İçeriğe Yönlendir

Lacetti'm

Mehmet Cihat

Recommended Posts

Mehmet Cihat
O led'ler erimiş mi?
Ledlerin üzerinde silikon kılıf gibi birşey var erimiş gibi hatta erimiş yani :)
Biz arkadaş değil miyiz ? [emoji848]
Kıyamam senin arabaya abi :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mehmet Cihat yazdı:

Ledlerin üzerinde silikon kılıf gibi birşey var erimiş gibi hatta erimiş yani :)

Demek ki gereğinden çok ısınmış. Acaba voltaj falan mı fazla gidiyordu? Ya da çok mu kalitesizdi öncekiler :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Aliexpressten aldığım kapı klipsleri geldi. Bunlar ile tüm klipsleri yeniliyeceğim.9086d804449858eea83c444e80fad148.jpg

Qashqai ile aynıymış. Ben de almıştım.
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Demek ki gereğinden çok ısınmış. Acaba voltaj falan mı fazla gidiyordu? Ya da çok mu kalitesizdi öncekiler :unsure2:
14v a yakın gidiyordur sanırım biraz fazla ama ledlerin kalitesinide beğenmedim
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

aklıma gelmişken söyleyim radyotörün fan cercevesi radyotöre direk temes ettigi için abmin ki delinmişti. cercevesi kauccuk sarmıstım. tamirden sonra güzel olmustu.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Cihat

Kazada giden arka park sensörüne ek olarak ön tarafada sensör takmak istedim. Arabayı artık eşimde kullanacağı için biraz tedbir alıyorum. Sensör için cenmax markada karar kıldım. Ön sensörleri 15 cm arka sensörleri 22 cm kadar ölçüyor. Daha hassas bir tane bulamadım. Ön tarafı fren pedalına bağlı fakat geri vitese geçildiğinde de önler çalışıyor. Eğer önleri çalıştırmak istemezseniz yanında gelen anahtarla kapatabiliyorsunuz. Bende onun yerine ne olduğu belli olsun diye böyle bir düğme aldım.

Park sensörlerim henüz gelmedi[emoji38]

Butonun rengini koyu yeşilden biraz daha açığa çevirdim.8ba2f5572577d62cc18d1376e1d8f548.jpgd84c11622f4c504b4ad55f5954726e22.jpg9a8f047bae05c035c6e4b108b5ae3364.jpg9565982487863edab48d89ef7cc62680.jpgaf23963bfd3b406f10b92a57697bc1ea.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Servet Aydın yazdı:

1.vitesin konumuna sviç bağla. Sadece o konumda çalışsın 

otomatik ? 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
otomatik ? 
Frenden tetik alan bir devre yap, frene basınca 10 sn falan çalışsin, her frene basınca çalışır ama olsun o kadar [emoji16]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Hızı okuyacak bir devre yapmak lazım default_smile.png
10 km hıza kadar aktif olsun.
Istanbul trafiginde fitil eder :)

Benim geri gorus kamera ile on gorus kamera var geri vitesten cikimca ayarlanan sure boyunca on kamera aktifti. Zaman rolesi 5 bacakli role vs birseyler yapilir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Frenden tetik alan bir devre yap, frene basınca 10 sn falan çalışsin, her frene basınca çalışır ama olsun o kadar [emoji16]
Zaten böyle çalışıyor sistem abi :) hızı okurdum obd den arduino ile fakat obd ye bir cihaz takınca lpg kitinin obd bağlantısı offline oluyor :) bir işe yarıyor mu lpg kitinin bağlantısı bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Daha kolay. 1. vites selenoidi kablosunu bul gerisi bende 
Nerdedir şanzıman beyninde mi abi ?
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

valf gövdesi şanzımanın içinde. otomatik şanzıman revizyon çok severim , balataları dizerken bol yağlanacak, en son da çekiçle bir tıklatacan ses tok ise işlemtamamdır tamir takımı da GM olursa iyi olur, lift hazır :f1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...