İçeriğe Yönlendir

Golf 6 Kapı Kolu Ambiyans Aydınlatması

Erdem Dertsiz

Recommended Posts

Emre Şimşek
Bir saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Aha aklımdaki fikir

Abi kızma da sana bagaj ambiyansı lazım :)

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Abi çalışma çok güzel olmuş eline sağlık.

Ancak tavsiyem çalışma sonucu ortaya çıkan son halini daha uzun göstermen ve mümkünse video içinde fotolarla desteklemendir. Ben son halini merak ediyordum pek bir şey göremedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Aracınızda ayak aydinlatma varmi ? Yoksa oem ayak aydınlatma montajı yapin daha sonra kapi aydinlatmalar ayak aydınlatmalara bağlayın arac ayarlarından parlaklığı ayarlayabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Ellerine sağlık abi , daha neler gelecek merak ediyorum. Kapı döşemesi de tahmin ettiğimden kolay sökülüyormuş

Erdem daha az parlak olsa iyi olurdu bence. Direnç filan koysan araya
Erdem abi hobi olarak arabasını söküyor zaten. Böyle dursun rahatsız olursam yine sökerim demiş olma ihtimali yüksek [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
6 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Abi kızma da sana bagaj ambiyansı lazım :)

Onuda yaptık kodlamasız hemide :p

5 saat önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Abi çalışma çok güzel olmuş eline sağlık.

Ancak tavsiyem çalışma sonucu ortaya çıkan son halini daha uzun göstermen ve mümkünse video içinde fotolarla desteklemendir. Ben son halini merak ediyordum pek bir şey göremedim.

Hem firikim kendime bir kameraman edinmem lazım bu işler için. :)

4 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Erdem daha az parlak olsa iyi olurdu bence. Direnç filan koysan araya

2 saat önce, Tuna İşgören yazdı:

Aracınızda ayak aydinlatma varmi ? Yoksa oem ayak aydınlatma montajı yapin daha sonra kapi aydinlatmalar ayak aydınlatmalara bağlayın arac ayarlarından parlaklığı ayarlayabilirsiniz

Ayak aydınlatma videomda var. Orjinal şekilde montajını yapıp kodladım.

1 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Ellerine sağlık abi , daha neler gelecek merak ediyorum. Kapı döşemesi de tahmin ettiğimden kolay sökülüyormuş

Erdem abi hobi olarak arabasını söküyor zaten. Böyle dursun rahatsız olursam yine sökerim demiş olma ihtimali yüksek emoji16.png

Yasin baya çözmüşsün beni :)  Zaten aydınlatmayı cam düğmelerinin aydınlatma tarafından ölçüp aldım. Bundan dolayı içerideki aydınlatmayı göstergeler ile beraber açıp kısabiliryorum. Bide kullanmadan ışık şiddetine karar vermek çok zor. Ama benim çok hoşuma gitti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

O zaman kapi aydınlatmalarını ayak aydinlatmaya bağlasanız kontrol edebilirsiniz araç ayarlarından 

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
6 saat önce, Tuna İşgören yazdı:

O zaman kapi aydınlatmalarını ayak aydinlatmaya bağlasanız kontrol edebilirsiniz araç ayarlarından 

Şu anda da ayarlaya biliyorum. O şekilde olabilir. Tamamen size kalmış ben biraz kolayına kaçtım. :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...