İçeriğe Yönlendir

BMW E39 5 Kasa Hakkında Bilgi ve Görüş Ricası

Ali Karadağ

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

50 bine kasa yenilenmis olur da masrafları ne olur sonrası bilinmez.

Yakıt olarak BMW daha fazla da yakabilir otomatikleri hem hantal hemde 2.2 motor vs hikayesi vardı 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Talha Bilgi yazdı:

Bir arkadaşım E39 5.202ini satacakmış hız sabitleyicisi var bu benim için çok önemli :) . Açıkcası w124'den memnunum ama hız sabitlemem yok ve dizerime zor oluyor tek o eksiğim...

Aracı bakımlı ve içi dışı temiz ve diri. Bana özel 400 bin fiyat söyledi .... Benim araç ise sanırım 350 bin civarında ediyor (M111 motor, 8 tuş klima, 4 cam otomatik, 16" 8 delik jant/kış lastiği). Satıp üzerine 50 verip almak sizce mantık lı mı ?

bakım konusunda sorun olmayacaksa acaip mantıklı, w124 e göre uzay mekiği gibidir.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
(düzenlendi)

Ben bir 5.30i'ye niyetlenmişitm pandemi zamanı, burada da paylaştım galiba. LPG'siz, şeceresi belli bir arabaydı. O an sahibi olan da bayağı meraklı durumu iyi bir arkadaştı, bayağı masraf yapmış. Araba ip gibi. Sonra bir şekilde almadım. Aradan zaman geçti başka bir kişiden ilanda görünce çocuğa mesaj attım. Abi iyi ki almamışsın senden sonra bir o kadar daha masraf ettim dedi. :D 

Yani diyeceğim şu ki bu tür arabalara eğer sıkı bir kondisyonda ve OE&OEM parçalarla bineyim diyorsanız kesinlikle ucuza gelmez. Hele usta, parçacı vs. tanımayan, sanayi ortamını bilmeyen biri kesinlikle bulaşmasın, parasıyla da iş yaptıramaz madara olur. Benim arabam görece daha yeni ve güncel teknoloji olmasına rağmen muhabbetim olmasa bu kadar incik boncuk uğraştıramam ustaları, nazımı çekiyorlar sağolsunlar. Yoksa kimse 15-20 yaşında bir arabanın balatası ötüyor diye 3 kere söküp takmaz. Yetkili servise sorduk, abi sıfırlarınki de ötüyor dediler.

@Talha Bilgi zaten 124'e bindiği ve Konya'da olduğu için (swh) bunları biliyordur zaten de ben arama motorundan filan gelen olursa diye biraz detaya girdim.

tarihinde Selim Bilgin tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Mehmet Yeter yazdı:

Mersoya hız sabitleyici takılmıyor mu?

Onu araştırdım, yurtdşında takanlar var ama şehrimde bir iki elektrikçi sıhatli çalışmaz dedi ve komple elektrik tesisatını bir kaç yere sordum bulamadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Engin görüşleriniz için çok teşekkür ederim, Dün biraz düşündüm şehrimdeki BMW gruptaki arkadaşlarla da istişare ettim ve şimdilik e39 5.20 seçeneğini rafa kaldırdım. Kış bir bitsin sigorta sürem dolsun :) Kaşıntı durumuna bakacağım 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Talha Bilgi yazdı:

Engin görüşleriniz için çok teşekkür ederim, Dün biraz düşündüm şehrimdeki BMW gruptaki arkadaşlarla da istişare ettim ve şimdilik e39 5.20 seçeneğini rafa kaldırdım. Kış bir bitsin sigorta sürem dolsun :) Kaşıntı durumuna bakacağım 

arakadaşın arabasının satış linki olursa paylaşır mısınız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Çağlar Bayur yazdı:

arakadaşın arabasının satış linki olursa paylaşır mısınız

Tabiki abi Eğer ilana koyarsa paylaşayım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...