İçeriğe Yönlendir

Hadi Hayırlısı Olsun, Yerli Otomobil İmzaları Atıldı

Serkan Aktay

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Emrah Uludağ yazdı:

Kiyaslamadım zaten, devletin de dahil olduğu bir girişimde kullanılan dilin ne planlamanın kadar kötü olduğuna vurgu yapmak istedim.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Bir de dahil olduğum olumsuz bakış açılı grubun bir üyesi olarak umutsuzluğumun temel kaynağı daha önce yapılanlar. Saab olayında mesela hazır arabayı alıp kamuflajladılar, ortaya çıktıktan sonra bu daha akıllıcaydı falan filan... 

Şimdi de fabrikası olmayan arabanın lansmanını yaptık. Bakın 99'dan kalma bir haberde geçen cümleler:

Buradaki cümleyi silmek durumundayım ve sildim. 

Bilginiz olsun. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

işin özüne gelirsek . bu arabayı biz alabilecezmi

izmire otoyoluna pahalı geliyor girmiyorum . ama yol yapıldı

pahalı gelip alamıycakmıyız bu arabayıda ?  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Mais Jannataliyev yazdı:

Bu arada normal sebeke elektrigi ile 10 saatte sarj oluyormus. Aksamdan telefonla beraber takariz artik :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mehmet Göktürk yazdı:

Seksist

ülkemizin güncel durumunda 3 lü prizi çalarlar

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Mehmet Göktürk yazdı:

Seksist

Düşünüyorum düşünüyorum, anlamaya çalışıyorum )). Neden hocam?

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)
Ali Gök yazdı:

ülkemizin güncel durumunda 3 lü prizi çalarlar

Ali Gök yazdı:

Ali Gök yazdı:

Elektrikle de şov yaparlar :)

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Pil yok kalem pil yok kim yapacak sözü gecmiste..... Mesela koskoca Askeri Pil Sanayimiz var aklıma gelen...

https://www.aspilsan.com/urunler.asp?kid=100

https://www.aspilsan.com/teklif.asp

Birde yazmadan edemedim, bu iş yapilacaksa yeterki doğru zaman, doğru ekonomi, doğru teknik ve planlama ile, durust güvenilir yöneticiler, çağın ve bilimin durumunu ve kendini bilen, sağduyulu neyin ne olduğu bilen aklı selim toplum olsun, yapılmayacak şey yok ama suanki halimizle olacak olanda yapilamiyor...

Birşey dendiğinde bir eleştiri geldiğinde bunun bir kısım tam boş ülkenin zararını isteyen yada harbiden hain olan gorevi bizi yıkmak olan kesimden yada bilgisi kit fikri kit sabit goruslu takım tutar gibi birilerini tutan herkeside kendi gibi sanan insanlardan degilde;

bu Vatanı seven koruyan, vatan için gerçekten birşeyler yapan dikili ağacı çakılı çivisi olan, Devletin bekasinin esas olduğunu bilen, geçmişe baktığında temkinle yaklaşan akılcı hakikaten olacak şey olsa desteğini verecek olan ama yalana dolana kandirilmaya prim vermeyen, geçmişi tarihi kimin ne olduğunu ne yaptığını kısaca ne mal olduğunu bilen sağduyulu vatandaşlarında birşey dediğinde bir eleştiri getirdiginde amaclarinin istemuzuk değilde gecekten samimi şekilde yapılsın hepimize faydası olsun şeklinde dusunen vatandaşlardan geldiğinde bilmek ayırt etmek lazım arkadaşlar, anlatabildim sanırım, inşallah anlatabilmisimdir, hiç degilse bunlarıda bir tarafa çekmeyecek insanlar anlasa buda yeter bana...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Pil yok kalem pil yok kim yapacak sözü gecmiste..... Mesela koskoca Askeri Pil Sanayimiz var aklıma gelen...

Birde yazmadan edemedim, bu iş yapilacaksa yeterki doğru zaman, doğru ekonomi, doğru teknik ve planlama ile, durust güvenilir yöneticiler, çağın ve bilimin durumunu ve kendini bilen, sağduyulu neyin ne olduğu bilen aklı selim toplum olsun, yapılmayacak şey yok ama suanki halimizle olacak olanda yapilamiyor...

Birşey dendiğinde bir eleştiri geldiğinde bunun bir kısım tam boş ülkenin zararını isteyen yada harbiden hain olan gorevi bizi yıkmak olan kesimden yada bilgisi kit fikri kit sabit goruslu takım tutar gibi birilerini tutan herkeside kendi gibi sanan insanlardan degilde,

bu Vatanı seven koruyan, vatan için gerçekten birşeyler yapan dikili ağacı çakılı çivisi olan, Devletin bekasinin esas olduğunu bilen, geçmişe baktığında temkinle yaklaşan akılcı hakikaten olacak şey olsa desteğini verecek olan ama yalana dolana kandirilmaya prim vermeyen, geçmişi tarihi kimin ne olduğunu ne yaptığını kısaca ne mal olduğunu bilen sağduyulu vatandaşlarında birşey dediğinde bir eleştiri getirdiginde amaclarinin istemuzuk değilde gecekten samimi şekilde yapılsın hepimize faydası olsun şeklinde dusunen vatandaşlardan geldiğinde bilmek ayırt etmek lazım arkadaşlar, anlatabildim sanırım, inşallah anlatabilmisimdir, hiç degilse bunlarıda bir tarafa çekmeyecek insanlar anlasa buda yeter bana...

Abi anladım ama cümle biraz daha uzun olsa devreler yanacaktı 😀

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Kangal

Birşey dendiğinde bir eleştiri geldiğinde bunun bir kısım tam boş ülkenin zararını isteyen yada harbiden hain olan gorevi bizi yıkmak olan kesimden yada bilgisi kit fikri kit sabit goruslu takım tutar gibi birilerini tutan herkeside kendi gibi sanan insanlardan degilde;

İyi tespit ama yorum yapmıycam
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ali'nin derdi niyeti kötü değil. Ama ciddi karamsar. 10 yıldır tanıyorum 10 yıldır geriye gidiyoruz diyor. Olm gerinin sonu neresi bi desene 😁

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Geçen bi ark yanına uğradım abi herkes ekonomi patlayacak diyor ama olan bişey yok dedi.

Geçen sene 2017 golf e biniyordu bu sene 2007 fiesta ya ödemelerini yapabilmek için sattı golf ü dedim sana patlayan patlamış daha neyi bekliyorsun.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Servet Aydın yazdı:

Ali'nin derdi niyeti kötü değil. Ama ciddi karamsar. 10 yıldır tanıyorum 10 yıldır geriye gidiyoruz diyor. Olm gerinin sonu neresi bi desene 😁

Ben kendimi bildim bileli ülke batacak, mevduatlara el konacak, maaş veremeyecek, iç savaş çıkacak. :D Allah korusun ya bi kere ağzını hayra aç Ali abeyy

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Servet Aydın yazdı:

Asr-ı Saadet

Mais Jannataliyev yazdı:

Düşünüyorum düşünüyorum, anlamaya çalışıyorum )). Neden hocam?

Erkek giyinmiş spora golfe gidiyor havalarında. Eşi ise muhtemel mutfakta. kafasına yer o prizi birazdan.

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ali'nin derdi niyeti kötü değil. Ama ciddi karamsar. 10 yıldır tanıyorum 10 yıldır geriye gidiyoruz diyor. Olm gerinin sonu neresi bi desene [emoji16]

Gidiyoruz ama, sonu belli, bu şekilde devam ederse hard reset, ezilen toplumlar bir noktadan sonra devrim yapar, 10 yıldır geriye gidiyoruz ve aslında sende farkındasın, bu işin sonu resete varmasin isteniyorsa bu milletin birazda olsa silikinmesi gerekir, Allah'tan hafiften bir dip hareketi hafif bir ne oluyoruz diyen insanlar çıkmaya başladı, tabii bu insanlar yapıcı düşüncede , buda biraz umut vadediyor, mehter marşına döndük gibi, 2 ileri bir geri, bunada şükür, inşallah dahada uyanır bu millet, bir yerden başlamak lazım diyorsun ya, bu uyanista biryerden başlayacaktı, çok geç olmadan kalksak artık su uykudan eziliklikten artık diyorum...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Kangal
Gidiyoruz ama, sonu belli, bu şekilde devam ederse hard reset, ezilen toplumlar bir noktadan sonra devrim yapar, 10 yıldır geriye gidiyoruz ve aslında sende farkındasın, bu işin sonu resete varmasin isteniyorsa bu milletin birazda olsa silikinmesi gerekir, Allah'tan hafiften bir dip hareketi hafif bir ne oluyoruz diyen insanlar çıkmaya başladı, tabii bu insanlar yapıcı düşüncede , buda biraz umut vadediyor, mehter marşına döndük gibi, 2 ileri bir geri, bunada şükür, inşallah dahada uyanır bu millet, bir yerden başlamak lazım diyorsun ya, bu uyanista biryerden başlayacaktı, çok geç olmadan kalksak artık su uykudan eziliklikten artık diyorum... 
Elbet anlar insanlar birgün çok geç olur
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yerli otomobil fabrikası kurulup bantları görene kadar bu konuyu kapatıyorum arkadaşlar. 

• Beğen 9
  • Teşekkür 7
  • Mutlu 1
  • Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...