İçeriğe Yönlendir

Explorer - Ön Cam Bulamadım

Olkan Uğur

Recommended Posts

Olkan Uğur
(düzenlendi)

Merhaba. 2000 ford explorer aracımın camı çatladı. Ancak cam bulamıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Nereden cam bulabilirim.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çıkma bakmanız gerek.. 

Çıkma bulamazsanız, doraglass carglass gibi bir firmayla irtibata geçip ürettirebilirsiniz. Kalıpları varsa tabi. 

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Caner DEMİRKAN

Merhaba arkadaşlar,bende camdan muzdaribim.Cam çatlak ve muayneye girmikten korkuyorum(geçmeyeceği garanti).Türkiyedeki tüm cam firmalarını aradım fakat olumsuz hiçbirinde yok.Sahibindeki ilan sahibi tam bir mezarcı yan sanayi cama 1500 tl istiyor pazarlık bile yapmıyor.Konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?Güncel

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
On 28.03.2019 at 18:01, Caner DEMİRKAN yazdı:

Merhaba arkadaşlar,bende camdan muzdaribim.Cam çatlak ve muayneye girmikten korkuyorum(geçmeyeceği garanti).Türkiyedeki tüm cam firmalarını aradım fakat olumsuz hiçbirinde yok.Sahibindeki ilan sahibi tam bir mezarcı yan sanayi cama 1500 tl istiyor pazarlık bile yapmıyor.Konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?Güncel

Ön cam ise bir bilgim yok ama arka cam 97 ve altı model ise yani makyajsız kasa ise Hyundai H100 camından kestirtebilirsiniz. Basit ve net çözüm olacaktır.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

flexiglass levha alınıp bundan kopya cam yapılabilir bence.

önce şeffaf naylon ile kalıbı çıkartılacak sonra,sonra kalıp levha üzerine konup kesilecek. bombe verebilmek için ise ufo ısıtıcı kullanıp yakından ısıtıp cam üzerine yatırmak denenebilir. ancak güneşli ve ılık havada yapmak lazım yoksa levha hemen soğur. 2 mm levha işi görecektir bence. çok da sağlam malzeme. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...