İçeriğe Yönlendir

Komple Boya Fiyatı Hakkında

Emre Öğüt

Recommended Posts

Emre Öğüt

Almayı düşündüğüm kırmızı bir corsa c araç var ve komple boyatmayı düşünüyorum sizce Ankara’da ne kadara maal olur boya düzgün sadece rengi soluk macun yada işlem gerektiren bir şey yok fiyat konusunda bir ön fikir edinmek istiyorum ne tutar üç aşağı beş yukarı yorumlarınızı bekliyorum

82244f84b3f389f813835472364cf562.heic

Yorum bağlantısı
Yücel Metin

Ne olursa olsun, alt yapı ( gerekli yerlere macun, pütür  zımpara )astar boya tam yapılmadan boyanırsa kısa sürede boyada vernik kalkması gibi sorunlar çıkar. Daha önce aldığım aracımda başıma geldi renk tutsun diye öylesine boyanan parçalarda boya ve vernik kalkması oldu tekrar boyattim altina astar yaptirarak. Ucuza değilde işçiliği iyi olanı seçmeniz daha doğru ve fırında boyatmanız çok önemli. 1000 TL'den başlar bence en az.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özkan Matur

Aracın boyası orjinalse kaplamayı öneririm. Renk seçeneği çok fazla ve maliyet daha az çıkacaktır. Boya orjinal değilse daha sonra sökerken sıkıntı diye duymuştum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yücel Metin
28 dakika önce, Özkan Matur yazdı:

Aracın boyası orjinalse kaplamayı öneririm. Renk seçeneği çok fazla ve maliyet daha az çıkacaktır. Boya orjinal değilse daha sonra sökerken sıkıntı diye duymuştum

Evet güzel olur. Seçenek ve işçilik maliyeti çok daha ucuz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

6 7 ay sonra soluk soluk olmayacak bir kalite istanbul şartında 2500 den başlar. trim işleri hariç

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özkan Matur
(düzenlendi)

Bana göre aracın rengide kötü değil. Biraz cila. Jantlar egzoz ucları parlasın. Birde bikaç sticker la renk göze daha hoş gelir 

tarihinde Özkan Matur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

2 hafta önce araç komple boya için fiyat teklifi aldık tabi aldığımız fiyat dost işi oldu 1800tl ha ne var derseniz bu fiyatın içinde komple boya soyulacak düzeltme yapılacak ardından boya ve fırın normalde dışardan araç gelse en az 5000tl fiyat çekiyor ve kapının önü full bmw çakılıydı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Almayı düşündüğüm kırmızı bir corsa c araç var ve komple boyatmayı düşünüyorum sizce Ankara’da ne kadara maal olur boya düzgün sadece rengi soluk macun yada işlem gerektiren bir şey yok fiyat konusunda bir ön fikir edinmek istiyorum ne tutar üç aşağı beş yukarı yorumlarınızı bekliyorum

Bazıları sıfır aracı alır almaz mat renge kaplatıyor. Bence dokunmayın öyle kalsın. Canlı canlı nasıl görünür bilmiyorum ama resimlerde kötü görünmüyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
3 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Yanık vs yoksa iyi bir pasta cila ile çok güzel olur

verdikte atma var bazı kısımlarda önce boya hariç bi şansımı deneyeceğim son çare boya

17 dakika önce, İnan Çınar yazdı:
5 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

Bazıları sıfır aracı alır almaz mat renge kaplatıyor. Bence dokunmayın öyle kalsın. Canlı canlı nasıl görünür bilmiyorum ama resimlerde kötü görünmüyor.

araba canlı olarak biraz daha kötü görünüyor sanırım bakalım başa gelen çekilir:)

Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Pumayı komple boyatmak istiyorum. 1 senedir araştırıyorum. İçime sinen yer bulamadım. Servis 5500 TL istedi. Bu senelik Nasiol Seramik kaplama ile idare edeceğim.

Geçen sene Fiat coupe boyatmıştım. Yüzde 90 memnun kalmıştım. Fiyatlar tanıdık işi kaporta 600 boya 1500 tutmuştu jantlar trimler kapı içleri dahil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
Pumayı komple boyatmak istiyorum. 1 senedir araştırıyorum. İçime sinen yer bulamadım. Servis 5500 TL istedi. Bu senelik Nasiol Seramik kaplama ile idare edeceğim.

Geçen sene Fiat coupe boyatmıştım. Yüzde 90 memnun kalmıştım. Fiyatlar tanıdık işi kaporta 600 boya 1500 tutmuştu jantlar trimler kapı içleri dahil.

Fiatı çok iyi fiyata boyatmışsınız
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Vernik atmaları fazla değilse güzel bir pink to red konusu çıkar bundan :)

İlgili resim

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
Vernik atmaları fazla değilse güzel bir pink to red konusu çıkar bundan [emoji4]

happierpolish.jpg?itok=NEyiCqGz

Köksal abi süper olmuş bu araba keşke corci de böyle olsa [emoji1]
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
35 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

Köksal abi süper olmuş bu araba keşke corci de böyle olsa emoji1.png

Ankarada güzel mekanlar var senin de bildiğin, bence bi göster aracı alırsan, uygulama fiyatı alırsın(temizlik-pasta-cila) sonraki korumasını kendin yaparsın, parlak parlak binersin.

Bu da benim yaptığım bir uygulama, "kör bir boyacının hatasını gidermeye çalışırken" isimli tablom :D

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
On 17.10.2017 at 12:15, Köksal Yılmaz yazdı:

Ankarada güzel mekanlar var senin de bildiğin, bence bi göster aracı alırsan, uygulama fiyatı alırsın(temizlik-pasta-cila) sonraki korumasını kendin yaparsın, parlak parlak binersin.

Bu da benim yaptığım bir uygulama, "kör bir boyacının hatasını gidermeye çalışırken" isimli tablom [emoji3]

Eline sağlık abi süper olmuş arabayı alırsam bakalım gösterecem boya hariç kurtarır yanı var mı :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Eline sağlık abi süper olmuş arabayı alırsam bakalım gösterecem boya hariç kurtarır yanı var mı [emoji4]
Bence boyasız büyük oranda kurtarır anca vernik atması olan yerler kalır ki normal. Boyatcam diye fiyat kırmaya güzel bahane :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 17.10.2017 at 12:15, Köksal Yılmaz yazdı:

Bu da benim yaptığım bir uygulama, "kör bir boyacının hatasını gidermeye çalışırken" isimli tablom :D

Vaay, körlere göz olmuşun :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...