İçeriğe Yönlendir

Uzun Bir Aradan Sonra Corolla ile Merhaba

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen
Hayırlı olsun abi.Bende bu plakalılardan yaptırmıştım sonradan gözüme kaba geldi söktüm direk yapıştırdım.
Saol Mustafa ben seviyorum piano black bana çok kaba gelmedi açıkçası yarın yapistiracagim da ne ile yapıştırırım sağlam olur onu düşünüyorum
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
Saol Mustafa ben seviyorum piano black bana çok kaba gelmedi açıkçası yarın yapistiracagim da ne ile yapıştırırım sağlam olur onu düşünüyorum

Vida yerleri varsa ordan iki vida atıp silikonlu çift taraflı bantla destekleyebilirsin abi.
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Vida yerleri varsa ordan iki vida atıp silikonlu çift taraflı bantla destekleyebilirsin abi.
Plakalıklarda vida yeri var ama vida kullanmak istemiyorum açıkçası. Olmadı kaliteli bir silikon ile yapıştırırım hem plakayı hem plakalıklari
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Plakalıklarda vida yeri var ama vida kullanmak istemiyorum açıkçası. Olmadı kaliteli bir silikon ile yapıştırırım hem plakayı hem plakalıklari

Özellikle arkada silikon kullanacaksan plakayı yapıştır. Plakalık ses yapacak.
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Özellikle arkada silikon kullanacaksan plakayı yapıştır. Plakalık ses yapacak.
Abi plakalar zaten sabit değil mecbur yapışacak plakalık içine. Sonra da plakalık araca yapışacak. Ama işte sağlam olması lazım ki düşüp gitmesin
[emoji23]
Abi plakalar zaten sabit değil mecbur yapışacak plakalık içine. Sonra da plakalık araca yapışacak. Ama işte sağlam olması lazım ki düşüp gitmesin
[emoji23]
Tabi arka kısımda bombe varmı bilmiyorum açıkçası bakmadım ona daha. Sabah bakacağım tam düz değilse yapıştırma işi sıkıntı olabilir. O zaman belki vida gereği olur
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Bunlar app plaka mı abi.Ben orjinal plakaya takmıştım.Üstüne yapıştırma olunca kaba duruyor pleksi olan malzeme.

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Bunlar app plaka mı abi.Ben orjinal plakaya takmıştım.Üstüne yapıştırma olunca kaba duruyor pleksi olan malzeme.
Evwt Mustafa bunlar app diye geçiyor. Kenarsiz plakalik içine tam oturuyor. Bende o yüzden yeniden bastırdım potluck olmasın diye.
Komple yapıştırma olarak takıldı vidasiz. Ben beğendim canlı daha güzel görünüyor. cd85ea2a1184fe0b16b2d75cc511897d.jpg4c9b8ad7520f4621b1e1665d1d5d1717.jpg8fba66c2943253d4f5238cf3c7f80a13.jpg15a104e4f8999317be4e9351a5b3b3f5.jpgceab10023a2429b14c57303e0d60fcd2.jpg
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Güzel olmuş abi güle güle kullan.OHAL’den dolayı plaka da değişiklik yapmak sıkıntılı yaratır diyorlar o yüzden App plaka işine bu aracımda hiç bulaşmadım.İnşallah sende sıkıntı yaşamazsın.

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Güzel olmuş abi güle güle kullan.OHAL’den dolayı plaka da değişiklik yapmak sıkıntılı yaratır diyorlar o yüzden App plaka işine bu aracımda hiç bulaşmadım.İnşallah sende sıkıntı yaşamazsın.
Valla bilmiyorum ki bakacağız artık. Benim karakterler çok absürt değil. Olmadı bir biladare sorarım. Böyle bir araç görsen ne yaparsın diye malum trafik polisi olunca
[emoji16]
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
Valla bilmiyorum ki bakacağız artık. Benim karakterler çok absürt değil. Olmadı bir biladare sorarım. Böyle bir araç görsen ne yaparsın diye malum trafik polisi olunca
[emoji16]

Tedbirli olmak lazım abi.Benim şu an duyduğum App plakayı yakalarlarsa affetmiyorlar.
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Akan Belen

Siparişimiz elimize ulaştı montaj yapıldı.
Gündüz farları ile oryante. Nornal de beyaz yanıyor. Sinyaller sarı ve renk olarak tam uyumlu oldu. Kısa farlar devreye girdiğinde renk beyazdan maviye dönüyor. Sanırım gece karşı tarafı beyaz ışık ile rahatsız etmemek için mavi bir tona dönüşüm yapıyor. Ben oyoe düşündüm. Aracın iç aydınlatmalar da mavi renk olduğu için uyumlu oldu. Basit bir video çektim hemencik.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
On 04.04.2018 at 18:49, Akan Belen yazdı:

Yeni plakalık ve plakalarım da geldi. Aslijda plaka almayacaktim ama orijinal leri kesmeyelim diye bunları da sipariş verdim.
Mesele şimdi bunları nasıl yapistiracagim. Çift taraflı bant kaba kalabilir gibi geldi bana. Sağlam bir yapıştırma ürünü söyleyecek arkadaş varmı acaba.
0434652789757f7a0c45fb3533dea66b.jpg

Vidala abi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Akan Belen

Kısa farlar için ampülleri değiştireceğim ama orsam hb4 night breaker unlimited mi yoksa Philips xtreme vision mu kararsız kaldım.
Birde bunların fiyatları nasıl bir absürtlük varsa netten bakıyorum aynı ampüle 80 lira yazan da var 150 lira yazanda bunların sahtesi falan olma durumu var mı acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İkisi de mantık olarak aynı ampul.
Philipste sahte daha fazladır.

Hepsiburada.com gibi bir yerden al.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, yalnız alltaki ledler 4 lülerle beraber yandığı için muayeneden geçemezsiniz, 4 lü lerle beraber yanmayacak hale getirin, yoksa saçma sapan yanlış montaj, yerleri hatalı falan maddesine dayanıp ağır kusur veriyor bu alaman çakması tüv muayenesi....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Celal Aydın
Hayırlı olsun, yalnız alltaki ledler 4 lülerle beraber yandığı için muayeneden geçemezsiniz, 4 lü lerle beraber yanmayacak hale getirin, yoksa saçma sapan yanlış montaj, yerleri hatalı falan maddesine dayanıp ağır kusur veriyor bu alaman çakması tüv muayenesi....

Ali abi Photon marka ledler tırt’mış. Dediğin gibi çıktı.
8 ayda biri gitti parkların [emoji1]
Yorum bağlantısı
Akan Belen
İkisi de mantık olarak aynı ampul.
Philipste sahte daha fazladır.

Hepsiburada.com gibi bir yerden al.

Abi n11 den baktım hatta aynı satıcıda farklı fiyat var ama sordum satıcıya bakalım ne diyecek

Osram lazer diyorum

Heee diyorsun iyi bakalım ona da bakayım.uzunlarda ki 360 derece LED’ler iyi geldi sıkıntısız kullanıyorum

Hadi ya öyle bir durum mu varmış bilmiyordum.daha 2 sene var muayeneye bakalım o zaman gelince fişi çekeriz artık

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Akan, uzun ledlerin uzak mesafesi halojen ampüle göre nasıl

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Akan, uzun ledlerin uzak mesafesi halojen ampüle göre nasıl

Çok daha net ve daha uzak bence.ben çok memnun kaldım uzunlardan kısalara geçince yol görünmüyor [emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kısa ile uzun aynı mı ampül tipi olarak aynı ise birini kısaya takıp denesen, duvar fotosu alsak çok faydalı olur bizim için. Freeform fardaki verimini çok merak ediyorum

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Kısa ile uzun aynı mı ampül tipi olarak aynı ise birini kısaya takıp denesen, duvar fotosu alsak çok faydalı olur bizim için. Freeform fardaki verimini çok merak ediyorum

Abi kısalar h11 benim uzunlar hb 3 diye geçiyor. Şimdi yeniden kontrol ettim emin olamadığım için. Uzunlardan foto atarım çekip istersen yada başka birşey dersen

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 dakika önce, Akan Belen yazdı:

uzunlar hb 3 diye geçiyor.

orjinlade 60 watt olabilir ona da bak zaten güçlüdür

Yorum bağlantısı
Akan Belen
ge megalight yarı fiyatına dene

Aynı adamın bu videosu da var en sondaki ampüller bence gayet iyi ama bizde satışı yok sanırım
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...