İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Ferit Erken
sisler de led sanırım? farlar muhteşem olmuş, hoparlör montaj işçliği nefis :nazar:

Teşekkürler sağolun. Sisler aynen, Osram leddriving fog. Aynı zamanda DRL si de var çift devre.
Yorum bağlantısı
Burak Değer
On 28.09.2018 at 11:00, Derviş Dursun yazdı:

Merhaba, hayırlı olsun. Stopları nerde yaptırdınız, neye maloldu acaba

Hayırlı olsun. Farlar sonradan bi xenon mu yapıldı, yoksa titanyum x farı mı? Ben titanyum x farı aldım xenon takıp kullanıyorum ama hiç memnun değilim. Bi xenon mercekle değişmem gerekir sanırım 

Merhabalar Abi forumdan Ahmet Çıplak abi yani (facebook sayfası Azc Car Style) den temin ettim. Ama değiştirmeyi düşünüyorum. Farklı versiyonunu yapacağızda... 

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Fiyat yeni proje için ne dediler acaba

Merhabalar Abi forumdan Ahmet Çıplak abi yani (facebook sayfası Azc Car Style) den temin ettim. Ama değiştirmeyi düşünüyorum. Farklı versiyonunu yapacağızda... 
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

hafta sonu gene rahat duramadım detaylar konusunda

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Kaputu açıp suyuna bakabildim sadece, kızlar bacaklarıma yapıştığı için yağını bile kontrol edemedim.

Affet beni KA :D

Yorum bağlantısı
Burak Değer
14 saat önce, Derviş Dursun yazdı:

Fiyat yeni proje için ne dediler acaba

Ahmet abiyle abi kardeş ilişkimiz olduğundan fiyat konuşmadık henüz. Model hakkında düşünüyoruz şimdilik. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Anladım kardeşim. Bu arada mardinlisin sanırım. Değer soyisimli baya tanıdığım vardı. Bildiğim değerlerden misin dedim acaba [emoji16]

Ahmet abiyle abi kardeş ilişkimiz olduğundan fiyat konuşmadık henüz. Model hakkında düşünüyoruz şimdilik. 
Yorum bağlantısı
Burak Değer
23 dakika önce, Derviş Dursun yazdı:

Anladım kardeşim. Bu arada mardinlisin sanırım. Değer soyisimli baya tanıdığım vardı. Bildiğim değerlerden misin dedim acaba emoji16.png

Aynen mardinliyim. Abi sen hangi değerlerden bahsediyorsun bilmiyorum. 😊

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

4 adet yeni lastik takıldı.resim çekmeyi unutmusum yoksa ekleyecektim.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
8 saat önce, Ersin Özkaya yazdı:

4 adet yeni lastik takıldı.resim çekmeyi unutmusum yoksa ekleyecektim.

Lastik fiyatları baya artmış. Bende araştırma safhasındayım fiyatlar uçuk 😏

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
Bir saat önce, Alptuğ Özcan yazdı:

Lastik fiyatları baya artmış. Bende araştırma safhasındayım fiyatlar uçuk 😏

Aynen 205 55 16 için kayseri de lassa 380 petlas 280 dediler.internetten petlad velox 731 i 239 ile aldım.site %5 daha indirim yapınca 227 tl 2018 29.hafta üretimi aldım.4 adette sibob hediye ettiler.kayseri esnafı çok fırsatçı.en iyisi internet.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Benim ebat 215/55/16 bunların fiyatlar daha uçuk. Doğru dürüst kampanya yapan da yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Grande Puntoya olacak en güzel hamlelerden birini daha çok sevdiğimiz bir abimizin emeği ile halletmiş bulunuyoruz. Malum Punto Evolar led stop ve dostlar sayesinde hediye gelen sol taraf ve ince ince emeği ile abimizin neticeye ulaştık.
Ayrıca muayene malum lpg montajı neticesi gerekli idi onu da aradan çıkarttık. 771224260a3e0a050a5dfffb930b0b89.jpg
Ateşleme ile kafamda şüphe vardı ilginç bir 1000 - 2000rpm arası çok hafif tekleme vardı, 1 adet Bosch bobin aldım. İnşallah çözdük gibi test etmeye devam ediyorum şu an sıkıntı yok gibi

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Harun Kocaçalışkan

Şanzıman alt takozunu değiştirdik, küçük burçtan yırtılmış.

Şanzıman üst takozunu değiştirdik, görünürde sağlamdı ama tornavidayla kastırınca yırtılmaya başladığı belli. 

EGR'yi komple söktük. Ona gelen boruyu da söktük.

Direksiyon kayışını değiştirdik. Mazot filtresini 1 ay evvel değişmiştim ama yine değiştirdim, enjektör temizleyici attık.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
10 dakika önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Güle güle bin başkan

Sağolasın.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Boyası atan kapı şeritleri için folyo siparişi vermiştim. Neredeyse aynı tonda geldi. Ben de kapladım. İleride hoparlör çerçevelerini de aynı folyo ile gri yapmayı düşünüyorum
7ed99a07b181bf78363a3a7c4f85939c.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Ha bir de cam perdesi aldımdı onları taktım. Megane 2 perdesi. Ancak Megane 2'nin camı bizimkine göre daha kare hatlı olduğu için uç kısım kurtarmadı. Klipsin üzerine 1 cm lik uzatma ekleyerek montaj yapmak gerekiyor. Onu da akşama halledecem.

EDadp9.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Üstte perdeyi tutan çubuk şeklindeki kısım demirse onu camın kavisine göre bükün, plastikse hafif ısıtıp cama göre şekil verin. Perdeyi de bir terzide ona göre diktirin. Orjinal gibi olur. Ben olsam öyle yapardım :) 

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
21 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Üstte perdeyi tutan çubuk şeklindeki kısım demirse onu camın kavisine göre bükün, plastikse hafif ısıtıp cama göre şekil verin. Perdeyi de bir terzide ona göre diktirin. Orjinal gibi olur. Ben olsam öyle yapardım :) 

Çubuk demir. Evet bükelim diye düşündük ama bükünce de bu sefer kapalı duruma geldiğinde tam kapanmayacak ve bir kısmı açıkta kalacak. Zaten çok oem durması gibi bir kaygım yok aslında iş görsün yeter :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Şarjım azdı fotoları çekemedim, çeksem şuraya komedilik bir şeyler dökerdim.

hafta sonu dedik ki aracın yağını, yağ filtresini benzin filtresini hava filtresini değiştirelim.

krikoya aldık kaldırdık altına kalasları yığdık, babam girdi altına, dedi oğlum sökülmüyor bu topla geri.

ahahaha, oysa ki babama (iett emeklisi 20 yıllık, öncsinde kamyon vardı as600) demiştim ki o yağ filtresi için aparatlar var baba ondan alayım, yok dedi sökeriz elimizle.

Hayır kalaslar da kalas hani öyle kolay kolay al koy gitlik bi durum yok.

e dedim baba noldu proje yalan mı oldu, hee topla hadi gel çay içelim, mustafaya götür halletsin o demez mi ahahaha.

ah babacım ya.

neyse şimdi kendimi güvenceye aldım ve şu parçaları satın aldım.

https://hizliresim.com/moYypZ

arabanın altına girmeye tırsıyorum ama korkunun ecele faydası yok, o bakımı ben yapacağım! başka yolu yok :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Madem amortisörü patlattınız bari kaputu kapatın. Hadi tekeri söktünüz o zaman amortisörü almayın.

b43ab435c34a9e0ea7f3eb57556def11.jpgddd7f0a97aa91a628be8c8494fa37680.jpg

• Beğen 5
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Azad Mirzade yazdı:

e dedim baba noldu proje yalan mı oldu, hee topla hadi gel çay içelim, mustafaya götür halletsin o demez mi ahahaha.

ah babacım ya.

neyse şimdi kendimi güvenceye aldım ve şu parçaları satın aldım.

https://hizliresim.com/moYypZ

Mustafa daha ucuza yapardı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
16 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Mustafa daha ucuza yapardı :)

tek seferlik değil ama emmi, bu tarz şeyleri kendim yapmak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 saat önce, Azad Mirzade yazdı:

Sana portif satayım. Lift niyetine kullan. Sair zamanda kiraya ver para kazan. Bakımlarını ben yapam portifin, yine ben kazanam 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...