İçeriğe Yönlendir

İninal Kart Hakkında

Erhan Doruk

Recommended Posts

Erhan Doruk

Geçenlerde bir arkadaşımla konuşurken ininal kart diye bri karttan bahsetti. Bu ön ödemeli sanal kart gibi birşeymiş. Migros gibi bazı marketlerde satılıyormuş. Arkadaşım bu kartı almış ve bankaların , şu tutarda şu sefer market harcamanıza x bonus gibi kampanyalarda gidip migrostan karta yükleme yaptırıyormuş ve kredi kartına puan yüklüyormuş. kartın sitesinden incelediğim kadarıyle %2 lik bir komisyondan bahsediyorlar. Bonus kazanmak için mantıklı olabilir.

Bu tip bir kartı  tecrübe eden oldu mu?

https://www.ininal.com

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Benim arkadaşım da aynı yöntemi kullanıyor miller için. Kampanyalı dönemde market harcaması adı altında gözüktüğü için ön ödemeli karta yüklemeler yapıyor.

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

ben aldim cocuklara 750 tl ye kadar yukleme oluyormus.

Yorum bağlantısı
Erkan Uygur

hocam anlatırmısınız birazcik nedir ne değildir tavisye edermisiniz?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

veletlere kontrollü ve sadece yasal dükkandan alışveriş yapabilmeleri için güzel kart

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Temeli İNG bank oluşturuyor.

Aylık 750 liraya kadar yükleme limiti var. 

Migros ‘ta denildiği gibi bakiye yüklenebiliyor. 

Ayrıca uygulamasını kullanarak herhangi bir karttanda yükleme yapabilirsiniz. 

Kullanım amacı güven sorunu yaşanan Online alışverişler genelde. 

Tavsiye konusuna gelirsek, takip etmelisiniz kartınızı. Aylık ücreti var. 2 tl. İlk kullanım günü takip eden aylarda ücret kesim günü oluyor. Bakiye 0 ise almıyor. Bunu kendisi de belirtiyor zaten. Ama 1 kuruş varsa onu alıp 1,99 tl borç yazıyor ve ilk bakiye yüklemeden sonra kesiyor. 

Aslında iş epey bi ayyuka çıktı. Migros ayağından dolayı sirkülasyon çok fazla ve önlem alınması yakın gibi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Bende kullanıyorum özellikle adios kart kampanyalarında getirisi oluyor bayağı...

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

Paramara üzerinden de yükleme yapabilirsiniz :)

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Ininaldan bende kullaniyorum topladım ve topluyorum:)

Adios karttan çektiriyorum baya bi uçak biletim biriktim:))

Yorum bağlantısı
Bekir Memur

Kredi kartının o uzun anlaşma metinlerine imza atmayı sevmediğim için bende aldım. Çoğunlukla internetten alışveriş yaparken kullanıyorum. Her ay kartta para var ise 2 tl çekiyor, ptt den para yükleyince %2 sini kesiyor. Avantajını felan bilmiyorum bilen birisi detaylıca anlatırsa çok işimize yarar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...