İçeriğe Yönlendir

Suv ya da Jeep Tavsiyesi

Bünyamin Dedeoğlu

Recommended Posts

Bünyamin Dedeoğlu

Merhaba arkadaşım için suv yada jeep sınıfında otomatik bir araç araştırıyoruz forumdan bilgi almanın mantıkli olacağını düşündüm 

Bütçe : 75-85

Otomatik 

LPG yada Dizel 

Şanzıman sorunu az olan

Görüş ve önerileriniz için teşekkürler

Aklimizda olanlar :

Hyundai x35 ( 2012 üzeri )  , Kia Sorento ( 2012-2015)  , Suzuki Vitara ( 2016)

Bunlar arasından hangisi sizce olabilir yada farklı bir marka önerisi olabilir teşekkürler

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

"biz" dediğiniz aile kaç kişi. izmirde neredesiniz? nereye gideceniz? Yazlık vs var mı?

üçü arasından suzuki

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Crv 4x4 sisteminde başarılı değil. Ona güvenip yol dışına çıkılmaz, yoğun karlı güzergahlarda güven vermez. Sınırlı arka çekiş sistemi

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Halihazırda 85 bin lira bütçe ayırsam cip olarak lpgli kuga. Suv olsa Kadjar , Qashqai ve yeni kasa Sportage olurdu. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Şanzıman sorunu az olanı görünce, lpg seçeneği de varsa bu paralara aklıma direk CRV geliyor. Asfalt dışına pek çıkılmazsa yeterli olur bence. Ağır arazi=Niva :D

• Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Halihazırda 85 bin lira bütçe ayırsam cip olarak lpgli kuga. Suv olsa Kadjar , Qashqai ve yeni kasa Sportage olurdu. 
85bine dizel otomatik kuga varken neyleyim tüplü olanı :)
  • Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
4 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

85bine dizel otomatik kuga varken neyleyim tüplü olanı :)

O fiyatlara eski kasa kuga var. Yeni kasa olsa dizel amenna. Birde cx3 te var sanki 90 civarına..

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Cx3 ufak gelebilir, kuga eski kasa çok daha estetik ve yol tutuşu çok çok daha iyi yeni kasadan. Bizzat iki kasayı da denedim aynı hız aynı viraj aynı lastik ile.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

ben mümkünse eğer  bütçeyi biraz daha artırıp tucson 1.6tgdi alın derim 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Bünyamin Dedeoğlu

Kuga üzerine yoğunlaşmış bir durum var fakat kugada powershift şanzıman mi var ben mi yanlış biliyorum, EDC DSG Powershift den ağzımız yandı o yüzden 

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Merhabalar...

DEdiklerinizin arasında ben olsam Sorento yu tercih ederdim. Tam olarak bir Jeep olacaktır. Geniş iç hacim, kemikli yapı, sağlam kasa. Diğerleri onun yanında küçük sınıfta. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

1-2 aydır bu 4x4 araçlara bakıyorum seçenek çok . Suzuki 2016 o fiyatlara yok .

Aklım bir dizel Tiguan'a kayıyor sonra Kuga ya bakıyorum sonra Benzinli Tuscon ve Sportage bakıyorum .

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Aslinda dusterin markasi dacia degil de baska bir sey olsaydi fiyati da ayni kalsaydi 4x4 arayanlarin ilaci olurdu. Renonun dustera karsilik gelen araci var mi?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
8 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

Aslinda dusterin markasi dacia degil de baska bir sey olsaydi fiyati da ayni kalsaydi 4x4 arayanlarin ilaci olurdu. Renonun dustera karsilik gelen araci var mi?

Kadjar'dır karşılığı.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
41 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Kadjar'dır karşılığı.

Kadjar tip olarak asfalt araci gibi duruyor. Tum teknik ayni mi?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Kadjar tip olarak asfalt araci gibi duruyor. Tum teknik ayni mi?

4x4 u ayni yuruyene sahip.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Hepsi (dacia-renault) nissan altyapısı kullanıyor ama dacia fiyat olarak sınıfında rakipsiz..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Şimdi, Cem Işık yazdı:

Hepsi (dacia-renault) nissan altyapısı kullanıyor ama dacia fiyat olarak sınıfında rakipsiz..

İlac dememin nedeni o zaten. Nissan altyapisi ve digerlerinin ikinci el fiyatina sifirinin alinabilmesi... Tipi de duzelttiler. İc mekan da duzgunlesti. Oyuncak miktarini arttirdilar. Zaten az yakiyor. Arazide de iyi. Daha ne olsun

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Land verelim

Land gibi safkan arazi aracı asıl ilaçtır.şehirde otomobil konforu,arazide üzmez.Dizel motor.. tam alınacak araç..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
2 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Land gibi safkan arazi aracı asıl ilaçtır.şehirde otomobil konforu,arazide üzmez.Dizel motor.. tam alınacak araç..

O farkli kategori. Surekli arazide olsam landi tercih ederdim. Tabi fiyat 5 katindan fazla oluyor bu durumda

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...