İçeriğe Yönlendir

İlginç Fotoğraflar

Murat Gedik

Recommended Posts

Selim Kaya
6 dakika önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Recep büyük ihtimalle arabanın girdiği yer evin penceresi. Öyle olması normal kısaca.

Haklısın abi. Sonradan fark ettim ben de.

Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Pencere değil de komple duvar olsa bile araba içeri girebilir.
Mevcut yapılarda duvarların görevi binaların bölümlerini birbirinden ayırmak ve yapıları dış etkilere karşı korumak.
Buradaki dış etkilere istenmeyen kişiler, su, hava vs. giriyor ama otomobil girmiyor [emoji4]
Taşıyıcı görevi yok.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
1 saat önce, İnan Çınar yazdı:

Aradaki dubalar da i9 oluyor sanırım.

VLC Player 😜

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
56 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

VLC Player 😜

Aynısı 😂

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

İnş sadece mala gelmiştir. Canlar yanmasın. Yine wag grubunu göklere çıkarmışlar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
5 saat önce, Fatih Keskin yazdı:

Biraz önce Tem de önümde olan kaza

2 dak ile kaçırmışsın yani cümbüşü?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 dak ile kaçırmışsın yani cümbüşü?

İki dakka önce olsa en tepede olurdu :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
1 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

İki dakka önce olsa en tepede olurdu :)

İki dakika önce olsa sen şu an ağlıyor olurdun :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Bu tür kazalar kıs ve yagmurda yazlık lastık kullanmak ve aşırı sürat ve yakın takıpden oluyor ticarılere kışlık mecburi ama otomobıle keyfe kalmıs kışlık lastık olayı bence mecburı olmalı

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Bu tür kazalar kıs ve yagmurda yazlık lastık kullanmak ve aşırı sürat ve yakın takıpden oluyor ticarılere kışlık mecburi ama otomobıle keyfe kalmıs kışlık lastık olayı bence mecburı olmalı
Bir videoda görmüştüm, çivili lastik kullanan araçlar arkaya uyarı takıyor, "takip mefesini arttir, çivili lastik kullanıyorum" diye
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)
44 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:
On 30.11.2018 at 23:38, Erkan Işık yazdı:

Bir videoda görmüştüm, çivili lastik kullanan araçlar arkaya uyarı takıyor, "takip mefesini arttir, çivili lastik kullanıyorum" diye

Ben polo varken sıkıyı yedim cok iyi söförüm derken kendı kendıme poloya önlere ıkı kar tipi takdım arkalar yazlık aylardan aralık hava 3 derece  E5 de 80-90 arası gıdıyorum frene dokunmadım dıreksıyonu kırmadım gaza basmadım sabıt 5 vıtes arac bırden dönmeye basladı 1 döndüm 2 döndüm 3 u dönerken el frenı cekdım ne olacaksa olsun dıye arabanın arka tanponu orta refuje vurarak durdu hemen topukladım şansım sagımda solumda arkamda arac olmaması ıdı arkamda kamyon vardı ama en 500 m cıvarı vardı fark oyuzden kışlık lastık gereksız görulebılır belkı,  ıkı tane takılmaz takılırsa 4 takılmalı polom temız olmasına ragmen psıkolojık olarak etkı yapdıgı ıcın bende sattım hemen ozaman 

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Geçmiş olsun, en büyük hata önlerde kışlık takınca yettiğini sanmak maalesef, gereksiz bir öz güven geldiği için 4 yazlık lastikten daha tehlikeli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zeki Yelboğa

Aracın gitmesi için çekerlerde olan 2 lastiğe ihtiyacı var ama durması için 4 lastiğe ihtiyacı var. Onun için takılacaksa 4 lastiğe birden takılması lazım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
4 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Süper bir icat...

Takdir ettim bu muciti...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geri vites lambasına xenon takmış birini biliyom ben.
İstediği zaman yakabilmek için bir de düğme koymuştu.

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
8 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Geri vites lambasına xenon takmış birini biliyom ben.
İstediği zaman yakabilmek için bir de düğme koymuştu.

bende tanıyorum hatta araç ta canlı canlı gördüm :exc1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Bu farlara sahip olanlar arkaya yapisip israrli bir sekilde cakiyorlar bu farlari. Marifet saniyorlar. Bir caktin tamam bekle biraz ondeki araba yandaki arabanin ustunden mi gecsin veya senin icin asiri hiz mi yapsin... Baktin olmadi bir daha cakarsin. 

Ben ondekinin gozunu almasin diye selektor yapmak icin uygun zaman kolluyorum. Olabildigince kisa cakiyorum.

Bu yaz karadeniz sahil yolu uzerindeydi sanirim, bize de denk geldi boyle bir maganda. suv bir aracti, grand cherokeeydi galiba.  Esim kullaniyordu arabayi. Seri halde farlari cakiyor. Bir ara da eli uzunda takildi... Dedim yana kay, yavasla, arkasina gec, seri bas bakalim ne olacak. Bir tek onun arabasinda yok ya bu bixenon denen meret.... Ondeki maganda can havliyle yana kacti. Yanindan giderken gozlerindeki korkuyu gordum. Sivil polis sanmis olabilir bizi. Bu arada ne acayiptir ki o araci kullanan da kadindi... onlari da maganda yapmisiz... Bizim millete boyle oyuncaklar vermeyeceksin. Kullanma adabini bilmiyorlar cunku. Ya da her aracin arkasina projektor takacaksin. Baska dilden anlamiyorlar cunku. Tabi bir de agresifiz... Her zaman da ugrasmamak gerekiyor bunlarla. Ote yandan ugrasmadikca da kendilerini hakli (veya yenilmez) zannediyorlar iyice... Boyle gaip bir paradox memleketim....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...