İçeriğe Yönlendir

Bu da Benim Değerlim: Golf MK4 Tdi

Okay Kaygusuz

Recommended Posts

Okay Kaygusuz
Metin Akbal yazdı:

17 jant al suna arkadas.

aldım geri sattım arkadas hosuma gitmedi leylek gibi durdu arabayı indirmek lazımmdı o yüzden oda benim prensibime ve işyeri garajına, annemgilin site otoparkına uygun degil yayları oem devam pasifik 16 seviyorum :)

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Okay Kaygusuz yazdı:

aldım geri sattım arkadas hosuma gitmedi leylek gibi durdu arabayı indirmek lazımmdı o yüzden oda benim prensibime ve işyeri garajına, annemgilin site otoparkına uygun degil yayları oem devam pasifik 16 seviyorum :)

O zaman o tamponu sök, Pacificleri orijinal rengine getir, tampon ve kapı çıtalarını boya kaç kere söylicez :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Metin Akbal yazdı:

O zaman o tamponu sök, Pacificleri orijinal rengine getir, tampon ve kapı çıtalarını boya kaç kere söylicez :D

oem stabile döndür arabayı diyorsun ama ben böylede cok seviyorum

evde oturdugum yerden tv degil arabamı seyrediyorum :)

VSgNnS.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Okay Kaygusuz yazdı:

oem stabile döndür arabayı diyorsun ama ben böylede cok seviyorum

evde oturdugum yerden tv degil arabamı seyrediyorum :)

VSgNnS.jpg

Mecit abinin Golf gibi yap. Araba cidden sırıtıyor bi yandan eksik bi yandan fazla birşeyler var, ya eksiği tamamla ya da fazlayı sök :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Furkan Bakırel yazdı:

Gara jant al gara dizel olduğu belli olsun

gümüş griye bencede güzel gidiyor

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Arıkan

Okay 2cm basmak gerek, benim de aklım basmakta ama bende senin gibi bazı yerlere giremeyeceğim için yapamıyorum. Aslında 2cm çok değil ama onun içinde sağlıklı bir yöntem yok. 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Mustafa Arıkan yazdı:

Okay 2cm basmak gerek, benim de aklım basmakta ama bende senin gibi bazı yerlere giremeyeceğim için yapamıyorum. Aslında 2cm çok değil ama onun içinde sağlıklı bir yöntem yok. 

Yükseklik ayarlı coilover olmaz mı hocam?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Sinan Akgöl yazdı:

Yükseklik ayarlı coilover olmaz mı hocam?

Arkalara oluyor mu bilmiyorum ama markalı coiloverlar pahalı. Şakir, Başaran filan var ama onlara ben güvenmiyorum

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Mustafa Arıkan yazdı:

Arkalara oluyor mu bilmiyorum ama markalı coiloverlar pahalı. Şakir, Başaran filan var ama onlara ben güvenmiyorum

Başaran bildiğim kadarıyla o kadar da kötü değil. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Sinan Akgöl yazdı:

Başaran bildiğim kadarıyla o kadar da kötü değil. 

Memnun olan var olmayan var ama işin içinde pek mühendislik yok kara düzen yapıyorlar sanırım. Gördüğüm kadarıyla öyle.

O yüzden tercih etmem. Çıkma markalı bir coilover olabilir belki.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Mustafa Arıkan yazdı:

Memnun olan var olmayan var ama işin içinde pek mühendislik yok kara düzen yapıyorlar sanırım. Gördüğüm kadarıyla öyle.

O yüzden tercih etmem. Çıkma markalı bir coilover olabilir belki.

Biraz kopyala yapıştır mantığı gibi haklısınız bakınca coil tartıları bile yok ayar direk göz kararı. En sağlıklı 2 cm iniş coil diyorum gövde çizgisi düzleşir eğer öne doğru bir hafif iniş var ise

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Leylek gibi olan focus 2 de 3.5 cm yay sıkıntısız her yere giriyor ama sizin araçta nasıl olur bilmiyorum, 2014 Jetta aldı kayınço benim araçla aynı yükseklikte gibi orjinal hali.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Mustafa Arıkan yazdı:

gecen pazar günü evi temizlemek için annemgil felan binmişti normal 5 kişi arkalarda flans varya zıpladıkca teker camurlugun içindeki davlumbaza sürtüyordu..

bende cok istiyorum basmayı ama malum bunlardan dolayı, annemgilin sitenin içine giremiyorum tampon sürtüyor diye

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Okay Kaygusuz

müsterimin arabası bora ısıtmayan kalorifer işi tamamdır

n59Jte.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Okay Kaygusuz yazdı:

müsterimin arabası bora ısıtmayan kalorifer işi tamamdır

n59Jte.jpg

Senin normal mesai işin bu oldu sanırım. Bunun dışında başka iş yapıyonmu

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Senin normal mesai işin bu oldu sanırım. Bunun dışında başka iş yapıyonmu

evet fotografcıda calısıyorum. sgk lı

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

https://imgyukle.com/i/nYauSS

Bugün ki musterim, kalorifer peteğini değiştirmişler ama yine sonuc alamamis arabayida zaten tam hicbirseyi yerine oturtmadan toplamis göndermişler. ilaci buldu ve mutlu son. Eline koluna sağlık muazzam oldu dedi

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

dün 2 tane bora 1 tane golf4 kaloriferi isıtmayan arabaların sorunlarını çözdüm oda yetmedi

daha önce bizim vagdizel grubundan konu acmıs bizim ankara'da götürmedikleri usta kalmamıs araba durmadan hava akıs metresi bozuyormus sıfır taktıkları halde

aracı bana getirin ben çözerim o arabayı dedim elimde oem bir maf sensörüde vardı dünde izin günümde tüm arabaları cagırdım yanıma ps bagladım 3.4 tane hata kodu atmıstı sildim benim mafı taktım n75in hortumları öylece yalnıs takmıslar arabayı zaten 3.4 usta kurcalamış turboyude revize etmişler felan. işlemimi basırı ile tamamladım araba kafa kaldırmaya basladı cok zalim para aldım bu işe hak ettim sadece bir kabloyu boruyada takıbilrdim sorun çözücüyüm ben dedim itiraz etmediler.

na58xS.jpg
na5lpb.jpg

buda benim evlat

na5tZs.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

işimi hakkıyla yapmaya devam ediyorum bir bora daha hak etti sıcaklıgı

nH8aoq.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Okay Kaygusuz yazdı:

işimi hakkıyla yapmaya devam ediyorum bir bora daha hak etti sıcaklıgı

Merakımdan soruyorum, tüm MK4'lerde mi var bu sık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Selim Bilgin yazdı:

Merakımdan soruyorum, tüm MK4'lerde mi var bu sık

tabiki özellikle golf4 ve bora araclarından 2004e kadar seat skoda audi hep bu sekilde kullanılmış sonasında plastik aksama gecilmiş. piyasası olan aracların grubundayım ordan müsteri baglıyorum. birde izin günlerimi sehir dısına gidiyorum sırf bu işi yapmak için gelecek hafta yine konya^da olacagım 4.sü olacak. diger hafta antalya.

dün gece arkadasım geldi benim aracın önlere kışlık takmıstık onun arka lastikleri, tekrar herkes lastigini aldı :) yazlıga devam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...