İçeriğe Yönlendir

Astra J Arka Kapı OEM Hoparlör Montaji

Metin Akbal

Recommended Posts

İbrahim Akasoy

2014 sedan astra j'ye ali ekspreste bulunan koltuk altı küçük subwoofer'lardan takmak istiyorum.

elimde sony xm-gtx6040 marka model amfi var.

kullanan bilen var mı? tavsiye eder misiniz?

bu konuda bilgim pek yok neye dikkat etmeliyim?

6" , 8" var 300w, 600w var.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Valla ben ses sistemlerinden anlamam. Arka kapiya orijinal hoparlor takmama ragmen Bora aracimdaki sesin toklugunu ve netligini alamadim.

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

elinize sağlık.hep diyorum kapı içi sökülecekse eliniz altında adeself bitüself gibi yalırım malzemeleri olsun. kapı içini yalıtın. hem ses izolasyonu hem tok kapanma hem de hoparlör sesi 2 katına çıkıyor. kapı hazır sökülmüşken bir daha sök tak olmuyor. hem bu yalıtım malzemeleri bayağı ucuz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
elinize sağlık.hep diyorum kapı içi sökülecekse eliniz altında adeself bitüself gibi yalırım malzemeleri olsun. kapı içini yalıtın. hem ses izolasyonu hem tok kapanma hem de hoparlör sesi 2 katına çıkıyor. kapı hazır sökülmüşken bir daha sök tak olmuyor. hem bu yalıtım malzemeleri bayağı ucuz

Valla o malzemenin adini sonradan ogrendim o yuzden yapamadik [emoji16] Belki kafa eser sokeriz tekrardan. Tesekkur ettim.
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Valla o malzemenin adini sonradan ogrendim o yuzden yapamadik [emoji16] Belki kafa eser sokeriz tekrardan. Tesekkur ettim.
bence kapı kolu aydınlatması bahanesiyle sökülür bu çerçevede kapı içleri de yalıtım yapılır :) kapıyı kapatınca spofsss.. das ağğto sesi paha biçilemez :)
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
bence kapı kolu aydınlatması bahanesiyle sökülür bu çerçevede kapı içleri de yalıtım yapılır default_smile.png kapıyı kapatınca spofsss.. das ağğto sesi paha biçilemez default_smile.png
oda aklimda olan bir proje. Yaza kismet olursa insallah :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...