İçeriğe Yönlendir

Bitcoin Hakkında Bildikleriniz

Emre Demir

Recommended Posts

Çağlar Bayur

yükselişe başladığı /sıçrama aşamasında yoğun şekilde dünyadaki hackerların fidye para ödemeleri ve yasa dışı yolda elde edilen paraların aklanması mevcut. 100 bin dolar da olabilir 1 dolar da.. orası belirsiz, ufak tekil vatandaşa olan olacak orası belli.

Yorum bağlantısı
Emre Demir
24 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

yükselişe başladığı /sıçrama aşamasında yoğun şekilde dünyadaki hackerların fidye para ödemeleri ve yasa dışı yolda elde edilen paraların aklanması mevcut. 100 bin dolar da olabilir 1 dolar da.. orası belirsiz, ufak tekil vatandaşa olan olacak orası belli.

Hep bir karamsarsın abi açtığımda konuyu 20k lardaydı şimdi 42k da keşke alsaydık demedin mi hiç :)

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
(düzenlendi)

Hashflareye yatırdığım parayı 1 ay sonra amorti ediyorum. Sonrası kar olacak. Şu an yıllık getiri %260'ı aşmış durumda. Deli kazandırıyor.

tarihinde Emrah Altun tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir ayda % 100 Çok saçma.

Bir dayanağı yok, bir karşılığı yok.. Piyangodan kazansam yatırmam ben buraya. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Para, hisse senedi ile karışmamalı. Bir para yapıldıysa değerinin sabit kalması asıl bence anlamlı. Değeri artan para bence tokatçıların numarası.

Para çünkü ödeme aracı

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Ciddi ve güvenilir bir aracı bulmak önemli. Yerli bir platformun sıkıntı yaşattığı konuşuluyor WhatsApp gruplarında. Tam da o platform aracılığı ile giriş niyetim varken. Bu bir işaret benim için sanırım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bugün iyi terletti.49400 lerden bir anda 36 binlere düştü.An itibariyle 45.000

47 den bozmuştum.Şimdi yine aldım 45 ten

Artık tren kalktı.Ben alacağımı aldım.

100 binde olsa yapacak bir şey yok.Çıkıp ufak bir miktarla beklemeye geçeceğim.

Bugünkü iniş çıkışa kalp dayanmaz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
(düzenlendi)

Diyanetin açıklaması doyurucu değil bence. Zarar ihtimali de var sonuçta. Ama bunu zararı batak olur herhalde dengesini bulamazsa. 

Daha çok kumara benziyor. Bu haliyle caiz olup olmadığını kendimle tartışabilirim. Dolar alırsın, altın alırsın. Bir dengesi vardır bunların. Dibi bulmazsın günümüz koşulları ile. Ya dengesi kurulur bildiğimiz tüm para birimlerinin yerine bunlar geçer ya da bir anda rüya biter. 

Mortgage balonunu anlatan çok güzel bir film vardı. Çok benziyor.

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

çalışmadan kazanmak her halukarda sakat.

FX ticaretinde kaldıraç var. tamamen kaybedebilirsin.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

NASDAQ borsası 2018'in 2 çeyreğinde BTC ile vadeli satış yapacağını açıkladı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 28.11.2017 at 23:56, Emre Demir yazdı:

Hep bir karamsarsın abi açtığımda konuyu 20k lardaydı şimdi 42k da keşke alsaydık demedin mi hiç :)

yok hiç.. karamsarlık manevi olur, bitkoyn maddi bir konu, değer grafiğinde de hep uluslararası kara ellerin devreye girdiği görülüyor. ekmeğe yağ sürmek prensibime aykırı şahsen.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Son söz: Bitcoin kazancı transferdir, milli geliri artırmaz.

denmiş. nefis bir anlatım..  ayrıca devletsiz para olmaz(dı) buna alıştırıyorlar o kısmı ayrı bir felaket olacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

El koymaz filan olamaz. İmkanı yok. Borsayı kapatır, hesap giriş çıkışında vergi ister. Yapabileceği bu. Ben fiziksel cüzdanda saklarsam, istediğim borsada anında nakite çevirebilirim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...