne almazsın deseler lassa almam.Bundan eminim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli
(düzenlendi)

16'' olunca lastikler pahalı oluyor; yine en uygunu BfGoodrich markasından almıştım.

Bİr göz atmanı önerebilirim.

Bf Goodrich Ge Force Winter ... Michelin Grubunun satış yerlerinde oluyor 

tarihinde Gencay Bengli tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...