İçeriğe Yönlendir

Tigar Kış Lastiği İnceleme

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın

2012 yılından beri petlas kullanıyorum. Değişiklik iyidir dedim ve Tiger marka lastiğe yöneldim. Ölçüleri 195 65 15. Nakit fiyatı 200 tl kdv hariç. Kullandıkça yorumlarımı yazacağım.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Evet, Michelin ürünü. Winter 1 serisi. İlk 3 km'lik izlenim olarak, sessiz. Aynı desende lassa snoways kullanıyorum mazda'da. Bilmeyen biri aks bilyası bozuk der. Bunda uğultu yok. Bakalım yağmur ve buz üstünde neler yapacak.

0fa6dc380c7d1429788525f8be327174.jpga15b0a2cd59bccc5570f97e2b899d247.jpgfbf23673d9e8c1a896155f0478929a87.jpg

Yorum bağlantısı
İlkay Durmuşlu

Ben iki sezon kullandım Erzincan şartlarında. Gayet memnun kalmıştım. Şu an Petlas kullanıyorum. Sanki Tigar daha iyiydi gibime geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

nokian alırdım aynı paraya abi :D  sen işini bilirsin muhakkak vardır bir bildiğin abi

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

2012 yılından beri petlas kullanıyorum. Değişiklik iyidir dedim ve Tiger marka lastiğe yöneldim. Ölçüleri 195 65 15. Nakit fiyatı 200 tl kdv hariç. Kullandıkça yorumlarımı yazacağım.

Tigar mı Tiger mi :rtfm:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
toplu iğne testinden geçti mi? 
e viking bakıyordun?
Viking land için
nokian alırdım aynı paraya abi [emoji3]  sen işini bilirsin muhakkak vardır bir bildiğin abi
Nokian kullanan vw caddy sahibi arkadaş var. İkinci kış işi bitti dedi
Tigar mı Tiger mi :rtfm:
Aman bi kusur görünce hemen bağır çağır
Ben iki sezon kullandım Erzincan şartlarında. Gayet memnun kalmıştım. Şu an Petlas kullanıyorum. Sanki Tigar daha iyiydi gibime geliyor.
En iyisi zaten sizin gibi doğu illerinde kışı hakkıyla yaşayanlardan bilgi almak. Gerçek test sizin yaptıklarınız.
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Fiyat performans lastiği arıyorsanız !!! Milestone nin kış lastikleri ni tavsiye ederim ne fiyat olarak ne de performans olarak sizi üzmez

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Fiyat performans lastiği arıyorsanız !!! Milestone nin kış lastikleri ni tavsiye ederim ne fiyat olarak ne de performans olarak sizi üzmez
Markayı duymuştum ama hiç inceleme fırsatım olmadı. Birde bulunduğum bölgede yol satışı
Karlı ortamda mangal fotosu görmeden inanmam
Pek yakında
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...