İçeriğe Yönlendir

Tourneo Courier - Sync Bağlanamama Sorunu

Mete Yaban

Recommended Posts

Mete Yaban

dün birden araç telefon bağlantısı kesildi dedi ne yaptıysam bir daha bağlanmadı fabrika ayarlarına döndüm başka telefon dan denedim ve ne yaptıysam olmadı yardım ederseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Günaydın. Fabrika ayarlarına dönünce güncelleme yapılması gerekmez mi diyesim var.  Önceki hali belki de günceldir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mete Yaban

sorun çözüldü serviste oldu sayfanın en azından bir yardımı olur demiştim ama yardımcı olmaya bir kişi dışında yorum bile yapmamış tebrik ederim sizi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bir saat önce, Mete Yaban yazdı:

sorun çözüldü serviste oldu sayfanın en azından bir yardımı olur demiştim ama yardımcı olmaya bir kişi dışında yorum bile yapmamış tebrik ederim sizi

Bilsek niye yardımcı olmayalım Mete bey. Bilen kimse yok ki, yazılmadı.

Servis ne yaptı, siz söyleyin de, sizden sonra aynı sorunu yaşayanlar faydalansın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mete Yaban

yahu kimsenin nasıl başına nasıl gelmedi şaşırdım valla şimdi Fordların çoğunda sync var ilginç bence önemsenmedi tabiki bu benim yorumum. SONUÇ: serviste yeni modelinden kopyalama yaptılar sebebini sorduğumda fazla kasmış denildi telefondan kaynaklandığını belirttiler

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
4 dakika önce, Mete Yaban yazdı:

yahu kimsenin nasıl başına nasıl gelmedi şaşırdım valla şimdi Fordların çoğunda sync var ilginç bence önemsenmedi tabiki bu benim yorumum. SONUÇ: serviste yeni modelinden kopyalama yaptılar sebebini sorduğumda fazla kasmış denildi telefondan kaynaklandığını belirttiler

Servisten kasıt, arabanın servisi mi, telefonun servisi mi?

Fazla kasması ile alakası olduğunu sanmıyorum. Öyle olsa niye yeni modelden yüklesinler, restart ederlerdi, kendine gelirdi. Bence onun yazılım güncellemesi gelmiş :)

Yorum bağlantısı
Mete Yaban

servis dediğime göre ford servisidir herhalde şimdi her komutta komut lütfen sesi geliyor önceden böyle bir şey yoktu yazılım değil dedi FORD SERVİS  dedi .böyle daha açıklamalı oldu galiba:good1:

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
53 dakika önce, Mete Yaban yazdı:

servis dediğime göre ford servisidir herhalde şimdi her komutta komut lütfen sesi geliyor önceden böyle bir şey yoktu yazılım değil dedi FORD SERVİS  dedi .böyle daha açıklamalı oldu galiba:good1:

Komut lütfen sesi yeni geldiyse zannımca güncelleme olmuştur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Az kalsın sync ne diyecektim.. :)

Komşum ilk defa duydum bu sorunu.. Zaten çoğu insanın kullandığı yada varlığını bildiği bir donanım değil ki donanım da yeni bir donanım.. Cevaplanamaması normal.

Bilgilendirmişsiniz.. Teşekkürler.. Artık benzer sorun yaşayan olursa, güncelleme yapılması gerek deriz :)

Yorum bağlantısı
Mete Yaban

evet biraz yeni ama ilk benim başıma gelmiş tesadüf neyse bir arkadaşın yardımcı olur inşallah:good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...