İçeriğe Yönlendir

Cam Filmleri'ne Geçici Süre İle Serbestlik

Hüseyin Sönmez

Recommended Posts

Serhat Emre

%70 kac numaraya tekabul ediyor ki?Bu gecirgenlik neyle tespit edilecek?ceza yiyenlere ne olacak?

ceza yememek icin bos yere camlarinda ki filmleri sokenlere ne olacak?

hala cam filmiyle ugrasiyoruz buda ayri komedi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bir üstte ki iletideki videoda görülen makinası var % tespiti

6 dakika önce, Serhat Emre yazdı:

%70

genelde normal oto camı o civardadır

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emrah Uludağ
Bir saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Mazda'nın factory tint dediği ön camı bile %75 geçiriyor, en çok ışık geçiren 1 numara dedikleri film bile ceza sebebi olur haberde geçen şekliyle yasalaşırsa. Filmciler son yoğun dönemlerine girecekler demektir bu. Fırsata çevirmeyi denerler mi göreceğiz...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 dakika önce, Emrah Uludağ yazdı:

en çok ışık geçiren 1 numara dedikleri film bile ceza sebebi olur haberde geçen şekliyle yasalaşırsa.

haber/medya tabiki tersten yazmıştır % yi merak etmeyin, %30 dur o :)

Yorum bağlantısı
Serhat Emre

Yasayi beklemeye devam o halde:)

nabza gore serbetlesinler bizleri...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
5 dakika önce, Serhat Emre yazdı:

Yasayi beklemeye devam o halde:)

nabza gore serbetlesinler bizleri...

editleyemedim, Ekim 2016 da ki resmi gazetede denmiş ki: ön camlar %70, arkalar %20. yani evropa da 40 küsur yıldır olduğu gibi ön camlarda film olmayacak, arkalar da da %20 ye kadar olabiliyor. 20 de bayağı koyu aslında.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Diğer konu ile birleştirelim bu konuyu.. 

Evet nihai bir şey yok. Gazetelerin şişirmesi.. Bir kelime ile fazladan milyon hit alabiliyorlar... 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
(düzenlendi)

1 Kasım'da ağır kusur sayıldı ama 15 gün sonra fln yeniden hafif kusura döndü. Yani şuan muayeneyle ilgili bir problem yok.

tarihinde Murat Atagenç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sürücünün 180 derece açısındaki camlar en az % 70 görünürlükte olacak diyor.. Yani, ön ve ön kapıdaki iki cam. 
Diğer camlar koyu olabilir diyor.. Benim anladığım bu. 

Abi işte sıkıntı orada arkalar için net bir ibare yok. Kaldi ki can filmi yasak muhabbeti çıkış sebebi güvenlik önlemleri yüzünden di. Adam önlere atıyorum 1 numara taksın. Ama arkalara aynalı da taksa kimse birşey diyrmez şu ibarelere göre. Net olması gerekir yoruma açık olmamalı. On camlar için %70 diyor ise atıyorum arka camlar için %50 demeli. Netlik yok bence beklemek lazım ne olacağı belli olmaz. Son anda yassak Garda sim da diyebilirler.Benim arka camlar renkli kesinleşsin önlere de yaptıracağım
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
6 saat önce, Oğuzhan Polat yazdı:

Cam filmlerine yönelik nihai karar alındı.

Haber hala hatalı olduğu için mevcut konu ile birleştirdim.. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Polat
Şimdi, Mehmet Ozyurek yazdı:

Haber hala hatalı olduğu için mevcut konu ile birleştirdim.. 

Haber bir çok sitede, bir çok haber sitesinde yayinlanmis bir haber kaynak gösterdim zaten bence birleştirilmesine gerek yoktu fakat siz bu şekilde değerlendiriyorsaniz saygı duyarim.

Hayırlı geceler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Haber bir çok sitede, bir çok haber sitesinde yayinlanmis bir haber kaynak gösterdim zaten bence birleştirilmesine gerek yoktu fakat siz bu şekilde değerlendiriyorsaniz saygı duyarim.
Hayırlı geceler.

Hata yapan siz değilsiniz zaten. Haber siteleri. :)
R43 dedikleri sürece hatalı o haberler :)
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bu şeffaf olanlar varya siyah değil ama güneş ışığını dehşet derecede önleyen ama aracın içini gösteren kalın bi film. Bir çok kişi bunu ön camına yaptırır genelde.

Bence ön şöför sağ ve sol kapı camlarına bu şeffaf güneşi kesen filmlerden yapılabilir. Arka kapı camları ve arka camı simsiyah yap geç.

Klima performansı ve sürücüye yandan gelen güneşin bizi kavurmaması için en mantıklı çözüm gibi geliyor.

Hatta ön cama bu şeffaf filmden koysan koyu olmadığı için polis bişi demez, fark etmez bile. Ben koymam çünkü araç kamerasının netliğini etkiliyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...