İçeriğe Yönlendir

Bu da Benim Değerlim: Golf MK4 Tdi

Okay Kaygusuz

Recommended Posts

Okay Kaygusuz

boya işi tamam lip işi tamam petek ızgaralar dıstan gecmeli zaten

k9QQDq.png

pbAADr.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Okay arka tampona bir şey yapmayı düşünüyor musun?

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
11 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Okay arka tampona bir şey yapmayı düşünüyor musun?

sadece boyatmayı düşünüyorum+bagaj kapagı+cıtalar kollar.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Okay Kaygusuz

salı günü evladın silindir üst kapak contasını değiştirdim yag sızıyordu. sökmüşken triger kayısıda değiştirdim toplarken turbonun üst vidasını oturtmadan sıkarken yalama oldu geri cıkartırken bir ara vidada bosluk oldu sonra durdu bir asıldım içinde kırıldı basımıza iş aldık ugrastık daha toplayamadım araba sanayide ben işe geldim patron izin vermedi dükkan arkadasımın dükkanı ben aksam mesaiden sonra gidiyorum toplayabildigimi yapıyorum.
bu arada tamponu bile takamadım alttan 2 rot kolları baslarıda gidik topladıktan sonra ilk iş olarak onlar kalıyor sonra stabil insallah.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
4 saat önce, Okay Kaygusuz yazdı:

salı günü evladın silindir üst kapak contasını değiştirdim yag sızıyordu. sökmüşken triger kayısıda değiştirdim toplarken turbonun üst vidasını oturtmadan sıkarken yalama oldu geri cıkartırken bir ara vidada bosluk oldu sonra durdu bir asıldım içinde kırıldı basımıza iş aldık ugrastık daha toplayamadım araba sanayide ben işe geldim patron izin vermedi dükkan arkadasımın dükkanı ben aksam mesaiden sonra gidiyorum toplayabildigimi yapıyorum.
bu arada tamponu bile takamadım alttan 2 rot kolları baslarıda gidik topladıktan sonra ilk iş olarak onlar kalıyor sonra stabil insallah.

kolay gelsin bu sanayii işleri zor işler ...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)

artık stabil. oem yeni yüzüyle

pbOLR0.jpg

k95ljW.jpg

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 9
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

kocaman maşallah, plakasına kurban olurum :nazar:    Türk Bayrağı emoji olarak yokmuş asamadım bayrakları 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

🇹🇷🇹🇷🇹🇷 

Ben ekleyeyim bayrakları o zaman ☺️

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tevfik Işık
(düzenlendi)

Benden de Kocaman masallah..

3.5 yay mi istiyor ne...

Hem de eibach pro kit....😉

tarihinde Tevfik Işık tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
57 dakika önce, Tevfik Işık yazdı:

Benden de Kocaman masallah..

3.5 yay mi istiyor ne...

Hem de eibach pro kit....😉

Evet yay benimde istedigim ama takarsam bu isyeri avm otoparkina giremem. Bu yuzden malesef takamiyorum

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

polen ve hava filtresini değiştirdim intercooler boru ızgaralarınıda taktım tam stabil olduk artık.

zj9bn7.jpg

36QdA0.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Tamponla kaporta rengi uyumsuz gibi umarım ışıktan öyledir. Bi pasta cila iyi olabilir. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Okay kaskon varsa tamponu kaskoya işlettir. Az para değil :) 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tamponla kaporta rengi uyumsuz gibi umarım ışıktan öyledir. Bi pasta cila iyi olabilir. 
Valla ustad sifir aracta bile ton farki oluyor tamponla kaporta.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Çamurlugu rengi tutmamış ondan tampon farklı duruyor[emoji846]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
17 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

olabilir kaput camurluklar yeniden boyanmalı. yeni rengler tutsun diye ama ondan sonra arka kısım tutmuycak en güzeli komple tertemiz boyada zamanı var suan dursun böyle beni tatmin ediyor.

17 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Okay kaskon varsa tamponu kaskoya işlettir. Az para değil :) 

kasko yok muska var :) sigortaya olmaz mı desem hatun sigortacı soramıyorum. haberi yok okadar paraya aldıgımdan. yoksa hem tampon hem farları sigortaya işletmek lazım eger oluyorsa.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Bir saat önce, Okay Kaygusuz yazdı:

olabilir kaput camurluklar yeniden boyanmalı. yeni rengler tutsun diye ama ondan sonra arka kısım tutmuycak en güzeli komple tertemiz boyada zamanı var suan dursun böyle beni tatmin ediyor.

Pasta-cila ile düzelebilir. Elma-armut değil fark :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

O fotoğrafta göze batan siyah çıtalar aslında. Yeni tamponda siyah çıta olmadığından.

Kapı kolları ve çıtalar tez zamanda gövde rengi olmalı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...